Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

vozic ima samo do Paradiso i to od 18h. Ima medjugradskih buseva, al ja ne bih previse racunao na njih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,planiram letos da idem u NM pa ako je neko bio  u vile Dimitris ili Orama jel moze da mi kaze nesto o smestaju,udaljenosti od gradske plaze itd.hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi,imam par pitanja za one koji su bili u Neos Marmaras. Planiram da idem ove godine,pa me zanima...Koje plaže su najlepše i kakava je gradska plaža? Zanima me ono da li je voda čista i je l' hladan ili ne,gužve i to. Kakav je grad uveče,da li se ima gde izaći? Nadam se da nije previše pitanja,hvala unapred. :) 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 20.2.2017. at 22:40, jecapereca07 je rekao/la:

Interesuje me da li postoji nekakav prevoz iz NM do plaze Lagomandra, bus ili vozic npr?

Ima buseva. Idu po redu voznje. Mi smo prosle godine tri puta isli i vratili se tim busevima.

ujutru u 8.00 kreće za Solun, prolazi pored svih plaza koje su na toj strani...Staju gde zelite. Za povratak pitate konduktera u koje vreme nailaze na stanicu koja vam treba. Budite tacni. Ne cekaju nikoga. Voze brzo, ako nikoga nema na stanici neće da stanu, iako vi trcite za njim ;)

busevi su extra, klimatizovani sa muzikom i Vozacima koji viču nazive stanica ili ti plaza :D LAGOMANDRAAA, ALE ALE!! :D:D

UZIVAJTE, I OBAVEZNO POSETITE KOVIA PLAZU...RAAAAAJ!!!

WP_20160820_08_01_29_Pro.jpg

WP_20160820_10_16_32_Pro.jpg

 

U 22.2.2017. at 12:32, anchi1987 je rekao/la:

Pozdrav svima,planiram letos da idem u NM pa ako je neko bio  u vile Dimitris ili Orama jel moze da mi kaze nesto o smestaju,udaljenosti od gradske plaze itd.hvala

Nisam bila , ali ljudi iz našeg busa jesu i to u Orami...kazu da je lepo, cisto, prostrano. Ali je mana sto je zaista daleko od gradske i sto ja na vrhu grada. Kad stignete u Neos busom,prvo izlaze gosti iz Orame a ovi sto ostaju imaju osećaj da će se bus prevrnuti s obzirom koliki je nagib...ako imate decu ili niste u kondiciji, zaobiđite Oramu.

 

Pre 20 sata, jele95 je rekao/la:

Pozdrav ljudi,imam par pitanja za one koji su bili u Neos Marmaras. Planiram da idem ove godine,pa me zanima...Koje plaže su najlepše i kakava je gradska plaža? Zanima me ono da li je voda čista i je l' hladan ili ne,gužve i to. Kakav je grad uveče,da li se ima gde izaći? Nadam se da nije previše pitanja,hvala unapred. :) 

 

Izlazaka u Neosu nema. Možda se nešto promeni ovog leta. Kafići, restorani rade i ima ih dosta, ali diskoteka i klubova nema. Gradić je za moj ukus divan. Pravi gradić na moru. Živ, budan do kasno u noć.

Gradska plaža je super, opet, za moj ukus. :D

nema gužve, mesta na pretek. Pesak na plaži. Voda topla...mi smo bili od 15.08. Što se tiče čistoće, ja nisam ni od koga čula da je Grčko more prljavo...evo i nešto od fotki, pa se uverite...

A plaža za posetiti..KOVIA,RAJ NA ZEMLJI.

P.S. Kovia ima dve plaze...jednu gde je beach bar i drugu kod hotela Makedonas. Preporučujem ovu drugu. ;-) slike su gore...plavi raj na zemlji sa belim peskom :):)

jel sam na sva pitanja odgovorila? :)

Ove slike su sa gradske plaze, da se razumemo :D:D

WP_20160816_08_45_06_Pro.jpg

WP_20160819_10_18_41_Pro.jpg

WP_20160820_07_08_16_Pro.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine idemo krajem juna u vilu Aleksandra. Da li je neko bio tamo i kakvi su utisci?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idemo na sitoniju i odlucili smo se za Neos Marmaros. Idemo sa dvoje male dece svojim kolima pa bi izabrali deo kod gradske plaze tj kod stadiona. Ono sto nam je privuklo paznju je vila Sole A Mare ali ne vidim da je neko vec letovao u njoj. Molim za bilo kakve preporuke ili utiske ,tnx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ta kuca se nalazi u centru, kod fontane. Mozes pretpostaviti da je prilicno zivo, a parking misaona imenica. Do plaze mozes uz obalu, duze ali sve ravno - do dela za kupanje desetak min, ili nesto kracim ali brdovitijim putem.

Na slikama izgleda OK, ali za moje kriterijume to ne moze nadomestiti nedostatke zbog lokacije.

E sad, svi smo drugaciji i dajemo prednosti razlicitim stvarima.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, Yelenak je rekao/la:

Prvi put idemo na sitoniju i odlucili smo se za Neos Marmaros. Idemo sa dvoje male dece svojim kolima pa bi izabrali deo kod gradske plaze tj kod stadiona. Ono sto nam je privuklo paznju je vila Sole A Mare ali ne vidim da je neko vec letovao u njoj. Molim za bilo kakve preporuke ili utiske ,tnx

To je super vila sa divnim pogledom na dok i more. Nisam boravila u toj vili vec u vili Nikos koja je odmah do Sole a Mare i svaki dan smo gledali na  nju sa nase terase. Guzve ima ali ne preterano da nemoze da se spava od buke( mi smo takodje bili sa dvoje dece) parking je besplatan i jako veliki u skolskom dvoristu u blizini, od same vile do gradske plaze ima tacno 450 metara. Ova vila koju ste navali nije kod stadiona ali ni nesto preterano daleko, imate ravnu soluciju uz obalu, ili preko uz par uspona koji i nisu neke posebne prepreke.Sitonija ima mnogo prelepih plaza ali ne znamo koliko ste u mogucnosti da obilazite zbog malene decice. Ukoliko to nije problem obavezno napravite par izleta na okolne plaze. Mi smo sa klincim obisli  skoro celu Sitoniju i to nam je bilo jedno od lepsih letovanja.

 

DSC05397.jpg

DSC05303.jpg

DSC05396.jpg

2.jpg

5.jpg

 Ova prva je pogled sa nase teresa na vilu Sole A Mare, pogled na more, i sa parkinga skole na vilu, kao i dve iz skolskog dvorista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je delovala blize plazi. Da li u tom slucaju imate preporuku za neku sa boljom pozicijom da ne rizikujem sa decom oko buke ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je zbog buke ne brinite, u Neos Marmarasu nema pretjerane buke, ali do plaže imate 10-15 minuta laganog hoda (što se podrazumjeva sa djecom).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se za buku ona ne predstavlja problem,  meni je ova lokacija stvarno bila super. Ali ukoliko su deca izuzetno osetljiva na galamu ima stvarno dosta vila kraj stadiona ili pak na Paradizos plazi , svakako bi ste u tom slucaju ako setate bili udaljeni od setalista....Neos je stvarno lep, i ima dosta male dece.

Izmenjeno (slavuj)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idem u NM i uplatio sam Voulu preko Argusa,presudila je blizina gradske plaze,a smestaj videcemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

 

da li je neko bio prosle godine u Vili Ina 2? 

Nabasala sam samo na starije komentare  iz 2006. Ko zna sta se od tada promenilo.

Konkretno, zanima me smestaj - trokrevetni studio? Da li je ok kvadratura soba? Negde sam procitala da su skucene. Kakva je cistoca, odrzavanje higijene...?

Da li u blizini ima mogucnost uplate PP?

Hvala unapred :-)  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka