predrag

Zakup kuce/vile u Grckoj

40 poruka u ovoj temi

Samo primer sta sam nasla , vila je na plazi, na Peloponezu, 120km od Atine,

izmedju mesta Kiato, Nerantza i Velo....

Weekly rental rate:

up to 3 people up to 5 people up to 7 people up to 10 people

Pre season : 28.apr.12 -29.jun.12 : 300 € 400 € 500 € 700 €

High season : 30.june12 -31.aug.12 : 500 € 600 € 800 € 1000 €

Post season : 01.sep.12 19.oct.12 : 300 € 400 € 500 € 700 €

Out of season : 20.oct.12 -26.apr.13 : 250 € 350 € 450 € 650 €

Pre season : 27.apr.12 -28.jun.13 : 300 € 400 € 500 € 700 €

http://www.holiday-rentals.co.uk/p872093#map

8720931327570858590.jpg

Izmenjeno (NensiFancy)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@smesko - nasao sam, za početak, na tom linku ovako nešto: https://www.airbnb.com/rooms/68846

Može bar 4 porodice sa klincima da stane u tih 5 spavaćih soba i za period 01. - 11.06.2013. godine, dele 1900€

Nije loše, odoh da brljam dalje ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hornet divna vila , a tek pogled,ne bih se ljutila da ujutru pijem kaficu na takvoj terasi

posto idete u vecem drustvu troskovi su sasvim korektni kada se podeli na vise porodica

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da " osvezim " temu malo, interesuje me ima li ikog da je zakupljivao vilu preko www.airbnb i kako funkcioniše putem tog sajta ? Koliko je bezbedno, da li se ceo iznos odmah plaća i slična iskustva ? Hvala unapred na odgovoru .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dve godine zaredom smo letovali preko airbnb. Veoma smo zadovoljni. Placas karticom, iznos ti skidaju odmah. Vlasnik dobija novac 24 sata posle tvog ulaska u kucu/apartman. Ukoliko imas problem sa vlasnikom ili kucom kontaktiras airbnb (u roku od 24h od momenta kad ti pocinje aranzman) i novac je blokiran dok se problem ne resi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, hvala :) Postoji li mogućnost da se " zaobidje" ta njihova provizija, tj da se ikako lično stupi u kontakt sa vlasnicima ? Da li je iko upućen u tako nešto ? Čitala sam na nekim forumima da je to poprilično teško jer navodno sam sajt ima neke silne filtere i blokira mogućnost prikazivanja prezimena, mail adrese, facebooka i slično sve dok se ne uplati smeštaj upravo zbog te provizije koja zapravo i nije mala , od 6 - 12 % za one koji iznajmljuju i za vlasnike valjda 3% . Ukoliko se uzima recimo kuća na mesec dana to nije mala suma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bi neko mogao da mi pomogne da nadjem povoljnu vilu za kraj septembra za 8 ljudi, 2 detta (i3 i 4 godine) i bebu od 3 meseca. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pokusavam da pronadjem kucu u koju mogu da se smeste tri porodice (dve porodice su sa po troje dece a jedna sa dvoje). 
Jedini zahtevi koje imamo su da bude na plazi (ili u neposrednoj blizini) i da ima rostilj u dvoristu :)

Bila bih zahvalna ako imate neke lepe preporuke...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takođe sam zainteresovan za neku lepu vilu pored plaze, lokacija Sitonija ili Kasandra.

Svaka dobra preporuka bila bi korisna.

Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25905
    Ukupno tema
    862839
    Ukupno poruka