Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Vila je dobra, mada nisam boravio u njoj, bili smo smešteni iznad nje odmah,tako da smo svaki dan prlazili pored nje. Blizu je gradska plaža, blizu je sve što treba. Nema greške tu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali Mpoueketo apartman,nadam se da nisam pogresila!Ako neko ima utiske o njima dobro bi doslo?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u hotelu, ali posto sam bila u NM videla sam da se hotel nalazi bas u centru NM,  u prizemlju je restoran koji uvece ima muziku uzivo. U okolini nema parking, ali sam videla da su se neki ljudi parkirali na pocetku mola (koji je odmah pored). Nisam sigurna, ali mislim da bi Vam ako idete u sezni parking u blizini objekta bio bas problem. Nadam se da sam Vam barem malo pomogla. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u Marialena apartmanima...ili je cuo nesto o njima....nalaze se na 2,3 km od Neosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Ina 2,kakva su iskustva?Nisam nista nasla o vili ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo letovali u Ina 2, ali 2014.godine... Ima nesto postova o tome na stranama od 95-6 pa nadalje...nije nikakav luksuz,ali nije bilo ni lose. Nesto je falilo,to smo trazili i odmah dobili. Bili smo u ozloglasenom prizemlju,ali studio na cosku i stvarno je prostran,sa prozorom,sto nije slucaj za druga dva koji imaju samo vrata. Ono sto je super jeste lokacija,blizu je gradska plaza koja je super,a ni centar nije daleko. Ako treba jos koja informacija,tu sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Моји пријатељи су били u Marialena app ,а ја сам био у посети ,Сјајна локација-благо узвишење са сјајним погледом.,Лепо двориште .прељубазни  домаћини.Једине мане су -лоша локална  плажа и недостатак комарника на прозорима( то је било пре 4 године)

Одлична локација -АКО ИМАТЕ КОЛА.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 17.3.2017. at 16:23, bosam je rekao/la:

da li je neko bio u Marialena apartmanima...ili je cuo nesto o njima....nalaze se na 2,3 km od Neosa?

Koliko su Vam trazili?

Meni za kraj juna- pocetak jula, 14 dana, 45 evra za tkz. cetvorokrevetni studio. 20 m2. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10.3.2017. at 22:44, mica80 je rekao/la:

Mi smo rezervisali Mpoueketo apartman,nadam se da nisam pogresila!Ako neko ima utiske o njima dobro bi doslo?!

Najsvezije informacije, od prosle godine, imas na 165 str., a ima jos i od pre - ukucaj u pretrazivac tacan naziv vile - Mpouketo.

Inace i ja sam u pregovorima sa njima, i ako sve prodje kako treba, sledece nedelje cu im poslati avans.

Da li ste vi u 3kr ili 4kr app i u kojem ste terminu ?

Mi planiramo krajem jula i pocetkom avgusta.

Izmenjeno (Dr.Agan)
Naziv vile
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

isto toliko....

 

Pre 21 sat, 100car je rekao/la:

Моји пријатељи су били ,а ја сам био у посети ,Сјајна локација-благо узвишење са сјајним погледом.,Лепо двориште .прељубазни  домаћини.Једине мане су -лоша локална  плажа и недостатак комарника на прозорима( то је било пре 4 године)

Одлична локација -АКО ИМАТЕ КОЛА.

hvala na odgovoru....pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎18‎.‎3‎.‎2017 at 14:52, pristalina je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Ina 2,kakva su iskustva?Nisam nista nasla o vili ....

Bio. Lepo je. Nije, ne znam kakva, ekskluziva ali je skroz OK. Gradska plaza koja je stvarno prelepa blizu, prodavnica blizu, do centra grada ima malo da se prošeta ali ne puno. Ako imate neki problem obratite se mlađim gazdama (koji znaju engleski) I sve se resave. LEpa vila, lepo mesto, prijatan odmor zelim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/29/2016 at 12:46, zvečka je rekao/la:

 

Vila - Ina2 - Zaista se slažem sa svim komentarima na ovom forumu, a koji se tiču same lokacije oko fudblakog terena. Ubedljivo najbolja lokacija po meni, te samim tim ova vila zauzima odlično mesto.

Oprostite, da li mozda znate kakve su sobe u prizemlju? Mi smo dobili trokrevetni studio u prizemlju, gleda u dvoriste. Obzirom da idemo sa dvoje male dece i odgovara mi da bude smanjena buke. Proslog leta smo bili u vili Blue House, 20ak metara uz brdo ka gradu i jako smo zadovoljni smestajem. Ovoga puta smo zakasnili za rezervaciju termina, popunjeni kapaciteti...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitam za drugaricu-znate li nesto o vili Zeppos Simonitiko i tom kraju, 11km od Neosa...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine 12 dana.Ko zeli pravi odmor ide na pravo mesto.Ko zeli izlaske,bolje da bira drugu lokaciju.Plaza je lepa,sa mnogo hlada.Ima dva restorana,jednu radnju u kampu pored i to je to.Gazda Simonitika je prosle godine u sklopu zgrade poceo da radi neki lokal za koji kaze da ce biti restoran.Neos Marmaras je relativno blizu,ali nije da se ide svaki dan.Super se spava,jer je suma na sve strane i klimu nismo ni ukljucivali.Ako jos nesto treba pitajte.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za klince je super.Ima dva bazena,ali mi se nismo kupali.Nikada se bolje nismo odmorili i vise naspavali.Na prvi pogled deluje zabaceno i kao da ste u nedodjiji,ali je stvarno mesto za miran i opusten odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka