Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Nadam se da nije kasno stigao odgovor.Mada u sustini nema sta mnogo da se kaze. Bili smo u vili Tzina preko Hellene u vreme oluje.Dobro smo prosli obzirom da smo bili smesteni u prizemlju.Smestaj je skromniji.Dvokrevetni studiji su mali,ali to je vec standardno za tu vrstu smestaja.Wifi je bio odlican,mada mozda zavisi koliko ste udaljeni od modema.Nama je bio ispred vrata.Terasice uske,gledaju na ulicu.Ves kacite na ulaznoj terasi.Kuhinjski pribor je malo siromasniji i stariji.Uglavnom ono osnovno,ali staro.Kupatilo je ok. Ima ogradjenu kadicu,ali ne i zavesu.Nama nije nista smetalo,jer smo dosli zbog mora a ne zbog sobe,ali neko bi sigurno pronasao puno mana.Uglavnom kreveti su noviji i veliki,pa se moze naspavati.I polozaj je dobar,jer je blizu crkve. Sto se tice parkinga mozete parkirati pored vile ukoliko ima mesta ili 100 metara dalje na besplatnom parkingu. Pozdrav i nadam se da sam pomogla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda znate gde u Neosu ili okolini postoje "puske" za pranje auta? Samo da pre povratka malo upristojimo auto :)

Da li mozda znate gde u Neosu ili okolini postoje "puske" za pranje auta? Samo da pre povratka malo upristojimo auto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi na onoj pumpi na ulazu iz pravca Nikitija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ja nama predstavnik agencije / vođa puta, kako se već zove, rekla da ima 4 pumpe iznada Neosa i neke dve perionice. Jedne perionice se i sećam, na ~300-500m od Masutisa ka Neosu magistralom sa leve strane. Ali ne znam da li je solo perionica ili platiš pa ti operu šajbu i auto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima 

Da li neko može iznijeti utiske za smjestaj "Magda rooms"?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima.Da li ima neko ko je bio ove godine u kuci Nefeli u Neosu? Zanimaju me utisci o njoj.Idem pocetkom septembra pa bi mi znacilo da znam sta da ocekujem.Na slikama je sve ok,i u agenciji kazu da je ok,ali opet ne mozes znati dok ne vidis uzivo.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima 

Da li neko može iznijeti utiske za smjestaj "Magda rooms"?

Bob, nemam pojma kako je unutra, ali , što se tiče lokacije, po mom mišljenju, to je najbolje mesto u Neosu. Centralno, a tiho, blizu gradske plaže, i pogled koji leči sve rane.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima 

Da li neko može iznijeti utiske za smjestaj "Magda rooms"?

Bob, nemam pojma kako je unutra, ali , što se tiče lokacije, po mom mišljenju, to je najbolje mesto u Neosu. Centralno, a tiho, blizu gradske plaže, i pogled koji leči sve rane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravili smo u julu u vili Blue house.Vila je na glavnoj ulici dva minuta peške od početka gradske plaže.Ima čini mi se 4 studija četvorokrevetna, svi gledaju na ulicu,dva su veća i svi na 1 spratu.Naš studio je komforan,terasa jedva za 4 stolice,skroman smeštaj,fali dosta sitnica u sobi,al pošto je agencija u prizemlju uglavnom šta smo tražili i dobili smo,ali dušeci,jastuci su osrednji,kupatilo ok,bilo je tople vode uvek-zaključak preplaćen smeštaj kao i svake godine.Wi fi solidan.Do prvih ležaljki na gradskoj plaži ima oko 500m.Bučno je noću od kola.Imali jednu sofu na razvlačenje umesto kreveta.

Par dana bili na gradskoj plaži u prvom kafiću,zaboravila kako se zove,vlasniku nosiš mobilni da ti ukuca šifru za wi fi.Ni u jedan kafić ne možeš da uneseš frižider i svoju hranu,neka grickalica za decu je ok al piće i hrana njihova.Sok je 3e, nes kafa 3.5,giros 3e...U tom prvom nas nisu smarali čestim narudžbinama al u nekim pored kafićima su rekli da traže na par sati još narudžbina.Duva konstantno vetar koji nas je nervirao,nosi dušek u vodi,ima plićaka ali ne previše,pesak je super.

Na Lagomandri komplet ležaljki u prva 3 reda 12e,ostalim 10e ali te ne smaraju za narudžbine,mogli smo i našu hranu ali ne baš frižider da unesemo. Plaža ima dva dela jedan kod hotela i tu nije duvao vetar dok u onom  delu kod šume je baš jako duvao.

U baru Mangu na Kalogriji 6e komplet,ali u prvim redovima je mnogo skuplje,ne može naša klopa.Nije loša plaža.Na Koviou u 10 ujutru nije bilo slobodnih ležaljki i parking je malo teži tj.malo više pešačenja,ali ima mesta za sopstvene suncobrane.Mala Spathies je fantastična ali samo uz neku stoličicu ili ležaljku,ima baš puno iglica u pesku i mrava,ali voda,pesak,atmosfera na plaži je divna.

Neos Marmaras je lep,osim za saobraćaj jednosmerne ulice,brdovito baš.Parkinga ima u školi ili ka plaži kod terena.Giros kod Alkana je super kao i kod Janakisa.Porodične pice 45 prečnik su oko 12 e.Nema luna parka samo  animacije na žetone tj za 50centi,1e...Gužva uveče u šetnji pošto kola prolaze svuda.Vozić je super,sat vremena ceo krug po gradu  nas četvoro ( deca 4 i 8 g) 13e.Komaraca je bilo,ne previše.

Zakačilo nas je nevreme 40sati bez struje i 24 sata bez vode.Imali smo u smeštaju malu butan bocu,sveću smo sami kupili za uveče.Bilo je sablasno uveče bez struje.Radili su oni sa agregatom,a u radnjama je bilo svega.Cisterne sa vodom nigde.

Pijaca je super četvrtkom,naravno jeftinije nego u radnjama.U lidlu je gužva i kao i kod nas akcijska cena se isplati.Pekare su super,hleb 1e,burek oko 2,2e.Krofne na plaži 2.5e.Cene su kao i uvek veće u odnosu na ostatak Halkidikija.

Lepša nam je druga obala Sitonije,Sarti nam je bio fantastičan,plaže u okolini bolje.Neos Marmaras je ok izbor za one koji ne dolaze svojim prevozom,ima baš ok gradsku plažu,i može se naći smeštaj koji nije u brdu i koji je bliže plaži.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi, zanima me da li postoji neki kraci put od Zeppos gardena u zalivu Simonitriko do Sartija I kakav je ili mora da se ide magistralom okolo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo bili smesteni u vili Dr. Serhan,u 4app u prizemlju,preko Hellena travel.Nikakav info o smestaju nismo nasli na netu,pa evo nasih utisaka,za buduce putnike.Dr.Serhan je smesten u prvom centru,20 m udaljen od Roma picerije,nije na brdu,sve je blizu,osim plaza,gradske i Paradisos.Polozaj dobar samo za putnike sa sopstvenim prevozom,kao sto smo mi bili.Apartman za 4 osobe je prostran,ima spavacu sobu sa ogromnim i udobnim francuskim lezajem i veci prostor sa jos dva singl lezaja i kuhinjskim delom sa  trpezarisjkim stolom.Sve je super osim kupatila koje je nesto manje i NEMA PROZOR niti bilo kakav ventilator!Vrlo nezgodno! Mislim da samo agencije mogu da izdaju ovakav smestaj.Pitala sam predstavnika agencije je l ima neka ventilacija ,skrivena jer je mi nismo nasli.Sve je moguce,Grci su to!Sto se cudite?

Plaze su prelepe,vec je dosta pisano...Ako bas morate preko agencije ,pitajte da li smestaj ima prozor ili barem neku ventilaciju.Mi sigurno vise necemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Čuo sam da je dosta ljudi ove godine zaradilo stomačni virus u Neosu, navodno zbog gradske plaže jer je tu kanalizacija.

Da li je to istina i ima li neko pouzdanije informacije?

Nadam se da to nije istina jer sam zbog gradske plaže uzeo smeštaj u vili Ioannou, koje ja bilzu nje.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dr.Milanche

Meni je jako teško u to da poverujem. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno i meni je bilo, bas zato sam se obratio na forumu.

Tvrde da se zbog nevremena dosta toga poremetilo, čak je bilo i priča da su se neki zbog girosa razboljevali, jer je Neos bio bez struje 72h pa se hrana odledila i pokvarila, ali u to već ne verujem.

Jedan od velikih razloga zašto idem u Grčku je baš taj, da mogu bezbrižno da se kupam, bez straha da ću dobiti stomačni virus.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka