Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Ja sam hteo Michel Mar, ali nazalost nisu imali mesta, i malopre sam se dogovorio sa Karastergios-om. Na slikama deluje sasvim dobro, lepo dvoriste, parking, ljuljaske i ostalo za decu, na samoj plazi, a uracunato u cenu lezaljke i oni slameni suncobrani na plazi.

Kad preracunam koliko sam prosle godine platio korektan smestaj u Platamonu (Vaya apartments), i da sam svaki dan palio auto da dodjem na plazu, pa onda dve kafe i sokic za malecku (10eur) da bi koristio lezaljke, a ne mogu vala ceo dan da lezim sa jednom kafom, tako da je tu otislo mnogo vise novca.

Ove godine su svi poludeli sa cenama i tvrdi su, nece da popuste ni evro, tako da smo se dogovorili sa Karastergios-om 21.06-02.07 za 500 eur

Bice lezaljke uracunate, a kafa onaj nesic u plasticnoj casici za 0,3 eur iz Lidl-a -)

Mozes li da mi kazes koje su mu cene smestaja u julu i avgustu. Nas je petoro. Dvoje odraslih i klinci od 7 8 i beba od 9 meseci. Stvarno izgleda dobro.

Izmenjeno (Djovana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Da li mi neko može dati neke bliže informacije o Neosu, tačnije mezoneti Dioskuri, plaži Paradiso?

Idemo sa četvoro dece od po: 1, 3, 9 i 12 godina. Kakva je plaža, da li ima put do centra i da li neko može da preporuči i neku drugu opciju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Диоскури нује на самој плажи, али уопште није далеко. У вили нисам била, само сам пролазила.

Што се плаже тиче, сасвим је пристојна, можда није врхунска, али за мој појам сасвим задовољавајућа.

Што се пута до центра тиче, има пут преко брда, има једна већа узбрдица, остало није страшно. Не знам какви сте по питању кондиције :)

Ми смо прошле године понекад одлазили и враћали се пешке, а кад су деца била много уморна, враћали смо се таксијем, од такси станице до плаже Парадизо није скупље од 5 евра.

Ако те још нешто интересује, слободно питај.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li da mi kazes koje su mu cene smestaja u julu i avgustu. Nas je petoro. Dvoje odraslih i klinci od 7 8 i beba od 9 meseci. Stvarno izgleda dobro.

Mi smo u trokrevetnom studiju na spratu, i cena za jul je 50 eura. U odnosu na tradicionalno Srpska letovalista, na Kasandri, Sitonija je malo skuplja, a interesantno je da dosta smestaja koje sam nasao direktno na net-u drze nemci, ili su namenjeni gostima iz Nemacke. Upravo tu vidim razlog zbog cega nisam mogao da se cenjkam sa vlasnicima. Slao sam upite na 30-ak smestaja na Sitoniji,em su malo skuplji, em nece ni da cuju da malo spuste cene.

Dosta njih mi deluje nervozno, u smislu da kada pocnes da ga pitas za detalje, sto je po meni normalno jer hocu da vidim gde je apartman, bezobrazno i drsko ti odgovori u fazonu, jel dolazis, posalji depozit, bla,bla,bla... Cekaj bre covece ja te pitam na kojoj strani zgrade je apartman i gde gleda, a ti odma daj da ti uplatim depozit i saljes mi podatke.

Bio sam se vec 99% odlucio za jedan smestaj 50-ak metara od plaze (nije na Paradisos beach-u) i izracunamo da je cena 430 eur, lepo, kulturno postavim pitanje da li mogu da dobijem neki popust, i da predlazem cenu od 400 eur. Mislio sam da ce reci ajde 420 ili 410.....dobio sam odgovor doslovce ovako "ako hocete jeftinije dodjite 01.06. dovidjenja" ???

Pa bar da mi kaze, izvinite, ali ne mozemo da damo popust ili nesto slicno, vec drsko i bezobrazno.... naravno da sam nastavio prepisku da zapitkujem za detalje jer se toboze razmisljam da dodjem 01.06 cisto da ih nerviram, svaki odgovor im je bio sve kraci i kraci -)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Može li mi neko reći kakve su vile Faros i Parthenon? Iste su gazde ali je ova druga jeftinija, pa jel zna neko nešto o njima?

Idemo suprug i ja sami,

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko kakvih informacija o vili Dr Serhan 2 u Neos Marmarasu?Da li je ko boravio u vili i kakvi su mu utisci?

Hvala unapred na odgovorima

Pa to doktor ima 3 vile jednu do druge! Prva je Seydnaya, a vidim na sajtu agencije da ima i Dr Serhan 2 i 3. Vila Dr Serhan 2 lepo izgleda na slikama, a samim doktorom smo bili jako zadovoljni kad smo se jedne godine razboleli na moru! On ima ordinaciju kod picerije Roma i nase osiguranje nas je poslalo kod njega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Može li mi neko reći kakve su vile Faros i Parthenon? Iste su gazde ali je ova druga jeftinija, pa jel zna neko nešto o njima?

Idemo suprug i ja sami,

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to doktor ima 3 vile jednu do druge! Prva je Seydnaya, a vidim na sajtu agencije da ima i Dr Serhan 2 i 3. Vila Dr Serhan 2 lepo izgleda na slikama, a samim doktorom smo bili jako zadovoljni kad smo se jedne godine razboleli na moru! On ima ordinaciju kod picerije Roma i nase osiguranje nas je poslalo kod njega.

Nisam mislio na lekare ali hvala u svakom slucaju da i to znamo.Zanimalo me je ko ima iskustva i moze reci nesto vise o vili Dr Serhan 2

.Nemoguce da niko nije u njoj boravio???

Izmenjeno (aleksandarbg34)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo sad 4-u godinu u Neos, i ja prvi put cujem za vile Dr Serhan, a jako pratim sve sto od apartmana ima u Neosu, tako da mislim da su bas bas nove, pa zato niko i nema jos utiske. A moze biti i da nisam u pravu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam sigurna Dr Serhan 2 je u stvari Seydnaya: www.seydnaya.gr, pa pogledaj malo slike ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam sigurna Dr Serhan 2 je u stvari Seydnaya: www.seydnaya.gr, pa pogledaj malo slike ;)

Neverovatno lici na nju

samo sto je sada u odnosu na ovu Seynday unutrasnjos mnogo oskudnije opremljena a i dvoriste nije ovako lepo

Ili mozda gresim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Seynday u Neos Marmarasu?Kakvi su utisci ?

Izmenjeno (aleksandarbg34)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala sam Michel Mar, od 20.juna, 14 nocenja, dvosobni apartman, na prvom spratu, jedna soba je sa francuskim lezajem, druga je sa dva kreveta, dozvoljen je kucni ljubimac manje rase. Rezervacija je ucinjena uplatom jednog nocenja. Medjutim, moram odustati od letovanja. Ukoliko neko zeli da zauzme dobar termin i odlicnu lokaciju, neka se javi .

Izmenjeno (kika999)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni bi trebalo samo 5 nocenja pa ako moze nesto da se dogovori :D ...

mozemo oko detalja na pp ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas pp .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka