Gota

Kupovina avio karte preko interneta

28 poruka u ovoj temi

kupovao sam i ja preko tripste za duplo veci iznos.

moje misljenje o posrednicima je da to radi sasvim ok i rado ih koristim (jer su jeftiniji jelte).

kupis pa ako ne vidis sebe kod aviokompanije sa referencom koju dobijes onda dizes frku.

ljudi ih uglavnom blate jer preko njih kupe najjeftiniju kartu bez mogucnosti promene termina a onda ''eto nisu hteli da mi promene datum leta. zli, zli posrednici..''

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Komentari su za period od 2011 do 2013 godine. Šta se desilo od onda? Kako to da još uvek funkcionišu?

Inače preko pomenutog momondo portala za tvoje termine preko kompanije mytrip cena jedne karte je  289 evra   http://www.momondo.co.uk/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=BEG&SD0=TFS&SDP0=23-06-2016&SO1=TFS&SD1=BEG&SDP1=03-07-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false#Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=BEG&SD0=TFS&SDP0=22-06-2016&SO1=TFS&SD1=BEG&SDP1=03-07-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Cena za povratak večernjim avionom u 20,45 je 296 evra

Izmenjeno (padabre)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle velikog razmisljanja preko koga uzeti avio kartu, odlucili smo se za skuplju ali pouzdaniju varijantu. Uzeli smo karte preko AirSerbia sajta. Jesu 50 EUR skuplje, ali veliki je ulog u pitanju da bi nam to bilo najvaznije.

BEG-TFS sa presedanjem u DUS 2 karte sa 2 x checkiran prtljag (23kg) i 2x rucni prtljag (8kg) = 620 EUR 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedno iskustvo , koje ce mozda nekome biti od koristi .

Sinoc smo suprug i ja pokusali da kupimo avio karte , isli smo preko sajta AIR SERBIA,

sve je bilo ok , uneli smo sve podatke, sve do broja kartice, datum kada istice ...i klik za potvrdu placanja ...nece , kao neka greska,

ok mozda je do interneta, :neznam:

ajmo jos jedan krug....i opet nece ...moj suprug da proveri online stanje na racunu , da mozda nije nesto do kartice ...blokiran nalog ...

onda cekaj jutro, zovi banku u SRB , ( trenutno smo u inostranstvu ) ,

sluzbenik je proverio sta je mogao ,kartica je ok , racun ok ...nije do njih mozda je do sajta AIR SERBIA...

Danas popodne pokusavamo opet , i opet isto.

Pozivamo korisnicki servis AIR SERBIA, javlja se vrlo fina devojka, i predlaze da

pokusamo online uz njenu asistenciju ...nije nam bas bilo prijatno da sve podatke

kartice dajemo trecem licu ...ali smo uspeli na kraju da kupimo karte.

Uglavnom sta je bio problem,  kartica koju smo koristili za placanje je vezana za devizni racun, za evre , a valuta za placanje na sajtu je bila SEK - svedske krune . Nama ovo objasnjenje ne pije vodu ,

jer smo mi ovih dana koristili karticu u radnjama ,

najnormalnije, nigde nije bila odbijena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo potvrđujem iz ličnog iskustva!!!

Air Serbia je veoma nemarna povodom Online kupovine karata preko nihovog sajta!!

Pre 15-tak dana ista situacija, pa sam na kraju, zbog hitnog putovanja, morao da dođem u njihovu filijalu, gde sam platio tom istom karticom i još 20 eur za štampanje karte!!!

A "karta" je običan A4, list papira za kopir/štampač, sa par redova teksta...

Bar sam očekivao koju boju za 20 eur:D

Izmenjeno (shonebg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imao sam i ja sličan problem da mi sajt nije prihvatio karticu, tako da sam zvao call centar i uz njihovu asistenciju dovršio rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja onda imadoh veliku srecu prilikom kupovine karata:) Nisam imala nikakvih problema oko prihvatanja kartice prilikom placanja na AirSerbia sajtu. Jedino sto mi nije prihvatio i upisao je milje (iako sam se korektno prijavila na Etihad guest sajtu). Kada sam zvala AirSerbia rekli su mi da mi nije iz nekog razloga prihvation Etihad guest acc. Ali, to moze i naknadno (do 3 meseca od kupovine karte) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/13/2016 at 10:20, Jack Sparrow je rekao/la:

kupovao sam i ja preko tripste za duplo veci iznos

Koliko si puta kupovao preko Tripste, da li je sve bilo ok? Da li ima još nekoga ko je kupovao karte preko Tripste, i ako ima kakva su iskustva?

Meni nudi cenu za oko 20tak evra manju nego Alitalia, nije neka posebna povoljnost al' razmišljam, što bih za džabe dala 20 evra više...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jednom. ali bez problema bih opet bukirao.

da je to zaista lose pa ceo net bi bio preplavljen losim komentarima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

priporučujem sajt: jeftineavio

za pretrago avio karta, jer traži isto između kratkih letova, i jeftinije je nego skyscanner

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam skoro na sajtu AirSerbia kupovao povratne karte Beograd- Ljubljana i Beograd-Brisel i takodje sam imao problema u krajnjem koraku potvrde kupovine pa sam zvao AirSerbia i ponovio isti postupak sa njima i tek je onda uspelo.

To je zato sto sam koristio Visa Electron DEBITNU karticu. Kazu da se cesto to desava sa debitnim karticama. Dok sa kreditnim i ostalim "normalnim" Visa karticama sve ok i prolazi. To je moje iskustvo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam imao problema kada sam na Ryanair sajtu platio letove Niš-Bratislava i kasnije obrnuti smer Mastercard debit karticom,baš je bilo jednostavno i pregledno.Kada sam uzimao letove do Rima i nazad sa Air Serbia nisam još uvek imao platnu karticu pa sam morao doplatiti 20 € taksu za izdavanje u poslovnici,bolje je definitivno platiti karticom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka