Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

@plaviauto

Nećete se pokajati samo da vas posluži vreme. Mi ove godine idemo na Skopelos, a dogovor je bio ako ne nađemo nešto novo i zanimljivo Neos Marmaras je "sigurica". Na naš nagovor odveli smo bar još 10 porodica naših prijatelja i rođaka, koji su opet išli tamo sledeće godine, sam dokaz kako im je bilo. Pozdravite mi NM.

Izmenjeno (Zvezda je zivot)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepše.

Lep odmor i vama!!!

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idem u NM i volela bih, ako možete da mi date neke smernice šta bi trebalo videti, obići u samom mestu? Da li ima neke znamenitosti, zanimljivosti?

Unapred zahvalna

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćaos svima :thankyou2: U potrazi za nekim novim mesto za letovanje naišla sam na ponude nekih naših agencija za Sitoniju, tačnije za NM.

Da li neko možda zna gde se nalaze vile ORAMA ili vila DIMITRIS? Na slikama im smeštaj deluje pristojno, ali me zanima položaj..... :razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idem u NM i volela bih, ako možete da mi date neke smernice šta bi trebalo videti, obići u samom mestu? Da li ima neke znamenitosti, zanimljivosti?

Unapred zahvalna

Mislim da osim crkve u samom mestu nema drugih znamenitosti, mozda neka stara kuca. NM je turisticki centar sa lokalima i manjom lukom. Na 4km od NM je etno selo Partenon. Nesto bliza je i vinarija Porto Carras

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve! :) Jos uvek se dvoumimo izmedju Neosa i Nikitija,koje mesto po vama ima lepsu gradsku plazu? Da je sitan pesak i postepen ulaz u vodu zbog dece? Znam da su okolne plaze svakako divne,ali ne znam koliko ce moji biti raspolozeni da se stalno vozamo. Ima li neko iskustva sa hotelom Dire u Neosu? Ima ga u ponudi Astra travela. Da li je blizu gradske plaze i kakvi su apartmani? Hvala unapred na pomoci. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NM je zbog konfiguracije nezgodniji za boravak sa malom decom. Smestaj u NM je nesto dalji od gradske plaze i tu nesto nema hotela. Hoteli su uglavnom na Paradiso plazi, koja je nekih 1-1.5 km od centra. Nikiti je ravan ali ima nesto losiju plazu. Setaliste je sredjeno a apartmani su do 200~300m od plaze. Nikiti ima i 3 supermarketa skoro jedan do drugog. Takodje vise dobrih plaza je na 2 do 10 km od Nikitija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste u potrazi za smeštajem u Neosu, ja sam dobila par odgovora, pa ću podeliti sa vama. Upitnici su poslati preko sajta Grčka info, odnose se na period od 01.08.2015. (10 noćenja), četverokrevetni apartmani:

Ameris duplex (za dve porodice) - 90 evra (apartman lux broj 4), manji apartmani 80 evra

Popi Mona – 60 evra

Marialena studios – 55 evra

Paradisos Holiday – 80 evra

Avra apartments – 90 evra

Sve najbolje forumaši i postavljajte odgovore ukoliko kontaktirate direktno vlasnike, mislim da je to sasvim ok da razmenimo. :neznam:

Izmenjeno (Jaca971)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve! :) Jos uvek se dvoumimo izmedju Neosa i Nikitija,koje mesto po vama ima lepsu gradsku plazu? Da je sitan pesak i postepen ulaz u vodu zbog dece? Znam da su okolne plaze svakako divne,ali ne znam koliko ce moji biti raspolozeni da se stalno vozamo. Ima li neko iskustva sa hotelom Dire u Neosu? Ima ga u ponudi Astra travela. Da li je blizu gradske plaze i kakvi su apartmani? Hvala unapred na pomoci. :)

Ja sam Nikiti obisla, I meni se nije dopalo. Na nekoj cistini je, deluje pusto, tj.kao planski I namenski gradjena letovalista, pllaza je siroka, duga, kao ''brisan prostor''. Kada smo bili duvao je jak vetar.st

Moja topla preporuka za decu je - Lagomandra. Prelepa borova suma -- miris bora, hladovina za uzivanciju, dremku, prostor u hladovini da se deca igraju, I 2 plaze - jedna otvorena, druga u zavetrini - kada svuda na poluostrvu duva, tu je more najmirnije. Na plaza je sitan pesak, postepen ulazak... Hotel je odmah u pozadini plaze a ima I veoma lepog priv.smestaja sa senovitim dvoristima I opremom za decu. Lagomandra se nalazi oko 5km pre Neosa. Kada se zazelite vecernje setnje, Neos je odmah tu, a 1 dan mozete odvojiti I za obilazak plaza na dr. strani poluostrva, kao sto je Oranz beach...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve! :) Jos uvek se dvoumimo izmedju Neosa i Nikitija,koje mesto po vama ima lepsu gradsku plazu? Da je sitan pesak i postepen ulaz u vodu zbog dece? Znam da su okolne plaze svakako divne,ali ne znam koliko ce moji biti raspolozeni da se stalno vozamo. Ima li neko iskustva sa hotelom Dire u Neosu? Ima ga u ponudi Astra travela. Da li je blizu gradske plaze i kakvi su apartmani? Hvala unapred na pomoci. :)

DiRe je u samom centru. To je i restoran brze hrane, kafic i decija igraonica. Nije bas idealno mesto za porodicni odmor, jer je u centru zivo do kasno u noc. Do plaze morate preci jedno brdo, takodje je i parkiranje problematicno. Za odmor sa decom bolje su Vam kuce na Paradiso plazi.

Ovde imate par slika sa terase DiRe-a 20140812_200217

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima. Jos jedno pitanjce da li vam je lepsa za decu onda Paradiso plaza ili ona u Nikitiju? Nikada nismo bili u Grckoj i volela bih da napravimo dobar izbor. I meni se na prvi utisak svidjaju Kalogria ili Lagomandra plaze,ali posto idemo u septembru,mislim da je bolje da budemo u vecem mestu. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslao sam Vam privatnu poruku

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali neko ima iskustva sa vilom Iro i vilom Kalina

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima. Jos jedno pitanjce da li vam je lepsa za decu onda Paradiso plaza ili ona u Nikitiju? Nikada nismo bili u Grckoj i volela bih da napravimo dobar izbor. I meni se na prvi utisak svidjaju Kalogria ili Lagomandra plaze,ali posto idemo u septembru,mislim da je bolje da budemo u vecem mestu. :)

Lagomandra je lepsa od odobe navedene, po meni.Lagomandra ima borovu sumu i zelenilo sto je za pluca odlicno i 2 plaze. Plaza desno je u zavetrini sa sitnim peskom i plicakom i gomila dece se igraju... Mesta za igru ima u debeloj hladovini borove sume u zaledju plaza.Preporucujem!

Izmenjeno (ivanjuska)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ivanjuska

+1 za komentar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka