Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Kakva vest...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bombastična vest...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, 28 krecem za Neos, vila Nefeli, ako moze nesto o vili, posto ima bas malo postova o njoj. Zanima me da li ima u blizini parking, ako je neko bio u petokrevetnom apartmanu bas bi mi dobro došlo da podeli sa mnom iskustvo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,jos jednom. Da li neko ima vise informacija o vili Adriana's house? Hvala!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nek neko pise kakva je situacija u Neosu trenutno,jel ima struje,vode,jel moguce kupanje itd...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima, 28 krecem za Neos, vila Nefeli, ako moze nesto o vili, posto ima bas malo postova o njoj. Zanima me da li ima u blizini parking, ako je neko bio u petokrevetnom apartmanu bas bi mi dobro došlo da podeli sa mnom iskustvo. 

 

i ja idem tamo, ali sad u ponedeljak, u dvosoban studio. zanima me takodje oko parkiranja najvise kakva je situacija

pozdrav za sve, citam vas vec duze vreme ali sam se tek sad registrovao

vidim da je sinoc bilo veliko nevreme, zanima me kakva je situacija sada

ja sam od ponedeljka 10 dana u neos marmarasu, pa posle jos 5 u nikitiju

inace da pomognem svima sa najboljom vremenskom prognozom uopste, pa i za sitoniju. osvezava se oko 10 ujutru i 22 uvece. najavljivalo se losije vreme na duze staze, ali se malo po malo ispravilo  (na temperature koje pisu uvek mozete dodati stepen-dva)

https://www.yr.no/place/Greece/Central_Macedonia/N%C3%A9os_Marmar%C3%A1s/long.html

 

Izmenjeno (loshmi123)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:neznam:

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nek neko pise kakva je situacija u Neosu trenutno,jel ima struje,vode,jel moguce kupanje itd...

5d26e45d0e139_Screenshot_2019-07-11Siton

 

 

i ja idem tamo, ali sad u ponedeljak, u dvosoban studio. zanima me takodje oko parkiranja najvise kakva je situacija

pozdrav za sve, citam vas vec duze vreme ali sam se tek sad registrovao

vidim da je sinoc bilo veliko nevreme, zanima me kakva je situacija sada

ja sam od ponedeljka 10 dana u neos marmarasu, pa posle jos 5 u nikitiju

inace da pomognem svima sa najboljom vremenskom prognozom uopste, pa i za sitoniju. osvezava se oko 10 ujutru i 22 uvece. najavljivalo se losije vreme na duze staze, ali se malo po malo ispravilo  (na temperature koje pisu uvek mozete dodati stepen-dva)

https://www.yr.no/place/Greece/Central_Macedonia/N%C3%A9os_Marmar%C3%A1s/long.html

 

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisu ljudi svasta na fb-u, mozete da citate, da ja sad ne kopiram odgovore. U Porto Carasu nije bilo vode i struje pre 5sati. Najgore je prosla Kasandra, 

Ima i bas losih vesti:sad:

Nema struje na Sitoniji.

 

( Sve sto pisem, citam na fb! )

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Duvao vetar, padala kiša...

 

Nek neko pise kakva je situacija u Neosu trenutno,jel ima struje,vode,jel moguce kupanje itd...

Registrovali ste se na forumu, da biste pitali "jel' moguće kupanje" u Neos Marmarasu?!?

Pa imate li vi Facebook, pobogu? 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nije baš samo "duvao vetar i padala kiša" kad ima 6 poginulih i preko 100 povređenih !

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

malo "duvkalo":kisa:

66435448_10219311846604722_5329753268409073664_n.jpg

66431917_10219311845244688_5081096424569962496_n.jpg

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa vidi, suncobrani na plažama nisu baš neke stabilne građevine, kao ni grčke prodavnice na šetalištima, niti bašte taverni... Nevreme ne počinje za 10 sekundi... Pre toga počinje vetar, navlače se crni oblaci, talasi na moru se pojačavaju... i to traje 10-15 minuta... Ako za to vreme i dalje sediš u taverni na obali, piješ kafu na plaži, ili razgledaš prodavnice, pa počneš "da bežiš ka apartmanu" tek kada se sruči nebo, onda je moguće i da možda povrediš... Možda...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka