Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Koliko sam ja primetio u Neosu taverne uglavnom rade tek od 18h. Preko dana uglavnom rade restorani brze hrane (giros, suvlaki, pice, pomfrit, salate itd.), a one prave taverne sa grckom kuhinjom ili morskim specijalitetima tek od 18h, a i tad ima malo gostiju i manji izbor jela. Tek kad zadje sunce rade punim kapacitetima.

Neos MarmarasNeos Marmaras

Neos Marmaras

 

Slikano negde oko pola 7 uvece

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sutra krećemo za Neos Marmaras. Sami bi potražili neki 3 krevetni studio. Jel imate neke preporuke, smernice, gde da potražimo smeštaj? Nikad tamo nisam bio, pa ne znam šta da očekujem. Hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamolio bih da neko ko je sada u Neos Marmarasu, ili je nedavno bio, pošalje informacije o aktuelnim cenama za:

  • piće na Gradskoj plaži (uz koje ideu ležaljke i suncobran), obično frappe
  • giros
  • peciva u pekarama
  • pivo u kafićima i prodavnicama

Da li neko zna gde u Neosu, ili na nekoj plaži u blizini, može da se skače u vodu, odnosno da ima neka (makar i improvizovana) skakaonica, stena, litica...?

pre sat vremena, mikispn je rekao/la:

Sutra krećemo za Neos Marmaras. Sami bi potražili neki 3 krevetni studio. Jel imate neke preporuke, smernice, gde da potražimo smeštaj? Nikad tamo nisam bio, pa ne znam šta da očekujem. Hvala.

Predlažem da potražite smeštaj negde u blizini stadiona. To je dobra baza i za plažu preko dana, a i za večernje šetnje do grada, a i nije problem za mesto za parking.

Izmenjeno (Hitch)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li postoji lokalni autobus koji vozi od N.Marmarasa do Sartija i nazad? Koja je cena karte i gde se ceka?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji bus zelene boje koji staje kod doka preko puta fontane tacnije kod brodica    "Santala",  saobraca cesto ali cenu stvarno ne znam.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji. Staje u centru NM preko puta ALCANA. Ima i red vožnje na tabli.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da pocnemo od vremena: duva neverovatno jak topao vetar pa je kupanje nemoguce. ocekuje se smirivanje vetra u narednih nekoliko dana, a sutra se ocekuje grmljavina i kisa. Na snazi je upozorenje na grmljavine od nedelje od 12.00 do 24.00. Prognoze koje gledate lazu, ovde je zadnjih nekoliko dana 40 i vise stepeni a uvece ne spada ispod 30.

Smestaj se moze naci u centru Neosa za nekih 35 e po noci u trikrevetnom std ali je to nekih kilometar od gradske plaze i nema parkinga.

Ja sam na Paradiso plazi i ovde ne znaju u pare. Nema smestaja ispod 55 e, i ako su poluprazni. Grka jos uvek nema jer deca jos idu u skolu ali od 1. jula bice tesko pronaci dobar i povoljan smestaj.

Generalno, sve je skuplje za nekih 20% nego prosle godine. Iskreno, sve sto se plati preko 450e za 10 noci, u trokrevetnoj sobi, su bacene pare. Nema ovde toliko dobrog smestaja koliko oni para traze.

Ovo pise osoba koja je petu godinu za redom u Neos Marmarasu, ili u Sunsetu ili u Regosu.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, da li znaš gde se nalazi Masutis market u Neosu?

Ne vidim ga na Googl Maps...mada ga taguje mapa, a njega nigde... Nasla sam i njihov sajt, ni na njemu nema slike marketa u Neosu...

I hvala za odgovor gore :D ;-)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako, na izlazu iz Neosa ka Porto Karrasu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Kakva je vila Kalina?Ima li parkinga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se javim s lica mesta :)...Smestaj nam je u studios Itamos,na Paradiso plazi...sasvim korektan smestaj,ciste sobe,vlasnici su ok,prelepo dvoriste...nemam nekih posebnih zamerka osim mozda da nam fale fioke u kuhinji jel nemamo gde staviti hranu koja nije za u frizider.Parking nam je u dvoriste. Pronsali smo ga preko Nikane.Drugo je sve ok i zadovoljni smo za sada.Trazila sam komentare ovde pre nego sto smo uplatili ali nisam pronasala, pa evo za one koje mozda bi hteli da uplate ovde.Plaza Paradiso nista posebno,dobra je za neko popodnevno kupanje nabrzinu...inace je dosta blizu objekta,nekih 50 metra.Vreme je suncano i toplo....sinoc je bila neka kisa ali danas je super.Market na ulazu u Paradiso je slabo opremjen,nema mnogo robe ali zato je tu Masutis na izlazu iz Neosa ka Porto Karasa kako sto je bilo pisano ranije koji je odlicno opremjen. Toliko imam da kazem za sada :).Nadam se da mi je srpski razumljiv :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo utisaka posle 12 dana u Neosu, jutros u 10h sam napustio ovaj gradić i došao kući pre večerašnje utakmice

vreme lepo, toplo, dva dana duvao vrlo jak vetar, ali na sreću s kopna na more, pa je voda bila mirna, jedno veče pljusak, ostalo vruće, voda se baš zagrejala, ova dva ili tri poslednja dana cenim da je dostigla 26 stepeni

smeštaj vila Sultana, iza gola terena, zid do zida pored Itamos restorana, +: blizina plaže, dve spojene prodavnice, pekara, girosa, početka gradske štrafte s druge strane (ima dva ulaza/izlaza), parking može da se nađe ispred ili iza, ima novijih soba, dosta tv kanala, cena... -: prilično slab wi-fi, skučeno kupatilo i tuš kabina

cene ovako na brzinu: giros 2,5 E + 20 centi salate - za mene dosta bolji kod Janakisa - odmah iza ova dva spojena marketa, odličan i pileći, takođe i suvlaki izvrstan... pekara burek tj. pita 200 grama 2 E, rol virlšla i slično pecivo 1,5

pica odlična u Tucan-u, krene se pored plaže pa polu-levo ka izlasku na magistralu prema Masutisu, iza Ardiani hotela jedno 50m, a pre njega i dobra poslastičarnica, domaće baklave, kadaifi, ravani, ne oni industrijski... 12 E kilo, a pica mala 7, velika 12 E, ima dostave skuterom...

rade celog dana dve taverne pored plaže, odmah na početku gradskog dela, prva O Beis (ja je tako čitam bar :) ) i druga Kiani Akti, oko 5-6 E su kuvana jela, ima izbor nekoliko dnevno, može i pakovanje za poneti

Masutis je ok za kupovinu, mada daleko da se ide pešaka, ona dva marketa onako, nešto je povoljno - tipa 9l vode Drossia za 1 E kao u Lidlu, mnoge druge stvari skupe... kao npr. pivo, ja ga kupovao u Masutisu 8+4 gratis Alfa 0,33 limenke za 6,4 E (dakle 8x80 centi), ali kada se podeli sa 12 ispada 55 centi itd, shvatate poentu, može se proći povoljnije

ako imate pitanja tu sam dok je sveže :D pozzzzz

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se kreću cene pića na Gradskoj plaži, uz koje idu ležaljke i suncobran?

Da li su Lidl i Masutis slični sa ponudom i cenama, ili je Lidl ipak dosta povoljniji?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje smestaj dialehti rooms on je isto kod stadiona ako je neko bio molim za komentar .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poslao sam mejlove za sve smestaje sto se nalaze na netu za NM i nemoguce je naci studio za 2 osobe a da je slobodan posle 20. jula ispod 40E u brdo a blize plazi 50E (ti od 50e i vise su uglavnom svi slobodni :angry::plez:)  a cenkanje izgleda ne dolazi u obzir probao sam sa svima i nece ni da odgovore na mejl... ne znam dal je pametno kretati na bum jer prosle godine nisam imao lepo iskustvo sa Sartijem, potraga je trajala 4-5 sati i jedva sam nasao..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka