Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

@Zvezda je zivot

Hvala na predlogu-odličan je! Svakako ulazi u uži izbor! Da li Vam je poznato da li može da se uplati polupansion u njihovom restoranu, kakva je hrana i kakve su cene? :rolleyes:

 

A da li je neko bio u Kući J & P? Takođe deluje zanimljivo. Plus-jeftinije :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Може да се уплати, али ми смо били тамо 2011-2013, од тада су дигли цене и апартманима тако да је питање колико кошта.

Код супермаркета који се налази 100 метара иза виле, на путу, има један ресторан, имали су кувана јела свих врста од 6 до 10 е порција, спакују у алуминијумску посуду, узмем кромпир, и за нас двоје и клинца доста 1 порција, нисмо штедели него нисмо неке изјелице а и порције су ок.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj Miramare na Paradizo plazi

Uplatili za septembar :-) Hvala još jednom na predlogu :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me, ako je neko ove godine bio u tom delu, da mi odgovori, ima li nekih novijih kuca u ravnom delu, kod gradske plaze? Da li su tamo sve starije kuce?

Sve sto vidim novije i lepse, je na Paradiso plazi. A tamo mi se ne svidja.

edit: gledam sad ove slike sa Paradiso plaze

http://www.putovanja.info/forum/topic/7342-plaže-na-sitoniji/?do=findComment&comment=683174

i meni to uopste ne lici na onu Paradiso, koju sam ja na blic videla.

Mozda sam ja videla neki bezveze deo...Secam se da je bila uska i nekako nikakva, neko kamenje, dosta guzve. 

Ovo mi ne deluje lose. Koji je to deo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na vecini slika koje sam video (prokleti telefon i mobilna konekcija) (a  verovatno i na svim ostalim) je gradska (ona ka Porto Karasu) a ne Paradiso plaza.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suki, slike koje su sa ovog linka postavljene kao "Paradizo" plaza  (a u vezi Neos Marmaras plaze)su greska posto je to u pitanju gradska plaza U NM. Lepo se vidi i Porto Karas, a on se sa Paradizo plaze ne vidi.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine je po prvi put bila u ponudi vila Sole a Mare, na samoj obali, u centru grada. Da li je nekim slucajem neko vec prve sezone mozda bio tamo posto bi gotovo jedino tu otisli narednog leta, a zbog malog deteta bi nam svako iskustvo bilo od neprocenjivog znacaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine je po prvi put bila u ponudi vila Sole a Mare, na samoj obali, u centru grada. Da li je nekim slucajem neko vec prve sezone mozda bio tamo posto bi gotovo jedino tu otisli narednog leta, a zbog malog deteta bi nam svako iskustvo bilo od neprocenjivog znacaja.

Ova vila se nalazila odmah pored vile Nikos u kojoj smo mi boravili. Vila je koliko smo primetili sveze renovirana i lepa. Bilo je dosta ljudi sa malom decom u  njoj ( to sam primetila posto ljudi uglavnom sede po terasama). Inace mislim da su samo stranci bii u toj vili ( sad ovo uzmi sa rezervom posto mi nismo boravili direktno u njoj). Inace vila je na odlicnom mestu. U centru si, imas pogled na more , nije toliko bucno, a plaza je relativno blizu. Jedno pet-sest minuta laganog hoda. Mi smo bili sa dvoje dece i nije bio problem. Parking postoji ispod vile tj kod fontane ali ga ne mozete koristiti za stalno parkiranje(bar su nama iz agencije tako rekli) Ali se koristi parking u dvoristu skole koji je u blizini,a moze se naci mesto u hladovini. Pekara je ispod vile, ispod nase vile je poslasticarnica, a pored najlepsi giros u vili Alkano. Takodje preko puta se nalazi mala luka sa koje brodici krecu na izlet, ali i autobuska stanica ako niste kolima a zelite da obidjete Sitoniju. Toliko od mene, za unutrasnjost vile ne bi znala posto nisam boravila bas u njoj,ali sam je svakodnevno gledala sa nase terase i cinila mi se bas odlicna. Pozdrav.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najlepše hvala na iscrpnom izveštaju :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na vecini slika koje sam video (prokleti telefon i mobilna konekcija) (a  verovatno i na svim ostalim) je gradska (ona ka Porto Karasu) a ne Paradiso plaza.

Suki, slike koje su sa ovog linka postavljene kao "Paradizo" plaza  (a u vezi Neos Marmaras plaze)su greska posto je to u pitanju gradska plaza U NM. Lepo se vidi i Porto Karas, a on se sa Paradizo plaze ne vidi.

 

Nesto sam u guzvi, pa sam i zaboravila da sam ovo pitala :) 

Hvala na odgovorima, znaci ipak sam ja lepo videla, nego su me zbunile te slike i komentar. Meni licno, je gradska izgledala bolje, od Paradiso, za neku lokalnu upotrebu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaza u Neos Marmarasu je jako duga  ide skroz do Porto Karasa,sitan pesak toplo cisto more. Pre podne ima prirodne hladovine zbog drveca koje ide duz cele plaze. Paradizo je takodje lepa ali za moj ukus prednost dajem gradskoj plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vilama Paradisos Holidays ili Mishel Mar? Znate li kakav je smeštaj i što je najbitnije kakve su plaže ispred objekata, da li su pogodne za malu decu? Možda imate i neku preporuku za smeštaj na lepoj plaži, nije neophodno ni da bude NM...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko, kojim slucajem, fotografisao tablu sa smestajima na samom skretanju ka Paradisos plazi? Ja sam je imala i nehotice obrisala. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Hotelu DiRe u Neos Marmarasu i dal moze da mi kaze nesto o njemu? Kakva je cistoca? Koliko je udaljen od prve plaze? Dal je bucno nocu s obzirom da je u centru? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo lokacije hotela DiRe. Do pocetka plaze ima vise od 500m, ali tu nije za kupanje pa treba otici jos kojih 300-500m gde je plaza bolja, dakle racunaj na  oko 1 km do plaze.

Dire.jpg.59f9869ec161113a7211d6197c8b151

Nisam bio u hotelu samo u igraonici i restoranu. Kao sto se vidi na slici DiRe je u glavnoj ulici/setalistu do mora i nocu ima mnogo ljudi i vozila pa samim tim i buke. 20140812_200217.thumb.jpg.78dcc586caae3b

Slikano sa terase fast-food restorana DiRe

20140812_200212.jpg

20140812_200222.jpg

20140812_192505.jpg

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka