Tirkizna

Da li brojite dane na letovanju :-)? Ili zaboravite na vreme ?

30 poruka u ovoj temi

U March 3, 2016 at 15:06, baky je rekao/la:

Ne brojim prvih 5-6, dok ne prodje pola, posle ide odbrojavanje. 

 

U March 7, 2016 at 16:13, Tirkizna je rekao/la:

Da, tako nekako i ja. Prvu polovinu odmora ne brojim, a u drugoj odbrojavam koliko je jos ostalo i to obicno uvece :wacko:

Isti slucaj !!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja hteo ne hteo znam koliko je još preostalo dana, jer mi moja supruga svaki dan više puta to spomene. :rolleyes: A pošto je njoj 7 dana dovoljno, od tog dana kreće "joooj još tri dana...joooj kad će kraj" :D A meni se čini da bih mogao još 77 dana.

Ne smem ni da zamislim šta će biti kad uplatim 15 dana. :hahaha: 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto ona jedva ceka kraj odmora :ohmy:? I ja bih mogla od kraja juna, do sredine septembra :D

U 14.3.2016. at 23:35, sanja 71 je rekao/la:

. А кад буде готово, мало се тешим сликама, евоцирањем успомена са мужем. И онда почиње планирање новог. И у том планирању је права драж. Много ми је жао што сам била патриота и остала у Србији. Сада сам везана, не могу децу да водам у неки нови живот у инистранство, нека себи траже пут кад одрасту, али остајем да чезнем за неким сунчаним местима... Ни једно летовање не траје цео живот, уплатио 10 или 20 дана. На крају се ипак вратиш кући. У мом случају смоговито Ужице. А знаш да је тамо негде Палермо, Напуљ, Рим,Лисабон, Лимасол, Атина...много тога што си видео или те чека да видиш.

Tako i ja! Uteha su mi fotografije i snimci i casovi koje provedem trazeci destinaciju za sledec letovanje...

Deca bi vam se pre navikla nego vi, ako ikako mozete, samo idite ;-)

Ja bih jako volela da Srbiju i Bg posecujem samo turisticki, ali muz ne...:-(

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine i dace bog tako i za ubuduce...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onih poslednjih par dana odbrojavam mada se trudim da se ne opterecujem MNOGO :D

A iskreno mora mi nikad dosta, ispod 10 dana ne priznajem, samo bi mi udaralo ceznju.....

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre 2 godine isli prvo na 5 dana, pa posle na 10, u isto mesto.

Tih 5 dana delovalo je kao 2, ustajali smo u 7, legali u 2, tesilo nas je samo to sto smo znali da cemo otici jos jednom. Nismo mogli da spojimo 15 dana.

Bilo bi lepo da vreme do letovanja proleti, a na letovanju stane :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi od toga gde idem i sa kojim osobama. Nekad mi pola odmora prodje brzo, a posle brojim dane, a nekad tugujem sto je tako brzo proslo. Povratak u Srbiju je mnogo laksi kad promasim destinaciju, tj. odem u neko mesto koje je na netu super a uzivo jadno. Onda prodje neko vreme i pocinje planiranje sledeceg putovanja. :turista:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek želim da se maksimalno opustim ali mi nikako ne ide prepuštanje moru i nebrojanje.

uvek sam svesna koliko je dana preda mnom - s početka je to: Hjooj, ovde sam još sedam dana.

Ali naiđe i agonija: Kod kuće ću biti već sutra i tužno dremanje u prevozu. 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 Povratak u Srbiju je mnogo laksi kad promasim destinaciju, tj. odem u neko mesto koje je na netu super a uzivo jadno. Onda prodje neko vreme i pocinje planiranje sledeceg putovanja. :turista:

Zar je moguce da postoji i takvo mesto :D?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tek patoloski slucaj :lud::hahaha:

Ja treceg dana pocinjem da trazim pogledom plac na prodaju :blush:

Sreca pa imam jacu polovinu koja me redovno spusta na zemlju i potrudi se da se ne udarim bas jako :weee:

A to da li odbrojavam se vidi ovde ispod :blush:

Izmenjeno (SašaVanja)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

brojim samo do polaska a cim se vratim  pocinje odbrojavanje do sledeceg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od momenta zakljucavanja vrata meni je odmor poceo...i nista ga prvih par dana ne moze pokvariti! Desavalo se da se sa granice Madjarske vratimo u Bg, jer je muz zaboravio saobracajnu, desavalo se da se na 20-tom km vracamo jer je muz poneo tudje kljuceve od kancelarije/stola, desavalo se da nam ptica polomi far  na 100km od kuce i da narednih 100km trazimo servis da zamenimo,....itd itd, nikada se nisam ni iznervirala! A kako prodje pola odmora, hvata me nervoza i ubijam je tako sto na plazi u lezaljci pocinjem razgovor na temu gde bi mogli sledeci put ..:yesss:...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka