Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Htela bih ove godine da letujem u Neosu,sa detetom,U agenciji Hellena travel sam videla vilu Tasos,da li zna neko nesto o njoj ili je ona nova vila u ponudi? na pretrazi nisam nasla nista,videla sam samo da je jos neko pitao za nju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sandraivlada

Lepe su vam slike.

A zasto je tako pusto svuda na plazama i mracno nekako? U kom periodu ste to slikali? Zimi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskustva Artemis studio,blizina plaze i kakva je plaza u tom delu..da li je centar daleko s obzirom da idem sa detetom od 7 godina

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je to onaj sto mi je izasao na mapi, do plaze ima nekih 500m, a do centra se treba spustiti nekih 300m

Screenshot_20190216-082932.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u kućama Nikolis ili Avra/Likno?

Znam gde su i kako izgledaju spolja ( bila sam ranije na Paradisosu), ali unutra...?

Niska je cena u odnosu na okruzenje, pa sam oprezna. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Niska je cena u odnosu na okruzenje, pa sam oprezna. 

 

Da li ste ih kontaktirali licno i dobili dobru cenu ili je preko neke agencije povoljno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lično. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Lično. 

 

Da li je neko bio smesten u vili stela u Neosu? Kod fudbalskih terena?

Prodaje agencija montesol.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko bio smesten u vili stela u Neosu? Kod fudbalskih terena?

Prodaje agencija montesol.

 

Zar niko ne zna nista o Vili Stela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Vidim da je bilo par pitanja u vezi sa smestajem Zeppos Garden. Idemo tamo krajem avgusta sa detetom od 3 god, pa bi nam dobro dosla iskustva... vise me zanima da li su saradljivi, izlaze u susret ako ima problema, nego sam smestaj. To vidim da je ok, novo je, izgleda korektno. 

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine smo suprug i ja prvi put letovali na Sitoniji, tačnije Neos Marmaras. Bili smo smešteni u Pella rooms koja se nalazi na vrhu jedne veoma strme ulice iznad Grčke nacionalne banke. Mi smo tačnije rezervisali sobu koja sa još jednom sobom pored deli kuhinju. Smeštaj je sasvim ok za dvoje (30 evra u top sezoni  28.07. do 07.08.), jedino je kupatilo veoma malo, ali uvek ima tople vode, tako da je i to ok.  Kuhinjica koju dele 2 sobe u visokom prizemlju je takođe malena, ali funkcionalna, može da prođe za 10 dana boravka. Ono što bih izdvojila kod Pella rooms jeste lokacija (sam centar koji je i preko dana a pogotovo uveče fantastičan za šetnju bez obzira što je malo uzbrdo-nizbrdo), veoma gostoljubiva gazdarica Pelagija, kao i njena ćerka Zoe, čiste i utegnute sobe, klimatizovane bez extra naplaćivanja, Prvi put od kada letujem u Grčkoj, kada smo krenuli kući za Beograd dobila sam na poklon domaće maslinovo ulje i teglu maslina od nje i baš me je prijatno iznenadila. Inače je Neos Marmaras po mom mišljenju najbolja lokacija za smeštaj i za obilazak cele Sitonije, jer do najlepših plaža kolima stižete za desetak minuta, a gradska plaža je takođe veoma lepa i široka. U ulici iznad Pella rooms smo uglavnom nalazili mesto da parkiramo, ali je u blizini i javni parking tako da taj problem u Neosu nismo imali. Na izlazu iz Neosa (pre Porto Karasa) se nalazi market u kojem smo kupovali, nisam sigurna više kako se zove ali je baš veliki i dobro snabdeven. Voće smo kupovali u centru sa kamiona, a bili smo i na pijaci koja je totalno ludilo čega sve nema, međutim, mislim da je samo sredom. Smeštaj sam našla preko sajta grčka info, uplatila depozit preko westerna i nisam imala nikakvih problema što se toga tiče. S obzirom da smo obilazili različite plaže, fotografije ću postaviti u fototuri i na temi sa plažama, a želim svakako da se zahvalim svim forumašima jer sam veoma korisne informacije našla upravo ovde, veliki pozdrav

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka