Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Ćao Cmoki!

I ja se nadam da ćemo uživati na Sitoniji i da je isto tako divlja, prirodna i lepa kao Tasos! I ja sam razmatrala uplatu u Sunset hotelu, ali za 03.08. kada mi idemo na odmor cena je preko 1100 evra, pa smo se ipak odlučili za ovu drugu varijantu.

Naravno neizbežno je da rezimiramo utiske po povratku, a ti nadam se onako lepo i detaljno kako već umeš.

Pozdrav! See you on Sitonia. :D :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Devojcica i ja smo rezervisali preko Sabre vilu Kalina u Neosu, pa me interesuje da li ima ovde neko da je bio konkretno u toj vili, i kakvi su utisci.

Znam jedino da je relativno daleko od plaze, ali to nam ne predstavlja problem.

Vidim da se mnogi zale na cene, ali nista konkretno nije napisano, pa bih molio nekoga ko je bio da mi kaze da li se cene (ne racunam cene pica u izlasku, za to sluzi zapijanje u sobi :) ) drasticno razlikuju od recimo onih na Tasosu... Tu mislim na cene u supermarketima i klopu u restoranima...

Hvala, pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marko,

koliko sam ja razumela ljubaznu službenicu Sabre, u samim marketima cene bi trebalo da su pristupačne, tj. uobičajene i slične standardu u Beogradu.

Iskreno, ja sam i na Tasosu imala takvo iskustvo. Hoću reći, nisam primetila da je nešto jeftino ili uopšte jeftinije nego u Beogradu. Mi smo, doduše, pazarili u raznim marketima u Limenasu, nismo jurili neki npr. najjeftiniji dragstor i slično..

Naravno, volela bih da neko konkretno odgovori na tvoje pitanje, jer i mene zanima sve u vezi sa Neos Marmarasom, budući da prvi put ove godine putujem na tu destinaciju.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:cvetic: :cvetic::cvetic:

Pozdrav svima,

Ove godine i mi smo resili da idemo u NEos Marmaras. Idemo preko Paradiso travel u vili Thaliji, na Paradiso plazi. Citala sam vase poruke i uocila da svi idete preko Sabre iako po mom misljenju ona ima losu ponudu.

Zanima me da li je neko isao preko Paradiso travel-a i kakvi su utisci i da li je neko bio u ovoj vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sabra ima dobru ponudu hotela, ali je apartmanskog smeštaja nešto malo. Bar se meni tako čini..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro vece.

Zbog cega ne citate forum ? Taj N, Marmaras je zesca selendra, uzbrdo / nizbrdo. Pa u svakoj crnogorskoj rupi ce vam biti lepse. Ljudi, za dz da vam ponude Neos M. nemojte prihvatiti, uzas od mesta, horor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bata1

Selo, selo, nije važno! Veruj mi, bila sam u gradu Krfu i bilo je lepo ali baš zamorno. Može nekada selo bolje da ti legne nego najlepši grad na svetu.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo društvo!

Ja da se prijavim da sam rezervisala smeštaj u Neos Marmarasu preko agencije Montesol u vili Panorama. Isprva sam htela da rezervišem Sun Set apartmane na Paradiso plaži prema preporukama od IvaneR, Mungosave i Tvixy. Međutim, prevagnula je dosta povoljnija cena ovog smeštaja preko Montesol. Ne bih žalila par stotina evra, da nemamo porodično u planu neke velike novčane izdatke. Tako da kakva god da je ta vila to nam je što nam je. Pošto smo razervisali za 15 dana iskreno se nadam da ćemo uspeti da obiđemo Sitoniju što je moguće više.

Kako teku planovi kod vas?

Boravio sam u Panorami leta 2006.-e godine, i vezu me lepe uspomene. Smestaj je ok, sobe su ciste i prostrane (za te pare), jedina zamerka, smestaj je brdu.Na nekih 6-7 minuta hoda do mora, ali kada se vracate s plaze posle celodnevnog suncanja i kupanja, deluje vam kao da je kilometrima daleko. Sto se tice cena, malo su vece u odnosu na ostatak Halkidikija (ovde mislim na kafice, diskoteke i restorane), dok su cene u marketima bile na nivou nasih u Beogradu. More i plaze su nesto najlepse u Neosu, mozda i najbolje na Halkidikiju (obisao sam sva veca letovalista na istom). Zelim vam lep provod!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Djordje_LFC

Pretpostavljala sam da ima da se hoda do plaže. S obzirom na to kakve smo mi lenštine verovatno ćemo kolima ići do plaže. Uostalom, više ćemo "zujati" po ostrvu nego što ćemo biti na plaži u Neosu. Dobro je što je smeštaj ok. Najvažnije je da je more lepo, a izgleda da su i plaže dobre na Sitoniji. Želimo da se odmorimo i da izbegnemo velike gužve kakve su u nekim drugim mestim u Grčkoj. Nadam se da će i nama Neos i Sitonija da ostanu u lepim uspomenama. Hvala ti na proporukama i ako se još nečega setiš napiši. Gde ćeš ti ove godine?

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro vece.

Zbog cega ne citate forum ? Taj N, Marmaras je zesca selendra, uzbrdo / nizbrdo. Pa u svakoj crnogorskoj rupi ce vam biti lepse. Ljudi, za dz da vam ponude Neos M. nemojte prihvatiti, uzas od mesta, horor.

Bravo i ja sam to hteo da napisem al ajd reko necu posto vidim da su neki vec uplatili.

Dakle ja zaista u gorem mestu nisam letovao,da se otelis stim uzbrdo-nizbrdo setnjama pri tom mesto ni pesacku zonu nema ma da ne poverujes.Provod nikakav a cene vise nego na Rodosu.

Najiskrenije receno ja tamo zaista ne bih otisao ni za dz da mi daju.

Izmenjeno (deki011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u obilasku Neos Marmarasa jedan dan.Uzas od mesta.Dosadno,brdovito,ne bas cisto.Boravili u Haniotiju,obisli Pefkohori,Polihrono,Solun.Vise nemamo zelju za kontinentalnim delom Grcke,pogotovo supruga.Mala mesta,preskupa,Siromasan izbor fakultativnih izleta,Prljave plaze najcesce nacickane da se ne mozes pomeriti,neljubazni domacini,trzni centri rade do 21,00.,preskupi restorani,kineska roba,nema mesta za parking....Idite u Tursku ljudi da vidite sta je turizam,usluga,fak.izleti,Hoteli,ljubaznost,sve za pristupacnu cenu.Lepo je i u Tunisu i Egiptu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam odakle vam to da svi govore da je u Neos Marmarasu odvratno. Baš naprtiv, većina ljudi koji su bili tamo kažu da im je bilo lepo. Za tu destinaciju na prvom je mestu more i miran odmor. Ne znam šta sad imaju sa tim hoteli u Turskoj.... Ima posebna tema Turska, pa ko voli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja recimo ne bih generalizovao i rekao da je Turska bolja od Grcke...to ipak zavisi od mesta do mesta i od afiniteta putnika.Meni licno se nijedno od tih letrovalista na Halkidiju nije svidelo,a obisao sam i Polihrono,Hanioti,Pefkohori...ja ih nazivam "turistickim selima"-par ulicica,supermarket,taverna plaza i to je otprilike to.Ok za porodican odmor.A u N.Marmarasu do plaze ima da se nasetas itekako a sama plaza me i nije bas nesto impresionirala.Centar odvratan sa saobracajem koji cirkulise tom nazovi "glavnom" ulicom.Kafici i diskoteke prazni tokom nedelje a cene strava i uzas.Celo mesto uzgred smrdi na kanalizaciju.Pa ko voli nek izvoli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos marmaras je mozda brdovit ali ja sam uplatila za vilu koja se nalazi na PAradiso plazi van grada. DA li je neko bio tamo ? Kakva je plaza?

Prosle godine sam bila na Krfu , u Ipsosu , predivno ostrvo ali ja se tamo nisam odmorila. Svakog dana smo isli kolima u BArbatima na plazu. Smucilo mi se. Ove godine zelim da se odmorim i da mi bude blizu plaza. DA bude mirno, bez guzve i motocikala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.Celo mesto uzgred smrdi na kanalizaciju.Pa ko voli nek izvoli.

E baš ga pretera.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka