Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Hvala na odgovoru,jos nesto da pitam,ima li u blizini neka pekara i market i jel daleko do centra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pet minuta hoda, blagom uzbrdicom do nekoliko pekara, mislim da ih tu ima 3. U jednoj od njih prave burek i govore srpski :D dok u ove druge dve tipicni grci sa odlicnim pecivom. Obavezno da probate štapiće na meru sa maslinama...mljac mljac...

imate i dva marketa, isto na vrhu te uzbrdice. Jedan do drugog. Ovaj levo, kad gledate u njih, je povoljniji. Reći će vam sve to vodič, ako bude neko kao Miloš, raspolozen za saradnju.

Trafiku koja vam je najbliza savetujem da obiđete. Samo dva minuta hoda uzbrdo vam je market.

Do samog centra imate 10do15minuta hoda. Mozete i tom uzbrdicom kojom idete do marketa, a mozete i setalistem pored mora...

evo malo fotki tog setalista do centra. :D

izvinite na opsirnosti,ja sam jos uvek puna utisaka... :D i <3 prema Neos Marmarasu :-)

ova poslednja fotografija je pogled na centar grada :D tu ima dosta hlada pa uzivajte u pogledu kad dođete u Neos <3 <3

Sitonija je zaista carobna! Obavezno posetite Koviou plažu, imate i njihov gradski prevoz ako ne idete autom svojim.

WP_20160821_10_27_08_Pro.jpg

WP_20160821_10_35_53_Pro.jpg

WP_20160821_10_20_09_Pro.jpg

WP_20160821_10_21_49_Pro.jpg

WP_20160821_10_23_29_Pro.jpg

WP_20160818_09_15_35_Panorama.jpg

a ovo je pogled sa terase iz Voule :D

WP_20160816_14_50_07_Pro.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vozdra drugari.. 

iscitah celu temu, jer prvi put letujemo u Neosu,a kako inace nismo zahtevni, nadjemo sebi zabavu i uzivamo u svemu, tako ce nam se sigurno i ovde svideti.. smestaj smo vec uplatili u vili IRO, ako neko ima novije info, bice nam drago da cujemo.. lokacija je , kako nam rekose sa vise strana, idealna, na 60ak m od gradske plaze..pogled je na more i na nekakav stadion.. dakle, jos neki info o vili IRo, bila bih zahvalna :) 

e sad, kako smo mi pristalice aktivnog odmora, a tu su i klinci avanturisti od 7 i 9 godina, mi bi sto vise da obidjemo.. plaze cemo svakako obici, a zanima nas koliko su daleko sami gradici, npr isli bi smo u Nikiti i Sarti.. predlozi su takodje dobrodosli..posebno nas zanima, koliko je udaljena i da li je preporucivo zaputiti se iz Neosa u Stagiru, Aristotelovo selo, mnogo smo se primili da to vidimo, a opet, ne bismo da izgubimo dan u voznji..

btw, nova sam na forumu a pola sam ga vec iscitala, neverovatno kako korisne informacije pruza

Izmenjeno (Pegi-peg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bacite pogled na moju poslednju sliku gde je pogled sa terase vile Voula. Vasa vila Iro je desno. Vi gledate na gol stadiona :D:D vama e vila uvucena. Ako ne nađete parking kod vile, imate parking preko puta Voule, koji je javni.

 

Mozda uspete da vidite sa ove slike taj parking. :D

 

Vasa vila Iro je do stadiona pa desno :D

WP_20160817_14_36_15_Pro.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe, gol desno je odlicna odrednica :) sve shvatila .. hvala za parking, moj suprug te upravo blagosilja ;) njemu je to najvaznija stavka.. ti si  zadovoljna lokacijom svog smestaja? to znaci da je i nasa dobra, obzirom da smo komsije.. jel znas jos nesto o nasoj? (Citala sam i ranije tvoje opise, Sad ja ocekujem da si zavirila u svaki kutak Neosa i sve znas) :D 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je sada to opet aktuelno,  da vam prenesem proslogodisnje utiske. Smesteni smo bili u vili Gesthimani koja se nalazi oko 2 km od Neos Marmarasa i 700 metara od Paradiso plaze. Smestaj smo nasli preko booking com. Vazna stvar je sto nismo morali da ostavimo kaparu pri rezervaciji,  vec smo sve platili na licu mesta. Gazda Ilijas zna srpski,  ne odlicno,  ali dovoljno da mozete da se sporazumete. Smestaj je preporuka za one koji dolaze kolima i traze mir i tisinu. Nalazi se 50m od mora i 100m od najblize male pescane plaze. Ima svoj parking u dvoristu koji je u hladu. Nismo imali probleme sa komarcima jer su vrata i prozori sa mrezama za komarce, pa ako se pazi nece uspeti da udju. U dvoristu su 2 velika rostilja i veliki stolovi. WiFi je bio dobar (cak i za stream), ali ja sam bio u smestaju na cosku iznad gazde,  pa je verovatno to uticalo na jacinu signala. Za zamenu peskira i posteljine morate da ih sami pitate,  posto se sami verovatno nece setiti. Inace je namestaj nov i sobe su ciste kad dodjete. Sto se prodavnica tice najbliza veca je Carefour koji je oko 1km udaljen,  ali nije bas sjajno opremljen sto se hrane tice. Zalasci su uvece sjajni, more je blizu i masline su svuda okolo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za informacije o vili Iro?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko ima informacije o vili Kostas na centralnom delu gradske plaze, zamolio bih ga da podeli svoje utiske.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li iko kakava je plaza (ima li bar malo peska) na delu slike obelezenim svetlo zelenim

krugom ?Cini mi se da je taj deo naj blizi vili "Kalina" dok je gradska plaza na oko 1400m

od vile

 

neos_marmaras.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je tu kamp, proverite na temi "Kampovanje na Sitoniji" da li je moguc slobodan ulaz na plazu

http://www.campingmarmaras.gr/aboutus.html

 

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari,

da li je neko boravio u vili ANNA, ima je u ponudi agencije "SAB TRAVEL"?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li  neko zna za neki smestaj u Neos Marmarasu sa apartmnom sa dve spavace sobe za 4 odrasle osobe.Ako je moguce u blizini gradske plaze,negde oko tog stadiona ili neka druga preporuka.

Izmenjeno (Jocaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Jocaa je rekao/la:

 

Pogledaj moj opis app/hotel Zeppos, avgust prosle godine, ako ti odgovara tako nesto. Osim toga Janis (1 i 2) je provereno dobar smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, Jocaa je rekao/la:

Da li  neko zna za neki smestaj u Neos Marmarasu sa apartmnom sa dve spavace sobe za 4 odrasle osobe.Ako je moguce u blizini gradske plaze,negde oko tog stadiona ili neka druga preporuka.

Pogledajte na sajtu Barcina vila Theodoros. Jeste možda malo skuplje od ostalih vila ali zato imate polupansion dok je u svim ostalim vilama samo najam smještaja. Po mom mišljenju velika je prednost kada ne morate razmišljati o ishrani, a u ovoj vili kad preračunate dobijate dva obroka za male pare. Doručak je, prije 2 godine kada smo mi bili, bio uvijek isti pa to možda nekom zasmeta nakon nekoliko dana ali zato za večeru imate bar 4-5 jela pa ko šta voli. Sobe ok, uredne, s tim što se iz jedne prolazi u drugu, a velika terasa je zajednička za obe sobe i gleda na ulicu (noću je baš lijepo na terasi).

Gradska plaža je na nekih 15-20 minuta hoda, što je možda i najveći nedostatak ali nama nije smetalo da pješačimo. To je samo nedostatak za odlazak na plažu i povratak, dok za noćne šetnje uopšte nije jer ste praktično u centru zbivanja kada su noćni izlasci u pitanju.

Ukoliko imate nekih pitanja rado ću vam odgovoriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li postoji nekakav prevoz iz NM do plaze Lagomandra, bus ili vozic npr?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka