Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Ako ti je tako lakše evo putuje se 15 sati. Nadam se da si sada zadovoljan odgovorom. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko trazi smestaj u Paradisosu u septembru, evo vila koje imaju slobodne studije i apartmane (direktno sam kontaktirala vlasnike mejlom):

Gramatiki house,

Stella perperi,

Itamos studios,

Kourtesis rooms,

Stella's house.

Nama su za 2-krevetan ili 3-krevetan studio trazili 30-35 evra. Mozda imaju slobodan smestaj i u drugom periodu, vredi da se raspitate jer na slikama sve deluje pristojno, neki imaju dobre komentare posetilaca, a vlasnici su ljubazno odgovarali na mejlove i slali slike konkretnog smestaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Naias house, pise da je u centru a po mapi ne bih rekla? Pronasla sam jedan komentar, ali cino mi se da niko nije bio tamo ili mi pretraga ne ide bas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fenomenalno,nema guzve,more malo hladnije ali precisto...cene kao i prosle godine...postavicu ft

IMG_20160523_111929.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je ovo pescana plaža?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila ANESIS, prosle godine preko Vive je prilicno razocarenje. Imali smo sobu na poslednjem spratu odmah do gazdine sobe. Sobe na poslednjem spratu su jako lose i nisu ni priblizno kao na slikama. Kada smo usli u sobu zatekla nas je prljavstina, soba uopste nije bila lepo ociscenja i svuda po sobi su bile dugacke crne dlake ( izvinjavam se na gadnom opisu) ,devojke/zene koja je boravila predhodno u apartmanu, po posteljini,krevetu. Takodje ni kupatilo nije bilo dobro ocisceno. Dalje, krevet je uzasan odnosno dusek je u losem stanju jer su se toliko osecale zice, da smo morali da kupimo one penaste prostirke za plazu i stavimo ispod da bi mogli da spavamo. Uzasnuta situacijom sam prosetala po ostalim sobama u vili koje su daleko bolje ali s obzirom da je vila renovirana 2014. stanje nije ni priblizno kao na slikama, i jedan od razloga za to je verovatno losa higijena koja se vodi u vili. Devojka iz agencija nije htela da dodje do sobe, nije htela da nas prebaci u drugu, jedino sto je htela da uradi da pozove da se soba ponovo ocisti. Iz dosasnjih iskustva letovanja u Grckoj, znam sta da ocekujem od apartmana i slika koje vidimo na sajtovima i u agenciji ali nehigijena je nedopustiva! Sa Vivom necemo vise putovati sigurno, nismo dozvolili naravno da nam to pokvari letovanje ali svi znamo posle dugog puta koliko je bitno uci u cist apartman.

Pozicija vile je na dobrom mestu, ako imate srece parking mozda i nadjete i u ulici, a u krajnjem slucaju fudbalski teren je odmah ispod i uvek ima mesta. Do gradske plaze ima citavih 100 metra. A do centra mozete stici ravnom stazom pored mora koja nije uvece nije prometna i nije najbolje osvetljena, ali je prelepo prosetati tu preko dana, ili putem sa malo nagiba, koji je problematican samo pri vracanju. Ali to nije zaista nista strasno, recimo u poredjenju sa Pargom. Samo mesto je simpaticno ali bez sadrzaja, uglavnom su porodice sa decom i u sezoni je uvece mesto vec oko 11 prazno.

Preporuka za giros koji nije Alcano (neko je pitao na predhodnim stranama) je odmah na raskrsnici te ulice gde se nalazi vila Anesis, odnosno preko puta pocetka te ulice. Preporuka za vaflaki (male vafle sa raznim slatkim  prelivima) to obavezno probati u drugom centru. Restoran Ithanis ili Ithanos kod fubalskih terena, jako neobican ambijent i jelovnik, nesvakidasnji, hrana je odlicna. Sladoled Dodonu.

Gradska plaza je pored gradske plaze u Sartiji mozda i najlepsa gradska plaza na Sitoniji. Kalamtsi recimo ne racunam kao mesto. Nikiti je dobar kao baza ali je plaza u odnosu na sve one lepote na Sitoniji neuporediva.Tako da to treba imati u vidu ako ne zelite mnogo da se vozikate. Ukoliko iz Neosa idete na istocnu stranu do Sartija idite preko Nikitija jer je put bolji i ima manje krivina. Etno selo Partenon uvece i zalazak sunca je poseban dozivljaj. Top 5 plaza (od toga sto smo uspeli da obidjemo) : Koviou, Orange i Megaportokali, Kalamtsi, Lagomandra, Kaligorija.

Pitajte ako vas nesto dodatno zanima. :D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Plaza je ka Porto Karasu,beach bar Fratelli...sve preporuke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li neko od vas zna da li ima i gde je tacno, radnja sa kamperskom opremom u NM? Naisli smo na jednu u Sartiju ali sad planiramo da budemo u kampu kod NM pa nam se bas i ne isplati ici do Sartija. Uglavnom takve radnje prodaju rostilje, stolice za kampovanje i sl. Nama je potrebna plastificirano mrežasto platno koje se stavlja na zemlju, a prodaje se na merenje kao najloni. Hvala puno na bilo kakvoj informaciji :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tanja_NS

ako se dobro secam takve radnje sam video u Nikitiju duz magistrale. Nesto ovako

ili ovako

Ne znam da li imaju to sto ti trazis. U Neosu zbog konfiguracije terena nije lako uociti takve prodavnice. Mozda ih ima na ulazu ili iznad centra

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nole gde je najbolje ići u snabdevanje u Neosu,neki super market možda?Zna li se kad je pijaca u NM i kakva je situacija sa parkingom kod plaže?Dolazim iz Toronija.Pozdrav svim forumašima,prijatan odmor i toplo more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Markolos, ne poznajem najbolje NM ali znam da iz pravca Toronija, na samoj magistrali, sa desne strane imaš veliki market, dakle ne moraš da se spustaš u NM. Što se gradske plaže tiče, po meni je najbolje da uđeš u NM na prvom ulazu nakon što prodjes skretanje za Porto caras. Parkiras auto na ulici pored puta ili u delu oko stadiona, plaža je odmah ispod ulice. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, markolos je rekao/la:

Nole gde je najbolje ići u snabdevanje u Neosu,neki super market možda?Zna li se kad je pijaca u NM i kakva je situacija sa parkingom kod plaže?Dolazim iz Toronija.Pozdrav svim forumašima,prijatan odmor i toplo more.

Pijaca u Neos Marmarasu je cetvrtkom  i prostire se od velike luke na ulazu u grad pa na dalje. Na pijaci ima svega od ribe, raznog voca i povrca,kolaca,ratluka, meda, odece obuce itd.Sto se tice marketa postoji jedan veci market na samom ulazu u Neos kada dolazite iz pravca Nikitija, ali takodje postoje dva marketa od gradske plaze kad se krene ka centu i sasvim su dobro snabdevena jedan do drugog su ,cini mi se da se jedan zove Oikolomy tako nekako. Mi smo kombinovali sva ta mesta za snabdevanje u zavisnosti kud smo obilazili tog dana. Pijacu ne propustiti zanimljivo je i ima svacega.Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima, uplatili smo 19.07. vilu Kaiki,  zanima me da li moze u nekom restoranu da se uplati rucak za deset dana koliko smo tamo, koje su cene ako neko zna i ako ima neku preporuku??? Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka