Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Zelimo vam predivan provod,toplo more,puno sunca i jos vise fantasticnih utisaka :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Ivane,

Smestaj se nalazi na kraju plaze,ispred imas suncobrane i lezaljke ,ulaz u vodu je lep u tom delu,plaza je pescana celom duzinom a nije bas velika.Najbitnije je da je more precisto.

Za sam smestaj ne znam bas nista,kazu da nije lose,mi smo bili blizu njih tako da sam videla samo spoljasnjost.Dvoriste je lepo,veliko i uredno.

Ono sta smo mi obozavali jeste da se budimo i uspavljujemo uz zvuk mora.Na 1km od malog raja sa dusom za uzivanje i odmor je veliki Neos sa svojim svetlima,guzvom i svakojakim drugim stvarima.Do njega mozete pesaka ili kolima.

Taj odmor ,kako kaze nasa cerka,je bio najispunjeniji i najlepsi.Setali smo po Sitoniji,uzivali u moru i bojama kojima prosto mami sve da se vrati.

Nas muski clan bi u Jerisos,vec sam gledala neke smestaje,ali mi polako vrsimo diverziju ubedjivanja da se opet ove godine okupamo na Paradizo plazi. :D

Mozes li mi nesto mozda reci o vili Seynday u Neos Marmarasu?Posto vidim da dobro poznajes Neos Marmaras.a receno nam je da se nalazi u blizini plaze Paradizo tj 200 metara od plaze.Ona se se kod agencije Perla turs zove Dr Serhan 2 ja sam je na internetu nasao pod imenom Seynday.

Ocekujem tvoj odgovor i unapred hvala

Izmenjeno (aleksandarbg34)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksandre,

Ovu kucu nisam videla zato sto uglavnom trazimo smestaj ispod magistrale.Inace bih je zapamtila jer izgleda fenomenalno.

Vila se nalazi,koliko sam primetila po slikama sa njihovog sajta,na kraju Paradiza.Tu imate i putic kod plaze koji vodi do Marmaras campinga.Ulaz smo platili po 2 evra samo suprug i ja a deca fraj.Plaza je malecna ali je u vodi pesak i plicak dugacak.Posle smo se vratili kroz kamp i shvatili da smo mogli da udjemo za dz.jer ima kapijica koja direktno izlazi na plazu.

Bas preko puta kuce imate putic koji vodi do plaze,a u tom delu je i malko sira i ulaz u vodu je isto dobar.

I unutrasnjost i spoljasnjost kuce su za svaku pohvalu,a Perla je ozbiljna agencija pa ne bi trebalo da bude problema.

Ako niste rezervisali postoji sajt www.neosmarmaras.org pa tu mozete da potrazite nesto.Imate i polozaj kuca i njihove opise.

Ja se izvinjavam sto nisam mogla nista konkretno da kazem za kucu ali ako treba jos nesto tu sam :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan,

Planiram da letujem u Neos Marmaris-u pa me zanima da li je neko od vas putovao sa agencijom Rapsodytravel?

Da li možda znate kakav je smeštaj u Kuća Vaso 2 ili Kuća Alexandra?

Hvala

Kuća Vaso 2

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksandre,

Ovu kucu nisam videla zato sto uglavnom trazimo smestaj ispod magistrale.Inace bih je zapamtila jer izgleda fenomenalno.

Vila se nalazi,koliko sam primetila po slikama sa njihovog sajta,na kraju Paradiza.Tu imate i putic kod plaze koji vodi do Marmaras campinga.Ulaz smo platili po 2 evra samo suprug i ja a deca fraj.Plaza je malecna ali je u vodi pesak i plicak dugacak.Posle smo se vratili kroz kamp i shvatili da smo mogli da udjemo za dz.jer ima kapijica koja direktno izlazi na plazu.

Bas preko puta kuce imate putic koji vodi do plaze,a u tom delu je i malko sira i ulaz u vodu je isto dobar.

I unutrasnjost i spoljasnjost kuce su za svaku pohvalu,a Perla je ozbiljna agencija pa ne bi trebalo da bude problema.

Ako niste rezervisali postoji sajt www.neosmarmaras.org pa tu mozete da potrazite nesto.Imate i polozaj kuca i njihove opise.

Ja se izvinjavam sto nisam mogla nista konkretno da kazem za kucu ali ako treba jos nesto tu sam :hello:

Hvala na odgovoru

Uplatili smo vec smestaj

A za plazu koju ste mi naveli odnosi se na plazu Paradizo ili koju vec?Kakav je kvalitet plaze Paradizo i koliko je ona udaljena od vile ako mi mozete reci?I ima li ako znate u blizini neki veci hiper market za kupovinu osnovnih stvari koji bi mi preporucili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradizo je malecno mestasce tako da od te kuce pa do plaze nema vise od 200m kao sto je napisano.Jedino sto je preko ulice.

Na njihovom sajtu ima slika gde se sa vrha ili krova kuce vidi put do plaze,mislim bas Paradizo plaza.Cela plaza je peskovita,tu je lep i ulaz u vodu.

Sledeca uvalica je Camping Marmaras,nije nesto specijalan jer nije veliki ali ima onu malecnu plazicu sa dugackim plicakom u vodi.

Kada budete dosli na plazu videcete na tom samom kraju ,sa vase leve strane, ima jedna kapijica gde se moze uci u kamp pa da izbegnete placanje. Sa napomenom da smo mi isli bas krajem avgusta.A pre plaze,isto sa vase leve strane je jedan puteljak koji vodi do glavnog ulaza.Imate i normalan put,pretpostavljam odmah sledeca ulica posle Paradiza ali mi smo isli kozijom stazicom jer smo se setali i istrazivali-avanturisti.

U Paradizu imate zuti market koji se zvao Arvanditis ali je koliko sam razumela ostale clanove foruma promenio naziv.Nalazi se sa te strane gde je kuca ali na drugom kraju kada se dolazi iz Nikitija.Blizu je nemojte da se plasite.

Dalje ,magistralom ,iznad Neosa nailazite na crveni Masutis.

A u Nikitiju je Lidl koji mi uvek posecujemo.

Odavde nosimo gricke,gotove supe i nesto suhomesnato.

Stvarcice za uspomenu i dugo secanje morate da kupujete u Neousu.I jos jedna stvar,za mog supruga je to velika mana,na Paradizu nemate da kupite klasican giros,vec samo u restoranu giros porcija.

Pitajte ako vas jos nesto interesuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"U Paradizu imate zuti market koji se zvao Arvanditis ali je koliko sam razumela ostale clanove foruma promenio naziv."

Sad izgleda i zove se ovako:

picture-826.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradizo je malecno mestasce tako da od te kuce pa do plaze nema vise od 200m kao sto je napisano.Jedino sto je preko ulice.

Na njihovom sajtu ima slika gde se sa vrha ili krova kuce vidi put do plaze,mislim bas Paradizo plaza.Cela plaza je peskovita,tu je lep i ulaz u vodu.

Sledeca uvalica je Camping Marmaras,nije nesto specijalan jer nije veliki ali ima onu malecnu plazicu sa dugackim plicakom u vodi.

Kada budete dosli na plazu videcete na tom samom kraju ,sa vase leve strane, ima jedna kapijica gde se moze uci u kamp pa da izbegnete placanje. Sa napomenom da smo mi isli bas krajem avgusta.A pre plaze,isto sa vase leve strane je jedan puteljak koji vodi do glavnog ulaza.Imate i normalan put,pretpostavljam odmah sledeca ulica posle Paradiza ali mi smo isli kozijom stazicom jer smo se setali i istrazivali-avanturisti.

U Paradizu imate zuti market koji se zvao Arvanditis ali je koliko sam razumela ostale clanove foruma promenio naziv.Nalazi se sa te strane gde je kuca ali na drugom kraju kada se dolazi iz Nikitija.Blizu je nemojte da se plasite.

Dalje ,magistralom ,iznad Neosa nailazite na crveni Masutis.

A u Nikitiju je Lidl koji mi uvek posecujemo.

Odavde nosimo gricke,gotove supe i nesto suhomesnato.

Stvarcice za uspomenu i dugo secanje morate da kupujete u Neousu.I jos jedna stvar,za mog supruga je to velika mana,na Paradizu nemate da kupite klasican giros,vec samo u restoranu giros porcija.

Pitajte ako vas jos nesto interesuje

A recite mi za Paradizo plazu se placa ulaz 2 e ili na koju vec plazu?

"U Paradizu imate zuti market koji se zvao Arvanditis ali je koliko sam razumela ostale clanove foruma promenio naziv."

Sad izgleda i zove se ovako:

picture-826.jpg

Hvala vam puno na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradizo plaza je obicna plaza kao u svako mesto kada odete,a ulaz na drugu plazu gde je kamp smo platili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan,

Planiram da letujem u Neos Marmaris-u pa me zanima da li je neko od vas putovao sa agencijom Rapsodytravel?

Da li možda znate kakav je smeštaj u Kuća Vaso 2 ili Kuća Alexandra?

Hvala

Kuća Vaso 2

Kuca Aleksandra ne znam kakva je ali znam gde se nalazi. I ne bih je preporucila ako ne volite mnooooogo da pesacite ili ako ne idete svuda kolima. Peske mislim da treba,do gradske plaze preko pola sata. Bliza je Paradizo plaza,koju ja licno ne volim mnogo.

Vaso 2 je ok. Bukvalno se za 2minuta stigne do plaze. Sve je blizu,giros,super market,restoran...manje vise je tiho.

Tako da je moja preporuka Vaso2,samo zbog lokacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Imam neku ponudu da idem da sestrom i zetom u NM, u vila Janis 2... Pa me zanimaju vasa iskustva o toj vili, ako je neko bio i sta ima oko nje, koliko do plaze kakav je put... Hvala unapred :)

I ona se nalazi na 2min od gradske plaze,a 5min od centra.Odlicna lokacija za turiste,jer je blizu plaza,a i centar. Sobe su unutra ok,mislim da su skoro renovirane. Ako nemate preterano velike kriterijume,da ocekujete ful smestaj Janis 2 je solidan izbor. Agencija preko koje biste isli(sani turs)je takodje ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko je od udaljen od Neos Marmarasa?

A recite mi posto smo mi smesteni u blizini plaze Paradizo ima li tu neki veci super market?

Masutis je od Neos Marmarasa kolima udaljen 2 minuta, pesice ne znam. Kad se izadje iz grada, na magistrali je s leve strane, na putu ka Porto Carasu. Odlicno je opremljen, ima i plazne stolice i peraja, kupace kostime, igracke (pored svega sto ima svaki supermarket).... A njihova robna marka, MrGrand, je jako povoljna, recimo voda, stisnjena sunka, tost hleb (mi na moru samo taj i kupujemo), sir isecen spreman za sendvice... Tamo kupujemo i voce i povrce, neke minijaturne lubenice, jeftine, a slatke, velicine rukometne lopte :) A peraja za dete su 6-8eur.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad se izadje iz grada od fudbalskog terena, onda ima dva minuta. Ako idete od Paradiza (iskljucivo kolima) izadjete gore na magistralu, pa tek kad prodjete ceo grad (ka Porto Carasu), onda ga ocekujte s leve strane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuca Aleksandra ne znam kakva je ali znam gde se nalazi. I ne bih je preporucila ako ne volite mnooooogo da pesacite ili ako ne idete svuda kolima. Peske mislim da treba,do gradske plaze preko pola sata. Bliza je Paradizo plaza,koju ja licno ne volim mnogo.

Vaso 2 je ok. Bukvalno se za 2minuta stigne do plaze. Sve je blizu,giros,super market,restoran...manje vise je tiho.

Tako da je moja preporuka Vaso2,samo zbog lokacije.

Idemo autom tako da mi nebi bio prolem voziti se,a reci mi zasto ti se nesvidja plaza Paradizo?Koji je razlog?Koliko je udaljena kuca od plaze Paradizo?Kako vam se cini dvoriste te zgrade i kakav utisak od spolja ostvlja na posmatraca?

Hvala puno na odgovorima

Izmenjeno (aleksandarbg34)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Masutis je od Neos Marmarasa kolima udaljen 2 minuta, pesice ne znam. Kad se izadje iz grada, na magistrali je s leve strane, na putu ka Porto Carasu. Odlicno je opremljen, ima i plazne stolice i peraja, kupace kostime, igracke (pored svega sto ima svaki supermarket).... A njihova robna marka, MrGrand, je jako povoljna, recimo voda, stisnjena sunka, tost hleb (mi na moru samo taj i kupujemo), sir isecen spreman za sendvice... Tamo kupujemo i voce i povrce, neke minijaturne lubenice, jeftine, a slatke, velicine rukometne lopte :) A peraja za dete su 6-8eur.

Hvala puno na odgovoriu.Mozes li mi jos sta sto je bitno znayi o Neos Marmarasu preporuciti sto se tice snadbevalnja namernicama?Ima li pijace u Neos Marmarasu?Neko mesto za preporuku sto se tice girosa i cuvenih Grckih krofni sa kremom u plizini plaze Paradizo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka