Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Čini mi se da je ovaj smeštaj em dalek od plaže em skup(gledam najskuplju varjantu). Ja sam već pisao o mom smeštaju na Paradiso plaži u blizini Neosa. Malko sam luta(u špicu sezone) ali našao smeštaj za 4 osobe tipa studio za 45 e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u vili Panorama ili Nikos.Ima u ponudi pa me interesuju utisci onih koji su vec bili u Neos Marmarasu.

I jos ponesto od informacija sto bi eventualno moglo da mi koristi na letovanju. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama Tantal. Ja sam zvala telefonom Naisis, i dobila cenu od 200 EUR, za period 01-11 septembar. Bilo mi je čudno što je tako malo, obzirom da cene kreću od 250 EUR pa naviše. Govorim o dvokrevetnom studiju. A inače, nisam pitala za lokaciju apartmana, verovatno je zato i takva cena...

Ako je neko bio u Neosu i boravio u dvokrevetnom studiu, volela bih da da predlog. Bitno mi je samo da je čisto (ionako ćemo tu samo prespavati), Paradisos takođe dolazi u obzir, idemo kolima...

Unapred hvala...

Izmenjeno (Lilly83)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji, šta možete da mi kažete za vilu INA 2... nađoh ovde neke komentare da je preko puta vile ina 1 i da su tu neke pekare i supermarketi... a inače vila kao vila kakva je ? agencije kažu čišćenje svaki treći dan pa jel to tačno i slično ? interesuje me dvokrevetni studio na spratu pošto je to jedino ostalo za Jun... i kakvo je more u Neosu u drugoj polovini Juna tačnije od 19. do 29.... ?

Unapred hvala svima na brzim odgovorima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili Inu 2 ali za termin 9.-19.jun,doduse,ne znam broj studija ali mislim da su trokrevetni u prizemlju.To nam bas nije nesto bitno.Raspitala sam se kod poznanice koja je boravila u istoj i dobila samo reci hvale a i clan foruma je takodjer pohvalio smestaj.Ono sto su mi rekli je da je jako lepo i uredno,blizu gradske plaze.Ako niko pre nista ne odgovori,bice izvestaj iz Neosa cim stignemo tamo.Sto se mora tice,ugrejace se,bez brige!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos Marmaras je lep gradic, ali je precenjen. Citam ovde koliko placate zakup, i mislim da su cene bezobrazno visoke za takav gradic. Otpasce vam noge dok budete isli do plaze.

Mesto jeste lepo, ali je precenjeno.

Izmenjeno (Mladen84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna za vilu "Baba Maria"?

Trebalo bi da je negde kod fudbalskog terena, ali ne mogu nigde da je izguglam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može neko da mi kaže kakvo je u proseku vreme i dali je dovoljno toplo more uperiodu od 13-24 juna idem u vilu Sissi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Imamo dogovoren smjestaj u Michael Mar apartmanima,na Paradiso plaži.

Ima li neko informacija o apartmanima,da li je bio i kako mu je bilo? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali Michelmar za jun. Nahvalise ga na drugoj temi. Ne znam, ne izgleda mi lose na slikama. Do sada smo isli "na divlje" na Kasandru, al rekoh da ove godine malo promenimo, da vidimo i Sitoniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Michelmar je za svaku pohvalu, dvorište,parking, sobe, sve je savršeno. Marija je super lik priča srpski koji je naučila iz KNJIGE!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Imamo dogovoren smjestaj u Michael Mar apartmanima,na Paradiso plaži.

Ima li neko informacija o apartmanima,da li je bio i kako mu je bilo? :thankyou:

Mozete mi reci na koji nacin ste tamo rezervisali apartman i kako se moze kontaktirati taj vlasnik?Ocekujem vas odgovor i hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za Michael Mar apartmane,na Paradiso plaži:

Rezervisali smo (valjda) dopisivanjem putem mejlova.

Pisala sam im na email koji je dat na njihovom sajtu, vlasnica mi odgovorila da ima slobodno u mom terminu, ja pitala koji je sledeci korak, ona trazila avans za jedno nocenje, ja joj uplatila avans preko Komercijalne banke na njen racun u grckoj banci (platila proviziju 1000din), skenirala onaj papir iz banke (jeste da je na srpskom, al valjda ce razumeti), ona mi poslala mejl : "I took the deposit, see you in June". Ja cu tu prepisku da odstampam i valjda je to-to.

Ako neko ima drugacuje iskustvo, molim da nam prenese.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam hteo Michel Mar, ali nazalost nisu imali mesta, i malopre sam se dogovorio sa Karastergios-om. Na slikama deluje sasvim dobro, lepo dvoriste, parking, ljuljaske i ostalo za decu, na samoj plazi, a uracunato u cenu lezaljke i oni slameni suncobrani na plazi.

Kad preracunam koliko sam prosle godine platio korektan smestaj u Platamonu (Vaya apartments), i da sam svaki dan palio auto da dodjem na plazu, pa onda dve kafe i sokic za malecku (10eur) da bi koristio lezaljke, a ne mogu vala ceo dan da lezim sa jednom kafom, tako da je tu otislo mnogo vise novca.

Ove godine su svi poludeli sa cenama i tvrdi su, nece da popuste ni evro, tako da smo se dogovorili sa Karastergios-om 21.06-02.07 za 500 eur

Bice lezaljke uracunate, a kafa onaj nesic u plasticnoj casici za 0,3 eur iz Lidl-a -)

Izmenjeno (Tomasino)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko kakvih informacija o vili Dr Serhan 2 u Neos Marmarasu?Da li je ko boravio u vili i kakvi su mu utisci?

Hvala unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka