Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Suprug, dete ( 3 god ) i ja smo rezervisali Vilu Kostas u Neos Mramarsu, preko agencije,  moze li mi neko reci nesto vise o ovoj vili, hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima, uplatio bih ove godine Neos Marmaras. Interesuje me da li je mozda neko bio u vili Janis 2 (Evros2), nalazi se kod gradske plaze u blizini stadiona, pa ako ima neko neki info, znacili bi mi. Hvala!!!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj da pogledaš preko pretraživača. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trazio sam, mislio sam ako je mozda neko boravio u ovom smestaju, pa da imam pouzdanu informaciju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 34 minuta, mladenhtc je rekao/la:

Cao svima, uplatio bih ove godine Neos Marmaras. Interesuje me da li je mozda neko bio u vili Janis 2 (Evros2), nalazi se kod gradske plaze u blizini stadiona, pa ako ima neko neki info, znacili bi mi. Hvala!!!

 

Mislim da su oba Janisa rasprodata od juna do septembra, ali pokušaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probacu, mada ima ga u ponudi u svim agencijama, posle cu da ih kontaktiram, pa da vidim.

Koju vili bi mi preporucili u blizini stadiona?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ina 1 ili još bolje Ina2, ali obavezno II ili III sprat, nikako podrum ili prizemlje (I sprat)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošle godine bili u vili Vaso 2, 1/5 apartman sa ogromnom terasom i bilo je odlično. Ove godine smo zakasnili (verovatno kao i vi), tako da smo juče uplatili vilu Kaiki koja se nalazi u blizini škole. U blizini stadiona (i plaže) imate i vile Chrisi Studios, Anna Rooms, Soultana House, Sofia's Studios, Dialehti Rooms, Stela, Sisi, Anesis, Voula, Alkioni, na plaži Kyani Akti (taverna i sobe, sa ponudom noćenje-doručak ili samo smeštaj). Sve zavisi od toga koliko vas ide i koje su vam želje. Srećno! :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko boravio u vili Zepos-zaliv Simonitiko?Interesuje me dali u blizini smestaja ima prodavnica i dali ima negde uvece da se proseta?Kakve su plaze u blizini(ka Toroniju).

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi preporuci smestaj u NM koji nema problem za parking u drugoj polovini juna, a da nije na uzbrdici, posto bih isao sa malom bebom (ne mora da bude u samom centru). I pozeljno da postoji mogucnost krevetca za bebu u dvokrevetnom apartmanu.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako nesto verovatno moze da se nadje samo na 1-1.5km od centra Neos Marmarasa, tacnije na plazi Paradisos

56e694a9a7f84_NeosParadisos.jpg.c6d4d362

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Kaiki i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neka informacija o Roula House, planiramo da letujemo ove godine u septembru u Neos Marmaras sa bebom, ako moze i neka informacija o plazama i samom Neos Marmarasu...Hvalaaa ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,

 

Dali ima neko neke informacije o vili Zepos u zalivu Simonitiko?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam ja sa porodicom prošle godine u vili Zeppos.

Dobre strane:

Vila kao vila je odlična. Sve je novo, tu je bazen koji nije mali, a redovno se čisti i održava. Svaki apartman/studio ima klimu i LCD televizor... Nameštaj Ikein, takođe nov, kao i posuđe. Što se toga tiče, nisamo imali zamerke. Plaža je blizu i simpatična je.

Loše strane:

Vila je u nedođiji, tu su autokamp i jedan luksuzan kompleks sa vilama, tako da nije baš u potpunosti usamljena, ali kao da jeste, jer je sa druge strane puta i gleda u brdo i maslinjak sa zadnje strane. Nema ulične rasvete, nema trotoara, nema šetališta, pogled puca pravo na napušteno gradilište i kontejnere, noću je malo jezivo jer se ništa u krugu od 300 m ne vidi. Torini i N. Marmaras deluju blizu po kilometraži, ali ova vila nije na magistrali i prvo veoma zanimljivim, uskim, vijugavim i neosvetljenim putićem treba doći do nje (npr. supruga se tamo jako bojala :D).

Prodavnica postoji u kampu, ali slabo snabdevena, sa samo osnovnim namirnicama i po paprenim cenama. Najbliži supermarket je na magistrali prema N. Marmarasu. Ima lep restoran u blizini, ali nismo ni jednom tamo bili, delovao je skupo, gosti su uglavnom iz drugih mesta dolazili besnim limuzinama.

Zaključak:

Smeštaj prva liga, ali lokacija katastrofa, nikome, ali nikome ne bih preporučio ovo mesto zbog lokacije. No ima ko voli... Kao što rekoh, plaža je tu, lepa je, pa ko ima auto i ne mrzi ga da pali svaki dan zbog šetnje/kupovine, onda ok, što smo i sami radili, ali nas je i pored toga ubijalo što nema civilizacije, a i neki put hoćeš samo malo da se prošetaš, onako opušteno, jednostavno ti se ne vozika, a to ovde ne možeš.

Izmenjeno (ivica su)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka