Tirkizna

Da li brojite dane na letovanju :-)? Ili zaboravite na vreme ?

30 poruka u ovoj temi

Ne brojim prvih 5-6, dok ne prodje pola, posle ide odbrojavanje. 

Idem jednom godisnje na letovanje, 10 dana i zelim da ih sto lepse, mirnije i opustenije provedem jer do sledeceg letovanja je to sve sto se tice relaksacije za svoju dusu.

Na letovanju se totalno posvetim partneru i sebi, nista nas drugo ne zanima, sami smo sebi dovoljni.

Kad se vratimo, obicno par meseci zivim od uspomena a onda krene potraga za novim aranzmanom i istrazivanje.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne brojim, ali moj muz non-stop broji, i u pozitivnom i u negativnom smislu. Te proslo je vec pola, te ceka nas to i to kad se vratimo... Ja se potpuno opustim i za mene postoji samo taj trenutak, racunanje vremena van tog momenta bas zna da iznervira.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kad sednem u autobus ja sama sebi kazem...iskljuci dugme posao kuca,deca i sve ono sto me brine u toku godine...za mene odmor pocinje cim krenem iz beograda...i zaista se potpuno iskljucim...pred kraj naravno pocnem da zalim sto je ostalo jos samo dva dana...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prvu polovinu odmora uvijek opušten i u fazonu tek je počelo. E, kad prođe polovina, onda polako počne i odbrojavanje i žal u najavi.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni je sasvim logicno da brojis dane,samim tim ukoliko volis leto i more,plus ukoliko ne putujes cesto pa cekas godinu dana do narednog letovanja od nekih 10-12 dana... Jednostavno,sve sto je lepo brzo prodje :neznam:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, tako nekako i ja. Prvu polovinu odmora ne brojim, a u drugoj odbrojavam koliko je jos ostalo i to obicno uvece :wacko:

I to me tako nervira, sto me hvata nervoza i pozdravljam se bar dva puta pre odlaska sa plazama, prodavnicama, restoranima, kaficima...:blink::not_i:

Mi putujemo relativno cesto, 3-4 puta godisnje na 4-5 dana, plus bar jednog vikenda mesecno, ali meni niti je ikad dovoljno putovanja, niti mi ikad nedostaje Srbija ( pa i BG ).. U svakom gradu u kojem sam bila ( Van SR) bih mogla da ostanem, sem u Istanbulu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja brojim dane do odlaska na odmor, sto bi deca rekla "Jos 3 puta spavamo, pa krecemo!"

Kada stignem iskljucim sve lampice u glavi, telefon ostavim u sefu, pojma nemam koji je datum ni koliko je sati. I pravo da vam kazem, boli me uvce. Tako prvih nekoliko dana, dok me muz ili dete ne drmnu i ne pitaju koliko jos ostajemo? Ja sam zaduzena za organizaciju. Kad ukapiram, najzad, da se kraj blizi, ostala bih uvek makar samo jos 1 dan, ali se brzo presaberem i kazem sebi ok, to je to. Sa pakovanjem krecem poslednje vece pred put, sutradan ujutru se bucnem jos koji put, u kola I ajmo nazad. Jel smo tako u mogucnosti :plez:

Inace, na moru ostajemo najmanje 15 dana.

Sta da se radi, da mogu, zivela bih na moru, valjda zato sto sam se za malo tamo i rodila, ovako mi ostaju tih par dana godisnje i trudim se da ih provedem u zdravlju i veselju i maksimalnom odmoru, do povratka u sivu svakodnevnicu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam samo prosla 2 leta koristila telefon, na ostalim putovanjima ga retko nosim, a planiram od ovog leta da ga ni na more ne nosim. Ako nam nesto zatreba, tu je muževljev tel.

Uopšte ne želim da imam kontak sa bilo kime, sem mojima da se javim da smo dobro stigli :). Internet ne koristim, sem ako nam treba nešto vezano za mesto gde smo i par puta sam ovde izveštavala sa lica mesta, ali i to ću da prestanem :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volim iščekivanje odlaska i mrzim povratak u svakodnevnicu. Sreća da prilagodba traje kratko, nakon 30 minuta na poslu već ne znam gdje sam bio. Kao zlatna ribica pamtim zadnje 3 sekunde...:smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još 117 dana do mora. :D

Prvih dana na odmoru ne brojim ništa, pod uslovom da je odmor 10+ dana, u suprotnom i nema šta mnogo da se broji. Već posle 5 dana polako krećem da se pripremam na to da odmor neće trajati večno. Tri dana pred povratak sam sheban. Dan pred povratak se nekako nagovorim da je bilo lepe, ali da je ok i što se vraćam.

Onda povratak u svakodvevicu, napišem ovde izveštaj s odmora i krenem da razmišljam gde bi moglo da se ide.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslednje dane brojim, uvek mi je žao što se završava i ne vraća mi se uopšte. Najviše bih volela kad bim mogla tamo da kupim kuću i zauvek tako živim na obali mora. 

Ali mom suprugu je dosta i 7 dana da se odmori i okupa i odmah bi kuci, skroz me iznervira, nikako ne mogu da razumem kako mu je to dovoljno :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874054
    Ukupno poruka