Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Zna li neko ima li u blizini Neos Marmarasa Lidl?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedini Lidl na Sitoniji se nalazi u Nikitiju.

lidl.jpg

Izmenjeno (elzner)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... Dosta njih mi deluje nervozno, u smislu da kada pocnes da ga pitas za detalje, sto je po meni normalno... bezobrazno i drsko ti odgovori u fazonu, jel dolazis, posalji depozit, bla,bla,bla...

Moja najsvežija prepiska sa Grcima izgleda identično, istina za okolinu Nikitija, Ormos Panagiasa i Vurvuru-a. Uopšte nisu poslovni, niti zainteresovani da prodaju svoje kapacitete. Odmah traže uplatu depozita, ili čak celog iznosa, a neće ni da pobroje, makar u dve-tri rečenice, šta konkretno nude. Sajtove ili nemaju, ili su ukratko predstavljeni na www.halkidiki.com, ili ih imaju, ali sa više slika plaža, zalazaka sunca, jedne te iste palme u dvorištu iz 10 uglova, nego sa slikama konkretnog smeštaja. Dvokrevetni studiji su naročito loše prikazani. I onda kada ih lepo zamolim da mi opišu šta u stvari treba da platim, ili da pošalju neku dodatnu sliku, ili barem kažu da li mi daju prizemlje ili sprat, oni pošize, postaju jako neprijatni, ili me kuliraju, tj. namerno mi više ne odgovaraju na mail-ove, a kada ja izgubim strpljenje, pa ih pozovem na telefon onda lažu da nemaju više ništa slobodno. Jako su nezgodni i teški za postizanje dogovora. A o namernom prećutkivanju, da ne kažem laganju, da i ne govorim. Ima ih koliko hoćete kod kojih tek iz 15. mail-a uspete da saznate da u kupatilu ne postoji tuš kadica, već je tuširanje na pločicama, ili da je kuhinja van studija, na nekoj terasi ili u izdvojenom objektu van glavnog objekta. Strava i užas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, a mi kada smo onomad putovali za Italiju, domaćini nisu hteli ni da čuju da im pošaljemo depozit. Moj muž se uplašio da ćemo tamo "poljubiti" vrata, što je samo bila nepotrebna briga! Posebno oduševljava to što je u to vreme, avgust mesec, bila neopisiva gužva.. Rasprodati kapaciteti u potpunosti, a opet ne traže avans, već veruju na reč. A da ne pričam da nam još uvek redovno čestitaju Božić i Uskrs... Neverovatna ljubaznost i kultura. Malo je off topic, ali dobro je znati da sve može i na drugačiji način.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedini Lidl na Sitoniji se nalazi u Nikitiju.

lidl.jpg

HVALA PUNO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Može li mi neko reći kakve su vile Faros i Parthenon? Iste su gazde ali je ova druga jeftinija, pa jel zna neko nešto o njima?

Idemo suprug i ja sami,

:thankyou:

O Partenonu ne znam nista, a u farosu sam bila sa porodicom u junu2012. Nasa soba je bila francuski plus obican krevet, sa ogromnom terasom, odvojenom kuhinjicom, i manjim kupatilom , onako, ok. Namestaj je star, ali udoban. Terasa savrsena, jer je celog dana hlad, evo poslacu ti slike. Pogled najlpesi na svetu. To je ono pozitivno sto mogu da napisem. Dalje su od grada, 1200m od gradske, ali ispred kuce je mala plaza, idealna za jutarnje kupanje u tisini.

izmedju kuce i mora je samo ulica, ispre dkuce parkiras auto, i u toj ulici inacenema zive duse, to nije prometno, vec samo parkiraju auti onih koji tu odsednu. sve slike su slikane sa terase. ( a da...sporet je nov, frizider ok, ormani stari ali veliki, klima radi samo kad zatvoris vrata od terase, tople vode ima uvek, komaraca nema puno, nocu slusas more, mrtva je tisina, i pogled je bozanstven. )

nesto nece da mi doda slike...ako hoces posalji mi mail pa cu ti poslati.

ispred kuce , a iznad te male plaze ima sumica, onako nad morem, debela hladovina. meni je polozaj tih kuca u toj ulici savrsen za mir u dvoje.

evo postavila sam foto turu, to su slike napravljene samo sa terase farosa, trenutno je foto tura u fazi odobrenja administratora, zove se kika999.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko preporuku za smeštaj u Neosu,kod stadiona,ali da ima normalno opremljenu kuhinju?

Ono što sam našao jedva da ima rešo.Na Paradisu je dosta bolja situacija,pitanje za poznavaoce

Paradisa,da li je peščana plaža i peščano i u moru, na kraju prema Neosu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Seynday u Neos Marmarasu? Nalazi se u blizini plaze Paradiso.Kakvi su utisci ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izmedju kuce i mora je samo ulica, ispre dkuce parkiras auto, i u toj ulici inacenema zive duse, to nije prometno, vec samo parkiraju auti onih koji tu odsednu. sve slike su slikane sa terase. ( a da...sporet je nov, frizider ok, ormani stari ali veliki, klima radi samo kad zatvoris vrata od terase, tople vode ima uvek, komaraca nema puno, nocu slusas more, mrtva je tisina, i pogled je bozanstven. )

nesto nece da mi doda slike...ako hoces posalji mi mail pa cu ti poslati.

Hvala kika999! Poslaću ti mail na pp, pošto nema još slika u foto turi. Pozdrav i hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je strma ulica koja kreće od početka gradske plaže,i ide iza crkve,tu su neki marketi i čini mi se i Theodoru vila.

Jel se može parkirati ispred kuća?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Aganti , preko Halo tursa i kakva su vam iskustva? Razmisljam sa drustvom da odem tamo, pa da znamo sta da ocekujemo. Hvala i poz! :dance:

Ja vec 5 godina letujem preko Halo toursa i imam samo reci hvale. :) Proslog leta smo nas cetvoro (dva para, studenti) bili u vili Agnanti u periodu od 23.7.-3.8. i bilo nam je PRELEPO. Odseli smo u apartmanu na spratu. Dve odvojene prostorije, svaka ima svoju terasu i klimu koja besprekorno radi-hladi i ne placa se, sto nam je bilo najbitnije :-) Nas cetvoro se tusiralo i vise puta dnevno, a tople vode je uvek bilo dovoljno, pritisak odlican :-) Posteljina i peskiri se menjaju na pet dana, tada ociste i ceo apartman. Pribora za jelo je bilo tacno za cetvoro. Dobili smo i onaj aparat sa onim 'pločicama' protiv komaraca, ne znam sad kako se zove. :-) Frizider radi normalno, mali je ali dovoljan za sladoled ili voce koje kupite, vode, sokove. Vila je lepa, cista, u mirnoj ulici, nema buke. Pogled je FANTASTICAN. Do plaze se pesaci 15ak min, sto nam nije smetalo, jer usput udjete u neku prodavnicu, vidite neku lepu kucu, ulicu... Ne znam sto ljudi izbegavaju Neos, uopste nije TOLIKO STRM i automobili ne jure centrom kao ludi, da, ima ih, ali ima i ljudi na ulicama koji se sire kao da je to samo pesacka zona. U povratku su svi gosti dobili pokloncic-maslinovo ulje i sapun. U dvoristu su svi sedeli, druzili se, moze se i rostiljati, osim ribe zbog mirisa. :-) Jedina mana na koju se vecina zalila, ali nama to nije predstavljalo problem jer smo mladi, je ta ulica u kojoj se vila nalazi. JAKO je strma (slicna Balkanskoj), ali to je nekih 50ak m uspona, sto i nije tako strasno :-) Definitivno cemo opet posetiti Neos, ovog leta saljemo roditelje u Agnanti a nas ceka Sicilija :-) Ako izaberete Agnanti necete se pokajati. :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci osnovne podatke o seocetu iznad NMarmarasa (naziv,udaljenost,sadrzaj,preporuke za videti,slikati,probati)? Izvinjavam se sto u nedostatku vremena nisam prethodno prelistao temu (mozda neko zna koje stranice da iscitam). Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Selo Partenonas,skretanje je odma iznad Neos Marmarasa. Ima oko 5-6 km voznje kroz maslinjake do tamo.Selo ima poplocanu stazicu za setnju,hotel,tavernu, i kafic. U taverni mozete rucati,popiti pice ili kupiti domace vino,slatko od smokava,maslinovo ulje...Iz baste taverne pruza se predivan pogled na more..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel dobra klopa i koje su cene ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Recite mi oni koji su boravili u Neos Marmarasu gde ste se obicno snabevali namernicama?Ima li velikih hiper marketa u blizini i koje su preporuke gde kupovati osnovne namernice?Preporuke gde ima u Neosu dobar giros?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka