Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

 

Masutis postoji u Neosu, tj. malo van mesta, na magistralnom putu. Od gradske plaze je udaljen mozda kilometar.

Bas tako, ne mora se ici do Nikitija. Masutis market sa velikim parkingom se nalazi sa leve strane prema Toroniju nekih kilometar, dva.. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj Masutis jeste super snabdeven, ali je jak sa cenama. Svraćala sam 2 puta prošle godine, kraj septembra. Ima uvek akcija, ali nešto slično kao i kod nas u Idei, te fine cene važe uz karticu koju niti imam, niti mi treba...Nisam išla kolima, pa mi se nije isplatilo da pešačim sa plaže 10-15 minuta, ne mogu mnogo da kupim, jer je to posle trebalo nositi do prvog centra gde sam bila smeštena. Fino su snabdevene i sve one male prodavnice po centrima, ja sam najčešće kupovala u nekoj većoj čim se izađe sa gradske plaže, a na uzbrdici pred spuštanje u taj drugi centar, odlične cene, akcije, asortiman...Znam da je preko puta te radnje odličan, ogroman giros, ljubazno osoblje, pisali su o njemu, ali ne mogu da se setim imena, da l' beše Alkano, da ne lupam sada...i da je odmah pored te radnje još jedan market. Jedino sam dva puta tu imala malu neprijatnost kad je neki čovek na kasi, verovatno vlasnik, koji kuca onako odokativno. I pokušala sam oba puta da mu pokažem šta je otkucao, a šta piše u rafu, on se nešto bulji, pravi blesav, ne razume, ja batalim naravno, jer neću za 50-70 centi da se raspravljam, ali se iznerviram svakako. Kad njega nema, sve ok. Ali i sve ostalo može da se nađe na svakom koraku, jer je stvarno sve načičkano radnjicama. Nisam tada išla porodično, pa su to bile sitne kupovine, ali kome to treba, verovatno će, kao i obično, najpovoljnije proći ipak u Lidlu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Masutes ima dobre cene ako imaš karticu, ja sam je izvadio. Uz nju uvek imaš neke popuste. Vadi se za svega par minuta...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

FB_IMG_1560674647302.jpg.44df7e7d760ee26 To su te dve prodavnice na ulasku u grad sa gradske plaže i cene su pristupačne.FB_IMG_1560674694720.jpg.669c14bb6c4dfbd Preko puta je najbolji giros.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, tu je giros mnogo bolji od onog u Alkanu. Zove se janakis.

A u prodavnici pored su mnoge cene nize nego li u Masutisu i Lidlu.

Masutis je dobar jer ima kuvanu hranu, koju je moguće uzeti po porcijama, po povoljnim cenama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je priče u novinama da će Lidl ovog leta zatvarati dosta prodavnica, mislim da su spominjali i ovaj u NM.
Takođe, prošle sezone je bilo upozorenje da policija čeka i naplaćuje kazne na ulasku u  Masutis, Onima koji skretnu preko pune linije. I to svima redom i grcima i turistima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to da se Lidl zatvara je bila prvoaprilska šala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče zatvaranja Lidla to smo odavno ovde apsolvirali. Prvoaprilska šala. Ali i mene interesuju iskustva sa duplom linijom kod Lidla u Nikitiju. I ja sam video na Google mapi da je tu dupla puna linija, pa me interesuju iskustva ljudi koji su tu bili, kad se dolazi iz pravca Nikitija. Ima li policije tu i kažnjavaju li ako smotam levo preko dve pune linije? Ili ima negde isprekidana da se normalno skreće? Ista priča i za Masutis kada se dolazi iz pravca NM, dupla linija, isto pitanje za policiju.

 

Upssss - tek sad videh da je ovo tema o NM, a ne o Nikitiju.

Izmenjeno (Nimark)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, jeste, to su ti marketi, crveni i zeleni. Crveni je taj koji sam opisivala... I tako je, lupila sam ime girosa, kasno sam pisala, pa nisam mogla da trazim. Janakis, odlican, ogroman i na putu mnogima sa povratka sa plaze...A za karticu za Masutis, znam, pisalo se da se brzo zavrsava, i sa njom je stvarno razlika u cenama ogromna. Jedino sto ja do sada nisam imala neke preke potrebe, ali...vredi znati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Što se tiče zatvaranja Lidla to smo odavno ovde apsolvirali. Prvoaprilska šala. Ali i mene interesuju iskustva sa duplom linijom kod Lidla u Nikitiju. I ja sam video na Google mapi da je tu dupla puna linija, pa me interesuju iskustva ljudi koji su tu bili, kad se dolazi iz pravca Nikitija. Ima li policije tu i kažnjavaju li ako smotam levo preko dve pune linije? Ili ima negde isprekidana da se normalno skreće? Ista priča i za Masutis kada se dolazi iz pravca NM, dupla linija, isto pitanje za policiju.

Tri godine kupovao tu, nikad problem. Svaki put skretao preko pune, ne ja nego masa ljudi svaki dan...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Ako me zaustavi policija reći ću im da si mi ti rekao da je ok.:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi napise nesto vise o nocnom provodu u Neosu ? :) Takodje me interesuje, gde je najbolje naci smestaj, tj u kom delu, a da budem blizu gradske plaze i centra ?  

Izmenjeno (palcica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O smestaju i plazama je pisano, citajte malo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

O smestaju i plazama je pisano, citajte malo...

Citala sam ja, ali pisano je uglavnom za konkretne vile a za plaze konkretno nista nisam pitala...ima ovde i nas koji nikad nismo bili u Neosu pa nam to i ne pomaze previse... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka