Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Bas bezveze, valjda ce ubrzo prestati. Mozete da odete do Partenona taxijem ili tako nesto.

 
 
 
 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se prolepšalo vreme u Neosu,kakva je temperatura mora?Krećemo za par dana pa da vidimo kakvo je stanje.:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce i danas je lepo i toplo...Popodne bude blago povetarac, koji malo uzburka more i donese prljavstinu do plicaka... Za sutra javljaju povremeno kisu i 27 stepeni...pa se nadamo da ce stvarno biti povremeno... A voda je topla dovoljno da se bebe kupaju....moj stariji sin ne izlazi iz vode, a mladji bide pola sata sigurno.... Mi se u najtoplijem delu dana sklanjamo u hotel da deca spavaju, pa ne znam bas kako je od 14-16h. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super,hvala na informacijama.Krećemo u subotu a najavljuju neko blago otopljenje pa se nadamo da će biti ok!Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko sad u Neosu,kakvo je vreme ,koliko ima stepeni? Mi dolazimo u ponedeljak 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas je bilo blizu 30 stepeni. Voda je topla, na plazama nije velika guzva. Uvece u gradu bas bude guzva. Za giros u Alcanu uvek cekamo red da sednemo za sto...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozeli info. Planiramo na sitoniju i u razmatranju smo za nikiti, ili NM dvoje odraslih i devojcica 5g,dali ima plaza sa plicakom ono da je postepen da neide dubina posle par koraka i kakve su plaze ,kakvo je mesto ? imali luna parkova ,setalista i tako dajte neke vase sugestije. lomimo se gde pa nam svaki komentar ljudi koji su u NM i nikitiju znaci.

hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Jel ima neko da se vec vratio iz NM kuce Iro?Niko jos nije pisao o toj kuci:neznam:

Svaka informacija nam je dobrodosla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 14.jula i ako idem pre vas javicu vam se i napisacu svoje utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super mi smo tamo tek od 13.avgusta.Hvala unapred:neznam:

Izmenjeno (kalimero70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kradovane, mi smo sad u Neosu i nema bas plicaka...desetak metara kad udjes u vodu i vec ti je do grla... U Nikiti idem 30.07., pa mogu da ti pisem, kada se vratimo. A sto se tice luna parkova, ima ih u Nikitiju dosta, posto sam se vec raspitala kod poznanika. U Neosu imaju dva luna parkica i jedan park sa klackalicama i ljuljaskama. U piceriji Tucan ima i igraonica za decu! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bar neko ima bilo kakve utiske iz vile Nikos ( ili Santala )? PLEASE  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u pomenutoj vili, ali još pre 6 godina. Četvorokrevetni app, ali je terasa gledala na trg i u toj sobi je bilo prilično interesantno i živo do približno 3 ujutru svake noći. Kažu da je mesto prilično mrtvo, ali ja pamtim da sam se tek od četvrte noći pošteno naspavala, valjda sam bila toliko umorna da mi ni buka iz kafića ispod više nije smetala. :) Druga soba izlazi na hodnik koji gleda na dvorište, tako da je tiho i mirno. Kuhinja je bila između soba, imala je sve što može da zatreba. Prelepo je uređena, čista, bar bila u to vreme. Nadam se da će se neko javiti sa svežijim informacijama. Inače, do gradske plaže ima 7-8 minuta hoda, a vila je na samoj obali, tako da kafica ujutru na terasi... Fantastično! 

Mi se spremamo da, sada porodično, opet dođemo u NM, zapravo u Christeluda apartmane u blizini samog mesta. Bilo kakve informacije bi puno značile, ukoliko je neko boravio tamo. Hvala unapred!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MiraPK Mnooooogo hvala na informacijama. Vec dugo citam ovaj forum i ne nalazim bas nista o vili Nikos. Mi smo rezervisali bas tu sobu ka trgu  bas zbog pomenute kafice na terasi :D . Samo jos jedno pitanjce za peskire u sobama imaju li ih i na koliko ih menjaju?  I da kako ste se snalazili sa parkingom ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tada je bilo, a menjali su i posteljinu i peškire na pet dana. Nije loše da proverite u agenciji, to bi morali da vam kažu. Ne postoji privatni parking, ali mi tad nismo išli kolima. Automobili su bili parkirani svuda okolo, pretpostavljam da neće biti problema.:neznam: Pamtim da je bila prilična gužva, pogotovo uveče... Ipak je to jedan od centara. :) Uživajte! Mi krećemo za nedelju dana. :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka