Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Gde ae nalazi Masutis u odnosu na stadion u Neosu  i koliko dugo vazi kartica iz Masutisa.Imam karticu od pre 2 godine.

Gde se nalazi Masutis u odnosu na stadion i koliko dugo vazi kartica ,imam je od pre 2 godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na magistrali oko 2km od stadiona ka Porto Koufu,

Mi je imamo vec vise od 5 godina, mislim da vazi neograniceno

Spectacle.k26258.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Цене у Масутису су јаче него у маркету који се налази са леве стране када се крене ка граду, 

 

15635140199295972599834061864979.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i u Lidlu su cak jace...

Vec sam pisao o tome ranije... Taj market je za mnoge stvari jeftiniji od oba velika marketa, i odlazak tamo, gubljenje vremena i utrosak benzina, su potpuno neopravdani.

Izmenjeno (del piero)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj market je sa leve strane kad se krene ka gradu od stadiona?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ovaj market je sa leve strane kad se krene ka gradu od stadiona?

Јесте.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Misljenje o vili Stela u Neosu? Blizu stadiona. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, ako budete imali vremena napišite nesto o smeštaju, ako moze i neka slika gratis. Jos ako bi ste mi rekli da li petokrevetni ima pogled more bas bih vam bila zahvalna. Kakvo je stanje u NM?

 

smestaj je dobar, mi smo zadovoljni. 4/5 

cisto je, namestaj je potpuno isti kao na slikama sto reklamiraju, terasa je ogroma...mi cak imamo pogled na more koji nismo ocekivali (i nije neki pogled ali eto). sredili su nam sobu i promenili posteljine 5. dan, ima uvek mesta za parking. tople vode i sl. ovde su sve srbi, u nefeliju

razocarani smo paradisos plazom, i kvalitetom interneta u nasem smestaju (mada cak i internet dobija prelaznu ocenu)

gradska plaza u neos marmarasu je ok, ostale poznate plaze su manje vise odlicne, ali uglavnom je prevelika guzva. na svakoj plazi kad god da smo dosli smo uspeli da parkiramo i da se smestimo svaki put ali je guzva. najvise vremena smo do sada proveli na tristiniki i u toroniju, iako smo smesteni  u nm. tamo je potpuno mirno. jos nismo nista obilazili dalje od vurvurua ka sartiju, to cemo narednih dana

 

neos nam se svidja, veliko je mesto, zivo. vreme je bilo lose jedan dan kada smo dosli, sada je savrseno

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Vili Elli preko Astra travela? Vidim da je pozicionirana u centru i interesuje me koliko ima do gradske plaže jer ne verujem agencijama u iskazane daljine što se tiče smeštaj-plaža.

Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako znas tacnu poziciju vile na mapi, udaljenost do plaze izmeri na google mapsu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Tzina(iliti Cina), ili u vili Efi1 preko agencije Hellena travel? Molim vas ukoliko jeste da mi napišete utisak o smeštaju. Sve živo sam pretražila i nigde nije pisano o njima. Unapred hvala! Puno pozdrava :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

i ja idem tamo, ali sad u ponedeljak, u dvosoban studio. zanima me takodje oko parkiranja najvise kakva je situacija

pozdrav za sve, citam vas vec duze vreme ali sam se tek sad registrovao

vidim da je sinoc bilo veliko nevreme, zanima me kakva je situacija sada

ja sam od ponedeljka 10 dana u neos marmarasu, pa posle jos 5 u nikitiju

inace da pomognem svima sa najboljom vremenskom prognozom uopste, pa i za sitoniju. osvezava se oko 10 ujutru i 22 uvece. najavljivalo se losije vreme na duze staze, ali se malo po malo ispravilo  (na temperature koje pisu uvek mozete dodati stepen-dva)

https://www.yr.no/place/Greece/Central_Macedonia/N%C3%A9os_Marmar%C3%A1s/long.html

 

Hvala na odgovoru, da li ste vi u petokrevetnom apartmanu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa li u Neosu negde ima grcko vece?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da či neko zna kakva je sitiacija sa parkingom oko stadiona( da li se placa) i u okolnim ulicama?

Obavezno posetite plazu Aretes

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da nije kasno stigao odgovor.Mada u sustini nema sta mnogo da se kaze. Bili smo u vili Tzina preko Hellene u vreme oluje.Dobro smo prosli obzirom da smo bili smesteni u prizemlju.Smestaj je skromniji.Dvokrevetni studiji su mali,ali to je vec standardno za tu vrstu smestaja.Wifi je bio odlican,mada mozda zavisi koliko ste udaljeni od modema.Nama je bio ispred vrata.Terasice uske,gledaju na ulicu.Ves kacite na ulaznoj terasi.Kuhinjski pribor je malo siromasniji i stariji.Uglavnom ono osnovno,ali staro.Kupatilo je ok. Ima ogradjenu kadicu,ali ne i zavesu.Nama nije nista smetalo,jer smo dosli zbog mora a ne zbog sobe,ali neko bi sigurno pronasao puno mana.Uglavnom kreveti su noviji i veliki,pa se moze naspavati.I polozaj je dobar,jer je blizu crkve. Sto se tice parkinga mozete parkirati pored vile ukoliko ima mesta ili 100 metara dalje na besplatnom parkingu. Pozdrav i nadam se da sam pomogla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka