Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Ima supermarket Arvanitidis na ulazu u NM (visoko na brdu). Rekao bih da je najblizi hipermarket u Solunu, jer ovi na Sitoniji su samo supermarketi (kao Maxi), i 2 mozda malo veca u Nikitiju (Lidl i Marinopulos koji je na dva sprata) 30-ak km od NM. Dobar giros smo jeli u blizini luke. Zaboravio sam kako se zove, secam se samo da je veci noviji objekat sastavljen iz 3 dela. Restoran - fast food, a ima igraonicu za klince i kafic

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi pazarimo u Masutisu, gore na putu za Porto Caras. Dobro je snabdeven i ima svoje robne marke, dosta povoljnije nego druga roba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Greska. Masoutis supermarket je u Nikitiju, a ne Marinopoulos. Marinopoulos je sad Carrefour i nalazi se u Sikiji.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i u sartiju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel dobra klopa i koje su cene ?

Klopa je odlicna,to se secam,ali cena ne. Hrana u restoranima na Sitoniji je skuplja nego recimo na prvom prstu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi pazarimo u Masutisu, gore na putu za Porto Caras. Dobro je snabdeven i ima svoje robne marke, dosta povoljnije nego druga roba.

A koliko je od udaljen od Neos Marmarasa?

Ima supermarket Arvanitidis na ulazu u NM (visoko na brdu). Rekao bih da je najblizi hipermarket u Solunu, jer ovi na Sitoniji su samo supermarketi (kao Maxi), i 2 mozda malo veca u Nikitiju (Lidl i Marinopulos koji je na dva sprata) 30-ak km od NM. Dobar giros smo jeli u blizini luke. Zaboravio sam kako se zove, secam se samo da je veci noviji objekat sastavljen iz 3 dela. Restoran - fast food, a ima igraonicu za klince i kafic

A recite mi posto smo mi smesteni u blizini plaze Paradizo ima li tu neki veci super market?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klopa je odlicna,to se secam,ali cena ne. Hrana u restoranima na Sitoniji je skuplja nego recimo na prvom prstu.

to znam, ali mi je jako bitno da dobijem dobru klopu ...

najgora mi je varijanta da odem po preporuci, izuju me sa cenom, a hrana bude osrednja ili cak losa :/ ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Arvanitidis je na usponu od Paradiso plaze ka ulasku u NM. Recimo od 500 do 1500m u zavisnosti gde ste smesteni. Masutis je u samom NM ali na brdu blize magistrali

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u vili Agnanti postoji wifi.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je plićak na Paradiso plaži ili je isto kao na gradskoj? Posebno me interesuje kraj plaže, onaj deo do NM? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Imam neku ponudu da idem da sestrom i zetom u NM, u vila Janis 2... Pa me zanimaju vasa iskustva o toj vili, ako je neko bio i sta ima oko nje, koliko do plaze kakav je put... Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav turisti....

Evo ja i moja porodica petu godinu za redom istražujemo Grčku. Krenuli smo od olimpijske regije a od prošle godine smo na halkidikiju. Posle Kasandre ove godine smo na Sitoniji. Rentirali smo app u paradisos holiday http://www.paradisosholiday.com/

pa me interesuje da li je neko upoznat o kakvom se smeštaju radi na kakvom je položaju i da mi prenese utiske vezane za plažu koja se nalazi ispred vile. Rezervisali smo app koji se nalazi tik uz more.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Ivane,

Smestaj se nalazi na kraju plaze,ispred imas suncobrane i lezaljke ,ulaz u vodu je lep u tom delu,plaza je pescana celom duzinom a nije bas velika.Najbitnije je da je more precisto.

Za sam smestaj ne znam bas nista,kazu da nije lose,mi smo bili blizu njih tako da sam videla samo spoljasnjost.Dvoriste je lepo,veliko i uredno.

Ono sta smo mi obozavali jeste da se budimo i uspavljujemo uz zvuk mora.Na 1km od malog raja sa dusom za uzivanje i odmor je veliki Neos sa svojim svetlima,guzvom i svakojakim drugim stvarima.Do njega mozete pesaka ili kolima.

Taj odmor ,kako kaze nasa cerka,je bio najispunjeniji i najlepsi.Setali smo po Sitoniji,uzivali u moru i bojama kojima prosto mami sve da se vrati.

Nas muski clan bi u Jerisos,vec sam gledala neke smestaje,ali mi polako vrsimo diverziju ubedjivanja da se opet ove godine okupamo na Paradizo plazi. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Medolina i hvala na odgovoru. Čuli smo dosta lepih stvari o NM i nadamo se lepom provodu. Krećemo 06.07. tako da se nadamo i lepom vremenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka