Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

to je do mora i pocetka plaze (tu su camci ), bar jos 300-500m do prave plaze i barova

20130826_191806.jpg

20130826_191803.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav iz Neosa.

Gradska plaža jutros

20190426_072930.jpg

Divota ;)mi idemo 29 maja..nadamo se suncanom vremenu

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos od 20.-30.05. vila Albatros. Vreme nas je posluzilo,taman dovoljna razlika vode i vazduha.Bez prevelike guzve u gradu i na plazi.Cene umerene,pijac je "majka" nabavke, a giros kod janakisa i roma piza-  vrh.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Neos od 20.-30.05. vila Albatros. Vreme nas je posluzilo,taman dovoljna razlika vode i vazduha.Bez prevelike guzve u gradu i na plazi.Cene umerene,pijac je "majka" nabavke, a giros kod janakisa i roma piza-  vrh.

Bas sam se pitala kog dana je pijaca u Neosu i gde se nalazi, posto uskoro putujemo. Ako bi mogli da mi odgovorite bila bih Vam zahvalna.Hvala, unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Neos od 20.-30.05. vila Albatros. Vreme nas je posluzilo,taman dovoljna razlika vode i vazduha.Bez prevelike guzve u gradu i na plazi.Cene umerene,pijac je "majka" nabavke, a giros kod janakisa i roma piza-  vrh.

Bas sam se pitala kog dana je pijaca u Neosu i gde se nalazi, posto uskoro putujemo. Ako bi mogli da mi odgovorite bila bih Vam zahvalna.Hvala, unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pijaca je cetvrtkom u Neosu koliko se secam ali neka potvrdi jos neko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo još jedne potvrde:D

Četvrtkom je pijaca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko isao na izlet u Porto Caras,kako se dolazi tamo,da li se placa ulaz?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko isao na izlet u Porto Caras,kako se dolazi tamo,da li se placa ulaz?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosetas plazom ili odvezes autom/skuterom. Ulaz je valjda 10e....ako nisu promenili cenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekih vesti za otvaranje lidla u neos marmarasu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledece nedelje krecem za Neos,vila Marmaras,vidim da je to dosta udaljeno od gradske plaze,bliza nam je Paradiso kakva je tamo situacija sada i da li ima neki vozic za gradsku plazu ili to samo u sezoni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

da li je neko isao na izlet u Porto Caras,kako se dolazi tamo,da li se placa ulaz?

Kao što ti je Lukić napisao, ulaz ti je 10 eur, ali po rečima mojih prijatelja koji su išli tamo prošle godine to je bacanje para. Znači 10 EUR je samo da te puste da uđeš u kompleks i da šetaš i gledaš u hotele i marinu, ako misliš da ti tih 10 EUR pokriva i ležaljku i suncobran ili nešto slično onda se varaš. Bukvalno samo da te pusti unutra je 10 eur.

Izmenjeno (Nimark)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka