Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Da li je neko letovao u Fantasia Studios & Apartments i kakva su vam iskustva? Vidim na njihovom sajtu da pristojno izgleda a na trip advisoru su odlični komentari pa da odagnam sumnje...

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo postovani skupe.

Skoro sam se vratio iz NM, tacnije 14.06., mogu vam reci da nosim pozitivne utiske. Sto se tice cena, koje vidim predstavljaju nedoumicu, nisu tako strasne. Posto sam bio smesten na Paradiso plazi najcesce dnevne potrepstine kupovali smo u Aravatidis marketu- Hleb je od 0,69e do 1,30, zavisno od gramaze, vocu cena varira i moze biti i dosta skupo za nase pojmove ako je novina tj.tek stiglo. Pivo i sokovi su od 1e do 2,5 e u kaficima, giros u piti 2,2e, srednja porcija girosa, koja je pogolema, kosta 4e, dok je velika porcija 7e. Za ljude sa malom decom, po mom misljenju bolja solucija je smestaj na Paradisu jer je mirnije i bez guzve, moja cerka ima 5 god. i uzbrdica joj uopste nije smetala za setnju. Vozic je za ceo krug 4e odrasli, deca 2e, dok se cene umanjuju i na pola za pola kruga, jer ipak je panoramsko razgledanje mesta. Najbolja solucija puta je ici svojim prevozom, naravno ko je u mogucnosti. Tako da onda ni Lidl u Nikitiju nije nedostupan, 17 km od NM, a tu su cene vec za pricu, mnoge stvari su jeftinije nego i kod nas. Nadam se da sam bio od koristi.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vlado hvala mnogo na odgovoru. Znace cene naravno! Da li se mozda secate koje su cene za iznajmljivanje skutera ako ste kojim slucajem videli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Janis|Evros, u blizini gradske plaze? :Help:

Jа сам са породицом био прошле године у Јанис 2 ,ове идем у Јанис 1.Спојене су двориштем у близини фудбалског игралишта и градске плаже.Све похвале ,одличан смештај на одличној локацији.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce naci parking za kola u delu N.M-a kod fudbalskog terena ?

Могуће је на самој плажи,односно на улици поред плаже и око стадиона има доста места.Друга прича је у граду тамо је мало хаотично иначе на градској плажи и око ње лаганица.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovana Viktorija,

Nisam zagledao cene iznajmljivanja, jer sam bio svojim prevozom. Iz dosadasnjeg iskustva sa Grckim destinacijama uopste, ne bi trebala cena iznajmljivanja za skuter od 50 ccm da prelazi 15e dnevno. Veca kubikaza i veca cena, a potrebna je i polozena A kategorija, bez dozvole nema iznajmljivanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam mnogo na odgovoru! Ima decko A kategoriju, samo sto mu u julu istice medjunarodna dozvola, a mi idemo u avgustu pa moramo i to vaditi za svaki slucaj, mozda nam budu trazili (pretpostavljam da ce traziti). Na Tasosu nisu trazili medjunarodnu (to sam cula od ljudi, mi sad po prvi put iznajmljujemo skuter pa ne znam). Jel cista voda? Pretpostavljam da jeste :)

Izmenjeno (Viktorija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na gradskoj plazi u Neosu i mogu vam reci da je jako lepa. Ima dosta prirodnog hlada i moze se nez suncobrana. Ja sam sama sa dvoje dece i mogu vam reci da mi je to dosta bitno, nosim manje stvari na plazu... Smesteni smo u hotelu Anesis, koji je renoviran i skroz je sve novo. Jako je blizu gradske plaze i za svaku je preporuku. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Morace da je produzi, za svaki slucaj. Jeste trosak, ali je bolje tako. Sa skuterom vece kubikaze vam je i Lidl dostupan, a cene su tamo dosta nize, npr.tegla maslinki(zelenih sa kosticom) je 1,7e. Voda je veoma cista i na Paradiso i na gradskoj plazi, moci ce te da obilazite i druge plaze ako budete imali volje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da, najbolje da je produzi. Videcemo koje cene budu za veci skuter, posto smo studenti pa nemamo bas nesto para. Najbolje bi bilo uzeti 125 kubika da nas oboje moze vuci, mozda bi 50 kubika bilo slabo. A planirali smo da obidjemo sto je vise moguce od Sitonije, zato cemo uzeti motor na jedno 6,7 dana bar.

 

Ne znam kako funkcionise to sa osiguranjem motora tamo, da li mozda neko zna? Koliko se i to placa po danu da bude osiguran u full-u?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na gradskoj plazi u Neosu i mogu vam reci da je jako lepa. Ima dosta prirodnog hlada i moze se nez suncobrana. Ja sam sama sa dvoje dece i mogu vam reci da mi je to dosta bitno, nosim manje stvari na plazu... Smesteni smo u hotelu Anesis, koji je renoviran i skroz je sve novo. Jako je blizu gradske plaze i za svaku je preporuku. 

Damjanjaksa, da li ste smesteni u dvokrevetnoj ili trokrevetnoj sobi? Gledala sam neke slike na netu ali su postavljene samo trokrevetnih soba, pa se bojim da su dvokrevetne jos manje. Jel znate da li Anesis ima svoj parking? Jel strasna uzbrdica do hotela?

 
 
 
 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

evo javljam se po prvi put iako vec par zadnjih godina ovaj forum iscitavam kao veoma koristan izvor informacija. Ove godine smo se porodica i ja odlucili za Sitoniju i Neos Marmaras kao bazu za obilazenje. Uplatili smo vilu Nikos (kod fontane) pa me zanima da li je neko bio tamo i ima li informacija o tome da li se dobijaju peskiri u vili i na koliko ih menjaju(posto sam ove godine resila da znatno smanjim kolicinu robe u koferu :) ) I u opste utisci o ovoj vili, cisto da znamo sta nas ocekuje? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Makice, svi apartmani u Anesisu su trokrevetni i cetvorokrevetni. Apartman jeste nesto manjih dimenzija, ali ima taman dovoljno prostora u njemu. Nije uzbrdica upste. Ima tacno 25 stepenika i pored fudbalskog terena si, a cim predjes ulicu vec si na pocetku plaze. Brdovit deo je ka centru, ali i tu smo nasli ravan put pored mora, pa smo jako zadovoljni lokacijom. Napominjem da sam sama sa decom od 2,5 i 6,5 godina. Vila nema svoj parking, ali duz cele ulice sa obe strane su automobili nasih tablica. Dole pored terena ima dosta mesta za parkiranje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Makice, svi apartmani u Anesisu su trokrevetni i cetvorokrevetni. Apartman jeste nesto manjih dimenzija, ali ima taman dovoljno prostora u njemu. Nije uzbrdica upste. Ima tacno 25 stepenika i pored fudbalskog terena si, a cim predjes ulicu vec si na pocetku plaze. Brdovit deo je ka centru, ali i tu smo nasli ravan put pored mora, pa smo jako zadovoljni lokacijom. Napominjem da sam sama sa decom od 2,5 i 6,5 godina. Vila nema svoj parking, ali duz cele ulice sa obe strane su automobili nasih tablica. Dole pored terena ima dosta mesta za parkiranje.

Hvala ti puno na detaljnim informacijama. :thankyou2:Razmisljamo ozbiljno o ovom smestaju ali u agenciji nude i dvokrevetne sobe, tako da sam sad zbunjena. Jedino ako trokrevetne daju za cenu dvokrevetnih. Sto u principu nije bitno samo da ima mesta koferi da se smeste. :D To stvarno nije nista strasno 25 stepenika, super sto vam odgovara lokacija i sto se decici svidja. Jel mozes samo da mi kazes jos da li hotel ima neki pogled ili je druga vila preko puta? Lep provod. :cvetic:

 
 
 
 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druga vila je prekoputa. Moguce da apartmani na drugom spratu imaju pogled na more... Pada kisa drugi dan vec, pa je smor ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka