Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Pre 1 sat, tsonga je rekao/la:

Toliko se pise o njima da sam pre polaska razmisljao da idem na kondicione pripreme a kad sam stigao nista posebno..

Апсолутно се слажем са коментаром. И ја сам пре одласка у НМ мислила да су узбрдице катастрофалне. Чак сам у једном опису прочитала да је жена мислила да ће јој кола кренути у назад..... Место је фантастично.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tsonga i @jvm  Uzbrdice/nizbrdice po mestu su subjektivne, zavisno od fizickog stanja. Moj komentar gore je vise bio "sala" nego ozbiljan. Ali, meni licno su te uzbrdice bile malo veci problem sa obzirom na to da mi je u opisu posla da sedim nekad i po 10-11 sati dnevno i vrlo malo se krecem, imam 110kg a i imao sam dve operacije prosle godine :)

Takodje, nisam pominjao smestaj kod stadiona, mi smo bili dalje od istog, kod E izlaza za Neos, savrsena lokacija za mir i tisinu, a i odmah izlaz na glavni put bez jurcanja po jednosmernim ulicicama po NM.

Izmenjeno (Jovan Žegarac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo sledeće nedelje. Polako se približava :D:kapetan:

Imam jedno glupo pitanje: da li je vreme lepo? S obzirom na to da je ovde prilično hladnjikavo, pa se sve brinem da tamo neće biti toplo...

Drugo pitanje odnosi se na preporuke vezane za sladoled, giros, restorančić, palačinke ili  nešto već što ste jeli/pili, a bilo je sjajno (a ne papreno skupo)... Videh prpeoruke za Alkano giros, ali volela bih da čujem još neka imena, prosto da ne bih svaki dan jela isto :D Naravno, jela bih na različitim mestima, ali uvek volim da čujem ako ima neka preporuka, pa da se orijentišem na to :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, zvečka je rekao/la:

 

Поред већ поменутог гироса "Alcano" који је стварно одличан, на истом месту сам јела сувлаки и он је савршен. Пица у пицерији "Tucan" на путу који се налази на излазу из места ка картингу је одлична и далеко боља од "Roma" пице (моје мишљење), кувана јела и морске плодове смо јели у ресторану истоимене виле у којој смо били "Kyani akti" и мени су сасвим ок. Порције су им заиста огромне, тако да једну могу делити две особе (осим ако нису неке са повећим апетитима. Пецива за доручак смо узимали у пекари која се налази на десној страни чим се крене ка узбрдици од градске плаже али јој не знам име. Пецива су лепа и немају укус оног козјег сира (на каква смо углавном наилазили у Грчкој). Сладолед смо јели уз пут где смо стигли а како га обожавамо нама је сваки био супер.Ето толико од мене.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uzimao picu specijal u Alkanu i bila je sasvim ok.

Cak i onaj manji precnik (mislm 26cm) od 7 € mogu da podele dve osobe ako niste od onih koji jedu pa rasturaju  :) 

U gornjem delu setalista (ka paradizo plazi) sam video veliku reklamu za porodicnu picu od 44cm za mislim 10€. Nisam je probao jer mi je prevelika pa ne znam kakva je i od cega.

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imala bih par pitanja u vezi sa Neos Marmarasom, ako moze da mi pomogne neko ko je bio nedavno :) Da li je bas porodicno mesto ili ima nesto i za mlade, ima li nekih mesta za izlaske, itd? Da li ima nesto u okolini da se obidje? Kakv su plaze, cene? Hvala unapred :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, tsonga je rekao/la:

Ja sam uzimao picu specijal u Alkanu i bila je sasvim ok.

Cak i onaj manji precnik (mislm 26cm) od 7 € mogu da podele dve osobe ako niste od onih koji jedu pa rasturaju  :) 

U gornjem delu setalista (ka paradizo plazi) sam video veliku reklamu za porodicnu picu od 44cm za mislim 10€. Nisam je probao jer mi je prevelika pa ne znam kakva je i od cega.

Mi smo tamo isli na tu mega picu.Ide od 9.80 e pa na vise.Dobili smo kao neki jelovnik,imaju oko 10 vrsta pica.Ne znam kako se zove,ali uzeli smo pod brojem 6,bilo je svasta u njoj,izuzetno je ukusna,kostala 10.90 e,nas cetvoro smo ali bas jedva pojeli.Imaju stolove pored ograde,prelep pogled na marinu i pirka onaj vetric,milina.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamalo da zaboravim ono najvaznije,nekima,naravno.Evo par wifi sifri pa kome zatreba...

Zamolio bih da ne pitate gde je koja lokacija wifi-ja,ako hvatate signal I sve odgovara,to je to...

Thomson66C5E4-sifra je  EC44EE6B5F(velikim slovima)

Na Gradskoj plazi Restaurant-Kyanh Akth -sifra je 9B85784F

albatros   sifra je alba2406

Kristina wifi sifra je gustav2000

ZEFYROS sifra je 2375071781

porto carras hotspot sifra je 783285

taverna drosia sifra je DROSIA1979

Greek House sifra je gtho@16wf

Alcano Grill sifra je 2375071944abc

roma pizza sifra je B69424060

Notos sifra je notos2002

Nuovo sifra je nuovo0811

Canadian pizza sifra 71413877

pella rooms sifra    pellapella

Malo mi dosadno,ako nekog interesuje wifi za neki odredjeni objekat nek pita,mozda imam pa cu da mu kazem....

 

 

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Boka S. je rekao/la:

 

Наравно да није искључиво породично место. Има доста локала за младе а и где да се прошета.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aj mi reci jedan nocni klub u Neosu.

Cinejnica je da je mesto orijentisano za porodicno letovanje. Na Skiatosu imas klubove koji prakticno pocinju sa radom tek oko ponoci. O Zakintosu i da ne govorim. Da li si se setao Neosom oko ponoci? Ja jesam, radnje se zatvaraju, lokali prazne i mesto tone u san. Setaliste koje je izmedju 21 i 23 bilo prepuno ljudi je gotovo prazno, nigde nikog.

Pri tome ne mislim nista lose, mesto je super, ali mesta za klasican izlazak uvece nema. Postoje samo tavernice i poslasticarnice. 

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali ima pita giros na paradiso plažu ili mora da se ide do neos marmaras???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam, na Paradiso plazi nema girosa a i taverne se otvaraju tek predvece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, dezo_pp je rekao/la:

Dali ima pita giros na paradiso plažu ili mora da se ide do neos marmaras???

Ima,u nekom Snack baru,ali je los! Najbolji giros nama u Neosu je kad se krene sa gradske plaze prema centru,pa posle mozda 50m sa leve strane! Bas bas dobar giros! Mi smo sa skroz druge strane Neosa kolima isli da kupimo giros

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi moze neko nabrojati imena par vila blizu gradske plaze ili fudbalskog igralista?Sad sam pegledala na jednom sajtu dvadesetak vila,ali ni jedna nije na toj lokaciji.Isla bi sa detetom i bez auta,pa mi je to jedino resenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U blizini gradske plaže ima baš puno vila i mislim da to i jeste najbolja lokacija: Vaso 1 i 2, Janis (Evros) 1 i 2,  Chrisi Studios, Dialehti Rooms, Soultana House, Sofia's Rooms, Anna Rooms, Iro, Sisi, Eleni Beach, Anesis, Kyani Akti - posle fudbalskog stadiona, na plaži ( restoran, sobe, apartmani i mogućnost uplate noćenja sa doručkom)... Ne mogu da se setim imena još nekih vila, ali pogledaj ponude za ove. Neke od ovih vila rade naše agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka