Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Alexakov, hvala ti neizmerno na ovoj informaciji.

Zvuci kao rajsko mesto.

Moramo proci ispod drvene rampe.

Zabelezeno. :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiki, zaista jeste rajsko mesto :rolleyes: narocito ako volis mesta bez guzve, kafica, suncobrana itd. Ali ja gledam sad ovu foto turu koja je novijeg datuma od onog kad smo mi bili i vidim da to izgleda nije vise bas samo drvena rampa vec nekakva ograda?! :ljutko: MOguce da se nesto promenilo... Nadam se da cete uspeti ipak da udjete tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, kompletna ograda sas bodljikavu zicu. :ljutko:

Vidim da je Vesnina ekipa uspela da udje, valjda cemo se i mi snaci. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je ova tema stara, ali ja moram da odgovorim...

Neos Marmaras?

Tamo je skroz bez veze...mesto vec pocetkom leta bruji od Srba, koji se ponasaju do te mere nevaspitano, da ne znam kako Grci uopste mogu da nas trpe...

Bila sam tamo prosle godine...jako je dosadno mesto, i sve je onako, na istu foru...samo uzbrdo - nizbrdo, a sve u svemu mesto nema ni 3 ulice...

Meni se to licno ne svidja, a sto se tice plaza, ja sam bila samo na onoj gradskoj, more jeste relativno cisto, ali jednostavno ne moze da se meri sa drugim grckim ostrvima, koja su predivna...;)

Sto se tice Porto Carrasa, tamo nisam bila, ali ne verujem rada je mnogo bolje od Marmarasa.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj ortak se vratio sa Halkidikija, komentar je da se Sutomore preselilo tamo i u Solunsku regiju.

Srbija do Tokija sa sve prvomajskim urankom :) Uskoro, prasetin i pivo na plazi yeahhh! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je ova tema stara, ali ja moram da odgovorim...

Neos Marmaras?

Tamo je skroz bez veze...mesto vec pocetkom leta bruji od Srba, koji se ponasaju do te mere nevaspitano, da ne znam kako Grci uopste mogu da nas trpe...

Bila sam tamo prosle godine...jako je dosadno mesto, i sve je onako, na istu foru...samo uzbrdo - nizbrdo, a sve u svemu mesto nema ni 3 ulice...

Meni se to licno ne svidja, a sto se tice plaza, ja sam bila samo na onoj gradskoj, more jeste relativno cisto, ali jednostavno ne moze da se meri sa drugim grckim ostrvima, koja su predivna... ;)

Sto se tice Porto Carrasa, tamo nisam bila, ali ne verujem rada je mnogo bolje od Marmarasa.

Pozdrav!

slazem se za neos marmaras... s tim da sam ja bio sredinom jula i tada nije bilo puno srba... nije bilo nikoga :) u celom mestu ima jedna diskoteka i jedan kul kafic, ali su nas odrali s cenama (6evra za hajneken)... sto se tice plaze ona je skroz ok, zabodes se u lezaljku, narucis koktel i bleja... donose ti hladnu vodu non stop gde god da sednes (ima valjda tri kafica na plazi), a ima i gotivan teren za odbojku na pesku... e da to je bilo 2007, ali ne verujem da se mnogo promenilo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj ortak se vratio sa Halkidikija, komentar je da se Sutomore preselilo tamo i u Solunsku regiju.

Srbija do Tokija sa sve prvomajskim urankom :) Uskoro, prasetin i pivo na plazi yeahhh! :P

Pa zasto je aman putovao na Halkidiki kad mu smetaju srbi.Nek lepo covek calne par hiljada evrica pa pravac Karibi tamo nece da ga smaraju srbi,prasetina i pivo.Nekim ljudima nista ne valja ili previse ocekuju od aranzmana od 150 evra po osobi.

Izmenjeno (talija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@talija

Ma nisu problem Srbi vec nevaspitani Srbi :P

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajmo malo pomoci narode, gledam ovaj Meliton u Porto Carras, jel neko boravio tamo, imate neke utiske ? Videh opise posetilaca o celom kompleksu ali nema post-ova o samom hotelu, hrana, usluga, SPA centar etc :P Vredi li trazenih $$$ ?

Hvala unapred !

Izmenjeno (Bata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:smorilo: btw jel ima Rusa u hotelu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajmo malo pomoci narode, gledam ovaj Meliton u Porto Carras, jel neko boravio tamo, imate neke utiske ? Videh opise posetilaca o celom kompleksu ali nema post-ova o samom hotelu, hrana, usluga, SPA centar etc :P Vredi li trazenih $$ ?

Hvala unapred !

Kompleks Porto karas ima tri hotela Meliton 5* i Sitonia sa 4* na obali , a pored njih u marini je i Vilage inn sa 3*.Posto tebe interesuje samo Meliton ja mislim da on ne vredi to koliko ga naplacuju.Koliko sam ja upoznat u ponudi je uglavnom nocenje sa doruckom, pa na to dodaj i doplatu za PP koja je na licu mesta pre dve godine bila ako se ja dobro secam 20 ili 25 eura po osobi.Meliton je jos i boze pomozi u odnosu na ova dva hotela, ali ja mislim da ne zasluzuje 5*, vec da zivi od stare slave.Tu su letovali Berluskoni, Putin, razni seici arapski, a od nasih vidjenijih faca Toma Fila, Zdravko Colic, svojevremeno M Milosevic itd.Na plazi imas posebno odvojen VIP deo gde mogu da udju samo oni koji su odseli u apartmanima a ostali se kupaju u bazenima ili na plazi koja je odlicna sa puno leazaljki koje se ne naplacuju i uvek ih ima dovoljno.Inace u kompleks mogu da udju uz placanje ulaznice i oni koji nisu gosti hotela,tako da je u sezoni guzva,unutrasnji SPA centar i nije bog zna sta , pre bi se mogao nazvati bazenom,jedino je interesantno sto je i u njemu morska voda.

Pitao si i da li ima Rusa,da ima ih "dovoljno" i jedine dve agencije koje su u lobiju hotela su ruske sto ti verovatno dovoljno govori.

Inace cene vanpansiona i nisu tako ubitacne, naprimer u baru na plazi mozes da rucas za 7-10 eura, pivo 4-5 eura flasa vode 2-3 ,kafa 2-4,vino im je super (njihova proizvodnja, zasticen brend)...

Mislim sve je to super ako se poredi sa prosecnim smestajem na moru,to je daleko iznad proseka, ali mislim da je bolje za manje pare naci hotel sa 4* koji je skoro renoviran, nego Meliton kome renoviranje tek predstoji.

Naprimer nije los Anthemus sea 4* koji je skoro renoviran, i gde deca do 14 godina ne placaju(ne znam koliko je to tebi bitno), a isto se nalazi na Sitoniji gde su po meni najlepse plaze na Halkidikiju.

Da,ono sto je isto bitno uvece mozes brodicem, ili kolima u Neos marmaras u provod ili ti ne gine setnja po marini koja dosadi posle dve veceri.Inace to je problem uopste sa grckim hotelima, jer su svi van vecih mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima na forumu!

Putujem 27.08. u Neso Maramaras i ovo mi je prvi put da putujem u Grcku. Neos Maramaras mi se jako svideo, sto si tice plaza i borovine, ne smeta mi sto nema puno nocnog zivota. Ineteresuje me sta se moze videti zanimljivo u Neosu Maramarasu i okolini? Ako je neko bio nek pise, sve me zanima!Gde u blizini je ok izaci, posto sma cuo da u Neosu bas nema puno lokala i diskoteka.Cuo sma da ne treba propustiti posetu Porto Karasu, bio sam na njihovom sajtu, hotel stavrno izgleda vrh!

Putujem sa drugaricom, pa ako neko putuje kad i mi, mozemo se druziti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@wojkann

Ja sam u julu bila u hotelu Lagomandra i vrlo često smo dolazili u Neos Marmaras, s obzirom da je veoma blizu. U samom gradiću ima nekoliko zaista lepih mesta za izlazak, nemoj da me pitaš kako se zovu, pojma nemam, ali sve ti se nalazi u centru, na jednoj štrafti, tako da ne možeš da pogrešiš.

Obavezno idite u Porto Karas bar na jedan ceo dan - ima šta da se vidi. Bazeni su punjeni morskom vodom, plaža je fenomenalna, pa nije mnogo da se plati 3 Eur upad. Jedino što morate nešto da pijete na plaži, inače će da vam naplate ležaljku 4 Eur, što je totalno glupo.

Od gradske plaže krenite pešaka putem koji vodi do Porto Karasa (ne penjete se na magistralu ako ne idete u hotelski kompleks) i na tom potezu ima ekstra dobrih beach barova, picerija i sličnih zanimacija.

Nadam se da sam ti bar malo pomogla i da ćete se lepo provesti.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci i meni ova informacija jer putujem 28.08 :) u N.Marmaras...

Vize sredjene :) odbrojavanje pocelo...

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka