Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Oko 100m. Na pocetku plaze nemas kafice sa lezaljkama i mozes da korisis svoje stvari.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko treba od tih vila koje su smeštene kod stadiona, blizu gradske plaže, da se pešači do tog nekog centra, ili mesta gde su kafići i gde uveče ima nekog dešavanja ? nadam se da nije mnogo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je to blizu. I manje od 5 min do prvog i 10 min lagane setnje do drugog centra ( 2 centra su ustvari dve uvale, u kojima su lokali)

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I samo još jedno pitanje, koliko su "strašne" te uzbrdice od terena do prvog centra i od prvog do drugog centra ?

Google street view nije prošao kroz tu ulicu i nemam predstavu, one uzbrdice što sam video iznad one glavne ulice me zabrinjavaju, ali pošto ću smeštaj tražiti kod terena nadam se da ću da ih izbegnem. Generalno ne volim brdovita mesta, ali ako idem tamo pokušavam uzbrdice da izbegnem na sve načine, tako smo u Pargi našli smeštaj na nekoj nama odgovarajućoj lokaciji tako da smo izbegli sve uzbrdice koje su mogle da se izbegnu i bilo nam je super :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me cene osnovnih namernica na Sitoniji proslog leta ?Dali je tacno da je mnogo skuplja negoKasandra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas u nikitiju lidl i masutis i cene su malo jace nego u Srbiji, mislim kako sta, imas tamo i neke tresnje 5 evra kilo :)A imas i pakovanje od 16 sladoleda za manje od 2 evra..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Masutis, Galaxias,Carefour i Lidl imaju sajtove pa se preko kataloga mozete informisati o trenutnim cenama. Cene u tim objektima bi trebalo da su iste na celom Halkidikiju. Voce prodaju na ulici. Breskve su u avgustu bile 1€. Paradajz je u Masutisu bio od 1 do 1.30€. Feta sir 400gr oko 4€.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, da li mozete da mi pomognete, zelim da idem na Sitoniju ali ne znam da li da odsednem u Neos Marmarasu ili u Sartiju. Plaze koje ipak malo vise volim su urbanije, sa nekom tavernom ili beach-barom, da bude zivo, a ne one zabacene gde retko ima ljudi. Pa ono sto me zanima je kom mestu su takve plaze blize, kako ne bismo morali da prelazimo mnogo km do njih, i eventualna razlika izmedju Neosa i Sartija.

Pokusala sam da nadjem odgovor vec ali ima previse stranica i ne mogu sve da pohvatam :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja preporuka ti je Neos. Pogotovo ako voliš urbanije mesto i plaže... Sarti su ti dve ulice i neke radnje i teverne kod plaže i toliko... Sarti ima mnogo veću plažu, i dužu i širu ali u Neosu imaš klasične kafiće sa muzikom i super ležaljkama i baldahinima i onim ugaonim garniturama, sve u prirodnom hladu nekog razgranatog drveta... samo što je uža od ove u Sartiju. Sam Neos ti je mnogo veći nego Sarti i definitivno imaš gde uveče da prošetaš, izvedeš ženu/devojku, slikaš se, najedeš... ne kažem da toga nema u Sartiju ali ga ima mnogo više u Neosu. Jeste brdovit, za razliku od Neosa, ali opet sve zavisi gde nađeš smeštaj (najbolje je da si smešten kod fudbalskog igrališta, na samom početku gradske plaže). Plaže Lagomandra, Ormos Panagias a pogotovo Kalogria (Mango, sa kafićima) će ti se verovatno dopasti a sve su na zapadnoj obali bliže Neosu. Na istočnoj obali su ti uglavnom manje i divlje, neuređenije u smislu infrastrukture, ali svakako plaže koje treba obići...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja mislim da je bolje biti u Neosu, osim ako vam ne smeta "planinarenje" po brdima Neosa. Nije to nista strasno, ali jednostavno nekome to ne odgovara, pogotovo ljudima sa malom decom jer onda traze da ih nosis (znam iz licnog iskustva). Ali ako ste kod fudbalskog terena, olobodjeni ste "penjanja" barem kad idete na plazu. Gore pomenute plaze su vecinom urbane sa beach barovima i hotelima na plazi. Od Neosa do Kalogrije je nekoh 20km, Lagomandra je 8 km, a Omros Panagijas (beach bar) oko 30 km (na istocnoj strani). Jos jedna stvar, u Sartiju zna da bude vetrovio, pa cak i da je zabranjeno kupanje. Plaze na zapadnoj strani su toga uglavnom postedjene.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pod tim uslovima Neos je bolji od Sartija, i da ne ponavljam od Pishko i Igora, to ti je to. Brdovito jeste ali ne kao sto pricaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva sa dolaskom u sopstvenoj reziji pa da se nadje smestaj na licu mesta, kakve su cene, i da li mozda moze malo cenkanja i tako to?...Planiramo 25.juna da stignemo dole, inace! Zasad nam je izbor na Neos Marmarasu... :vestica:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U to vreme smestaj nalazis bez problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi naći ćeš smeštaj, e sad kakav to ne znam, mi kada smo bili na Paradizo plaži u tom periodu sve je bilo puno, a iznad puta (oko 250 m od vode) su tražili 50e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka