Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

@Jovana_V retko ko ce Vam menjati posteljinu vise od jednom na 5-6 dana. Ako zelite cescu zamenu posteljine Grci to uglavnom naplacuju ekstra, kao sto naplacuju ekstra i ciscenje apartmana. Ako ste isli preko agencije, onda su trebali da ispostuju ono sto je pisalo u uslovima putovanja, ali ako ste isli direktno preko Grka koji je vlasnik, onda je to trebalo sa njim resiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Имали смо озбиљну замерку што су нам постељина и пешкири промењени само једном за 12 ноћи и то на половини летовања. Иначе нико осим нас није чистио апартман. И имали смо озбиљан проблем због недостатка комарника у апартману, бебе једва да су нам спавале и стално су били изуједани. :angry:

To za ciscenje je ocekivano kod Grka u privatnom smestaju. Ako vam je za utehu, nama prosle godine u Nikitiju nisu ocistili NIJEDNOM za vreme boravka, niti su nam dali cistu posteljinu da sami zamenimo. Znam, nezgodno je kada se dodje sa plaze, pa soba posle 2 dana bude puna peska. Sve zavisi od gazde i osoblja.

A to za komarnike je bitna stavka koju treba proveriti pre puta. Mi nismo proverili, ali ih imamo u smestaju, srecom. Za svaki slucaj, uvek nosimo mrezicu protiv komaraca za krevetac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rešili smo da ove godine podrobnije istražimo pre nego nego što uplatimo,pa stoga i pitanja:

-Da li je neko boravio u vili Blue House?

-I kakvi su utisci?

 

Unapred zahvalni  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Одмах да се оградим, нисам био у Блуе Хоусе. Ако је то близу центра увече је добра гужва, на плажу мораш да идеш на градску, која се налази од центра око 200 м, значи око 300 укупно. Приметио сам на сликама да нема завесе на туш кабини.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Blue house u avgustu u  četvorokrevetnom studiju. Vila je novije gradje, na maloj uzbrdici, ali nije strašno.  Studio je prostran, higijena ok, Vrata od terase imaju komarnike. Lokacija je odlična. Blizu je i gradska plaza i grad. Parking je odmah preko puta u školskom dvorištu. Šetalište jeste pored vile,ali nije strašno, jer u Neosu sve utihne do ponoći. 

Vila je ok., samo što je bakuta vlasnica vile malo smarala. Npr. što nam gori svetlo celu noć ili zašto stalno radi klima, koliko nas je u sobi i da li nekog ne švercujemo, a nekoliko dana je popodne na par sati nestajala struja , a i tokom noći,tek da se uštedi struja.

   

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u vili Iro u Neos Marmarisu?Interesuju me utisci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko iskustva sa vilom Alkioni? Ne mogu da verujem da ne mogu da nadjem nista o njoj "iz prve ruke" vec samo ono sto se nalazi u opisu ponude agencija... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje po pitanju parkinga u ovom delu Neosa? Meni deluje po slikama smestaja, da nije nesto nemoguce naci mesto jer su vile jos uvek na ravnom delu, nije pocela uzbrdica. Ulica uz stadion ima vile samo sa jedne strane i nije previse uska...

Screenshot_2.png

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu na samom pocetku igralista/terena,postoji mini raskrsnica,sve je ravno.Ima mesta za parkiranje.Odmah posle terena ima veliki asfaltirani prostor,moze i tu.Duz puta uz plazu,drvored,ima mesta za parkiranje u hladu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kuda moze da se dodje tu a da nije kroz ceo grad? Jel stvarno postoji taj kruzni tok saobracaja i nikako drugacije ne moze? Trazila sam na google street-u i nisam pronasla jednostavnije resenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 minut, kizazvucnik je rekao/la:

Tu na samom pocetku igralista/terena,postoji mini raskrsnica,sve je ravno.Ima mesta za parkiranje.Odmah posle terena ima veliki asfaltirani prostor,moze i tu.Duz puta uz plazu,drvored,ima mesta za parkiranje u hladu.

 hvala mnogo.

Da uspeo sam da se orijentisem i pronadjem.

Ima ovde tog prostora, verovatno na njega mislite

 

anna_rooms_neos_marmaras_sithonia_7.jpg

Inace ovo je pogled sa terase iz Anna Rooms

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 minut, SašaVanja je rekao/la:

A kuda moze da se dodje tu a da nije kroz ceo grad? Jel stvarno postoji taj kruzni tok saobracaja i nikako drugacije ne moze? Trazila sam na google street-u i nisam pronasla jednostavnije resenje.

Pa nije bas kruzni tok.Vec neka minijatura,koja nema bas neku funkciju,ali je jako pogodno za parkiranje.Mora kroz grad do tamo.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.google.rs/maps/@40.0931682,23.7896996,3a,75y,266.61h,76.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1skHcSSdqYDL_rCj8tYedapg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DkHcSSdqYDL_rCj8tYedapg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D136.6744%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656?hl=sr

Prodje se centar (iz pravca Nikitija) pa na ovoj raskrsnici sa magistrale desno, pa kod prvih kuca levo, posle se ne secam tacno koja je jednosmerna ali nisu valjda sve jednosmerne na gore, mora da ima neka i na dole

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, del piero je rekao/la:

 hvala mnogo.

Da uspeo sam da se orijentisem i pronadjem.

Ima ovde tog prostora, verovatno na njega mislite

 

Tako je,to je to mesto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka