predrag

Zakup kuce/vile u Grckoj

40 poruka u ovoj temi

bmbl kuca vam je fenomenalna!! I nije tolko skupo - doje na 40evr po danu po osobi.. Ali je extra!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E za ovako nesto 300 eura i vredi dati. Ja bi dala. Ma produžila bi i za više od nedelju dana. Pa skoro 500 eura sam dala na običan hotel u Turskoj za 8 dana. Zašto ne bi skupila i malo više para za ovako nešto.. Ali dobro, ovo bih dala ako bih baš tražila neki luksuz. A ne tražim ga, ali je vila stvarno prelepa! Svaka vam čast!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Dragana - ja ovim privatnim kanalima nisam mogla nista da ti nadjem ... :( Sorry.. ostaje ti internet.. :unsure:

Hvala na trudu, nasao sam nesto dosta povoljno, samo je problem da ekipu tako rano ubedim da rezervisemo i uplatimo akontaciju. A termin od 12/7/08-26/7/08 je vec popunjen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na trudu, nasao sam nesto dosta povoljno, samo je problem da ekipu tako rano ubedim da rezervisemo i uplatimo akontaciju. A termin od 12/7/08-26/7/08 je vec popunjen.

Epa drago mi je da si se snasao!! B) A koja je cena u pitanju ako nije tajna i koje konkrtno mesto??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja do sada nisam cula da je neka tako izdao celu kucu i sa svim pokucstvom "strancima" - u smislu reci nepoznatima.. Mislim da se ovde vise i ne radi o ceni..
e, to me je zanimalo u osnovi

danas sam se malo posvetio internet pretrazi destinacija po Grckoj i nadjoh sve i svasta;

izmedju ostalog:

14 June to 11 July . . . . . 130 euro/night

12 July to 23 Aug. . . . . . 170 euro/night

24 Aug. to 13 Sept. . . . . 130 euro/night

na sprat, tri spavace sobe (2 double, 3 single kreveta)/2 kupatila +jos nekoliko kreveta u dnevnoj sobi, ali za sest ljudi je sasvim dovoljno, solidno

ah da, i 5 x A/C :rolleyes:

u pitanju je Kassandra, Halkidiki

nije kao villa "evangelia" (sretao sam vec po netu danas, dok sam malo pretrazivao) by bmbl, ali vise nego podnosljivo :D

lepo je to, ali preskupo za sve koji bi isli (a bilo bi lepo da svi zajedno odemo)- a jos i nedostatak auta, tj. rent-a-car troskovi i tako to...

u krajnjem slucaju: vidim da i jedna nasa agencija (da ne reklamiram, a verovatno znate koja) u saradnji sa TUI (valjda garantuju neki kvalitet?) ima ponudu nekih apartmana/villa u Grckoj (Gerakini 5 osoba od 444eur...) i Turskoj

p.s. mislio sam da bi bilo pozeljno do 100eur/osoba u vansezoni u mojim prvim postovima , a ne u sezoni, kako napisah...

p.s.2 avanturisticki duh ce nas najverovatnije odvesti put Turske na kraju (nema razmisljanja oko vize, prenoci se malo i u Istanbulu...), ali nikada se ne zna

p.s.3 svejedno, ako jos neko naidje na neku ponudu, ili ima neki savet, saslusacemo :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo Grcku i to nas vise porodica, a svi sa po najmanje dvoje male dece, pa bi voleli da se smestimo u nekoj lepoj, cistoj kuci na pescanoj plazi na 15 dana, u svojoj reziji ili preko agencije :rolleyes: Molim nekog ko moze da nam pomogne da se javi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za početak probaj na googlo da pronađeš nešto... Možda tamo u Atinskoj regiji ili na Evivi i pronađeš nešto... Ovamo na severu su sve vile sa apartmanima... A iznajmlji cele ne znam koliko je isplativo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

recite mi kada gde i koliko vas je i posaljite na byzantinatravel@gmail.com da ne bi bila reklama na ovom sajtu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo Grcku i to nas vise porodica, a svi sa po najmanje dvoje male dece, pa bi voleli da se smestimo u nekoj lepoj, cistoj kuci na pescanoj plazi na 15 dana, u svojoj reziji ili preko agencije :rolleyes: Molim nekog ko moze da nam pomogne da se javi!

Mislim da ce vam biti od pomoci sajt http://www.prettygreekvillas.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde da malo planiramo leto 2013-e :)

Znate li neku povoljnu, pa ipak luksuznu, kuću za 10-o dnevni najam u grčkoj.

Naime, traži se:

- Kuća u koju je moguće smestiti 3 do 4 porodice,

- Poželjno da bude nedaleko od mora, tj. neke divlje plaže,

- Usamljena, van naseljenog mesta,

- Naravno, da ima bazen, prirodnu hladovinu i što lepše dvorište sa pogledom na more,

- Poželjno je i da ne bude previše daleko, zbog putovanja kolima.

Prihvatljivo do 2.000€ za 7 do 10 dana u junu i početkom septembra.

Nešto intimno, hedonistički, pa ako neko zna voleo bih da čujem konkretan odgovor, s obzirom da sam već radio google search, trip advisor i tome slično....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Probaj na ostrvu Tasos . Sigurna sam da ima i takve varijante. Petra Mare se zovr villa . Znam da je jako lepa kuća , doduše osim bazena koji mislim da nema , ispunjava sve ostale navedene kriterijume sa tvog spiska , a mislim i da se uklapa u tu cenu .

Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde da malo planiramo leto 2013-e :)

- Usamljena, van naseljenog mesta,

Meni samo ovo ne odgovara, ne mogu bas bez civilizacije ;)

Tema je i vise nego odlicna,

mozda neko ima prijatelje , rodjake u Grckoj, pa da krene raspitivanje ... nekad je internet od male pomoci :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pogledajte ovde https://www.airbnb.c...8&price_max=203

mozete birati destinaciju, cene obracunava po noci, samo kucajte mesto koje vas zanima , ima bas puno ponuda

pokriva sve regije

Izmenjeno (smesko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863054
    Ukupno poruka