Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Da lli neko zna koji se izleti nude I koje su cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Браиниац

Каква је плажа испред таверне коју си споменуо Киани Акти? Ми смо код њих од 15--ог јула.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Recite mi cuo sam da u Neosu ima negde kod pocetka gradke plaze tj iza terena gde se racva put i izlazi opet na magistralu da se nalazi tipa keteringa tj da ima puno vrsta kuvanih jela i da mozes sam odabrati koje jelo zelis i koji prilog i salatu i naravmo koliko kolicinski zelis kupit tj na grame se kupuje i nosi se ..Pakuju u pvc ambalazu i hrana je za poneti

Zna li neko nesto o tome i gse se tacno nalazi to u Neosu?Hvala puno unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo da probam da odgovorim na sve iznad

piće kafe 2-3 Evra, kao i sokovi, pivo 3-4-5, kokteli 7-8, otprilike

Lidl i Masutis nisu slični s ponudama - Lidl uglavnom ima nemačku robu, a Masutis grčku, to se lepo vidi na primeru piva, keksa itd, naravno ima i onih zajedničkih (feta sir, mleko...), Lidl je naravno povoljniji... sad se setih odličnog sladoleda, kutija, mislim 1l, cena 2,3 Evra, a on izvrstan... mada sam primetio da su digli cene nekih artikala, npr. Ritter Sport čokolada od sto grama je bila ispod Evra, a sada je 1,3 E

bio sam ušao u Dialehti! tražio sam uslužno smeštaj pa se prošetao, dobra lokacija, izvrsna, skroz fino mesto, renovirali nameštaj nedavno... pitao na dosta mesta oko terena i kao da su se dogovorili, između 15. jula i 25. avgusta je SVUDA cena 50 E za dve osobe, inače ima mnooooooogo smeštaja koji se ne reklamiraju ni pominju na netu... moji prijatelji našli za 20 E za dvoje od 20. do 30. juna, sasvim korektno, nivo/ulica iznad terena, ona slepa, u kojoj je na kraju Anesis hotel, bile i neke babe koje kad vide da gledaš okolo naokolo nude sobe, smeštaj, može cenkanje, bar je moglo sada

izleti od 15 E krstarenja pa na gore, ima nekoliko, zavisi od dužine/daljine, da li ima hrane itd, Toroneos, Sveta Gora, možda Kruzo, ima i onih busom - Solun, Waterland itd, nije me to zanimalo, čuo sam u prolazu

ispred Kiani Akti je plaža odlična, nešto hlada u prepodnevnim časovima, oni imaju sobe iznad taverne bez kuhinje i apartmane sa u uličici malo iza... možete tamo uzimati kuvana jela za poneti, kvalitet doduše osrednji, probao sam nekoliko... ali lokacija za kupanje super odmah tu, samo pređete ulicu, do grada, prodavnica, pekara, centra imate šetnju koja počinje dobrom uzbrdicom...

za ovako nešto znam negde na početku mesta, pre prvog trga, doduše meni bilo daleko pa nisam tamo išao po klopu, moguće da ima još, doduše iz ovog opisa mi nije najjasnije gde bi to tačno moglo biti... ne isključujem, samo kažem, mada i po tavernama možete napraviti razne dogovore, npr. jelo tipa musaka ili punjene paprike itd. sa prilogom pomrit i hlebom 5-6 Evra za poneti, dovoljno da podele dve osobe i nazad na plažu, salatu napravite sami i kupite Retsinu od 500 ml za 1,5 E i eto jeftine gozbe na brzinu... uveče giros/suvlaki svinjski/pileći ili pica dostava, sve ukusno i pristupačno, a imate i kod Ciga na plaži popodne sve po Evro i po kilo - voće, povrće, masline su 3 i 4 kilogram u povratku s plaže, ma milina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko bude smesten u vili Lakis, molim za komentar. Najvise me zanima parking jer ga vila nema. Naravno i sve ostalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Masutisu bi trebalo da ima jela za poneti, bar je u Nikituju bilo tako

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko odsedao u vili Efi? Nisam primetio na forumu da je pisano a nikako ne mogu da ih pronadjem na mapi. Agencijski opis je 120m od prvog trga i valjda 900m od Paradiso na jednu i 900m od gradske plaze na drugi stranu. Posto vila nema svoj parking, kakva je situacija sa parkiranjem u ulici? Termin boravka je od 24.07. tako da sam siguran da ce grad biti pun kao sibica. Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče smo došli. Smeštaj smo našli odmah kod stepenica, 40e, 4 krevetni apartman, koje od igrališta vode na gore.Ne mogu da se setim kako se zove kuća. Mrzelo nas da tražimo dalje, pa smo tu i ostali, iako nam 4.ti krevet nije trebao :)

Prvih par dana je duvao jak vetar, a onda je izbio požar. Baš je bilo "interesantno" :(.

Utisci?

Gradić je interesantan, ali bezrazložno skup. Kako smo išli autom, skitanje po okolnim plažama je bilo pod obavezno, a završili smo na Lagomandri. Prelepa plaža, na kojoj ima hladovine, pa ceo dan možeš tamo da provedeš. To mi je i najpozitivniji utisak. Napokon sam imao utisak da sam na moru :). Zbog ove plaže ću ponovo na taj kraj, ali sigurno ne u Neos Marmaros.

Još nešto, ne vozite kao ludaci! Juče smo videli par saobraćajki, a 4 puta su razni sa Bg tablicama uletali u makazice, pa sam morao jako da kočim da bih se spasao. Ljudi, pošli ste na odmor, gde žurite?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neki putokaz za Lagomandra plažu i da li je to plaža hotela Lagomandra Beach?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je ta plaza ,a pre hotela, kad se dolazi iz Neosa, postoji putokaz.

 

Lagomandra putokaz.jpeg

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Има ли неко искуства са бициклизмом у Неос Мармарасу и околини. У смислу има ли неких уређених стаза или је вожња могућа само по магистрали? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne bi vozio ni po magistrali. Tamo je brdovit teren i nije pigodan za voznju bicikla osim za mounti-bike. Jedva i automobili izvuku uzbrdicu u prvoj. A i velika je guzva, previse pesaka i vozila ima oko Neosa

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, cula sam da se na vecini velikih i popularnijih plaza posebno placa komplet lezaljki i suncobran i jos dodatno pice. Nema onog narucis pice i dobijes lezaljku. Zna li neko nesto o tome?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno tako, sve se posebno placa negde vise negde manje.

Mango beach bar na plazi Kalogria

Prva stavka SunChair 2e kafic Mango na Kalogriji. Vise o tome imas u temi Plaze na Sitoniji

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Piše 2e a ustvari su 3e ležaljke,plus piće ili hrana,izadje puno ako sediš celog dana.To je za tu plažu...koja je prelepa i evo slika 

DSC_1016.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka