Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Cao svima, decko i ja planiramo da idemo u NM. Zanima nas, posto necemo ici kolima, kolika je cena taksija od NM do plaza u blizini poput Koviou, Kalogrija? I da li se moze stici taksijem ili i brodicem i koja je cena za brodic? ? Hvala unapred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

Da li je neko boravio u vili Sole A Mare ? Kakva iskustva imate?

Prema slikama je super :rolleyes:

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo drugari.

Zmolio bih nekog ako je imao iskustva da mi prenese u vezi smeštaja u Marialenas studio-https://marialenastudios.gr/ upravo smo rezervisali za kraj jula i putujemo nas tri porodice sa 6-oro male dece:naspavanje: :rolleyes:, pa svaka pomoć dobro dođe.Obrađeno je mnogo tema na ovoj stranici i svaka čast na tome puno pomaže.:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deluje super.....naravno za sve morate autom, ali je to na Sitoniji uobicajeno....koja je cena ako nije tajna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

deluje super.....naravno za sve morate autom, ali je to na Sitoniji uobicajeno....koja je cena ako nije tajna?

Koga pitate!?:neznam:

 

Izmenjeno (Hteodor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasima! :)

Moj otac bi isao u julu u NM, u vilu Lakis (preko Viva travel-a). Ponuda koju sam mu nasao mu odgovara, verujem da ce mu i NM "leci", samo nas zanima da li vila Lakis ima neki parking, tj. kako se njeni gosti snalaze povodom toga, posto bi u pitanju bio sopstveni prevoz..?

Unapred hvala na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav forumasima! :)

Moj otac bi isao u julu u NM, u vilu Lakis (preko Viva travel-a). Ponuda koju sam mu nasao mu odgovara, verujem da ce mu i NM "leci", samo nas zanima da li vila Lakis ima neki parking, tj. kako se njeni gosti snalaze povodom toga, posto bi u pitanju bio sopstveni prevoz..?

Unapred hvala na odgovorima!

Uopšteno za NM što se tiče parkinga, parkiraš po uliicama pod ručnom. A u tvom slučaju, tačno ispod vile Lakis (pogledaj mapu na Vivinom sajtu) prema moru ti se nalazi crkva, pored nje ti je javni, besplatni parking parking. Mada će tu teško naći mesto jer je to jedini parking u mestu, drugi je kod gradske plaže.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smeštaj Alfa alfa - kakva je pozicija vile? Koliko ima do prvih ležaljki na plaži? Parking?

 

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha, izvini na izrazu, ali možeš da pljuneš do prvih ležaljki. Prve ležaljke su ti kod restorana Makis ( 370 metara vazdušne linije). Poručiš Ice caffe za 3,5 eur sa bočicom vode i imaš ležaljku i suncobran ceo dan (tako bilo 2018.). Nije dozvoljeno unositi svoju hranu i piće. Parkiraš na ulici koja ti je ispred kuće i ide pored plaže, a na 230 metara udaljenosti ti je besplatan parking, odmah iza fudbalskog terena. Na 30- 60 metara iza kuće ti se nalaze 2 prodavnice, restoran, pekara. U ulici koja ide paralelno sa tvojom, prema moru, ti se nalazi kasapnica, Evo ti Google mapa: https://www.google.rs/maps/place/Alfa+Alfa+Studios/@40.0908425,23.7890627,309m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x14a8a194eb78b6b5:0xc509d96d1d3eb148!8m2!3d40.0910448!4d23.7889738?hl=sr

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав форумаши!!

После три године летовања у Бугарској,ето нас поново у Грчкој и то у Неос Мармарасу.Смештај смо уплатили преко Монтесол агенције у вили Сакис код стадиона од 19.07.Пошто је то нова вила у понуди наших агенција ,нема пуно слика ни информација о њој па би ми свака ваша сугестија била од помоћи.Знам да је близу градске плаже,паркинг није проблем и у равном делу је што ми одговара због деце од 7 година.Ако неко има неки утисак или сазнање о самој вили добро би ми дошло.Типа,какве су газде,има ли роштиљ у дворишту,колико је далеко центар.....

Унапред захвалан!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vest sa facebooka: "U junu se otvara Lidl u starom objektu marketa Arvanitidis (zuti market) na ulazu u NM iz pravca Nikitija (naselje Paradisos)"

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesacaca1 da li mozete da potvrdite otvaranje lidla pre ulaska u neos marmaras?

Ili priprema otvaranja...bilo kakav oblik renoviranja arvanatidisa...

Izmenjeno (pajamen)
Dodao sam recenicu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros smo prošli pored i nisam ništa primetila.Pogledaću ovih dana pa ću vam javiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste li pipnuli vodu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka