Biske

Hotel STEIGENBERGER GOLF RESORT EL GOUNA

17 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima.

Interesuje me da li je neko bio u ovom hotelu? kakvi su utisci, sam hotel, plaza, usluga?

I naravno svaki dodatni savet je dobrodosao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se dosta o njemu raspitivala prosle godine. Kazu da je hrana odlicna, kao i sobe,a do plaze se ide brodicem i koristi plazu od Club Paradisio,tj ta dva hotela sve koriste jedni od drugih,tako da mislim da vam je jeftinija varijanta Club Paradisio ako mozete koristiti sve od Steigenbergera i obrnuto :) plaza je duga 2km i odlicna je,procitajte komentare na temi Club Paradisio .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uplatih ovaj hotel za 10.9 da li jos neko ide u njega ove god? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta vas pokoleba u vezi FA...? Pretpostavljam reputacija lanca Steigena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razlika u ceni nije velika,a u Steigenu dobijam duplo vecu sobu, All inclusive je dok ne izadjem iz hotela,ima 9 barova, 2plaze, mini bar je beplatan i samim tim sto znam da u Steigenberger lancu je usluga odlicna zato sam izabrala,a i dosta vise verujem Argusu nego Wayoutu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argusu više verujete nego Wayout za Egipat ............. Uhhhh ja ne !!! Do 2012 to je bila ok priča... Već posle toga slabo. Nisam ih srela ni u martu ni sad u aprilu da su čekali goste. Al zato i ima toliko agencija da možemo da biramo šta nam više odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vesnasm, pre svega dobro nam se odmorni i nadam se, zadovoljni vratili :rolleyes:  Kada se malo opasuljite...nestrpljivo, bar ja, ocekujemo malo duze utiske i i pisanije :hello:Ja Argusu, a nazalost, nikome ne verujem...svi samo manje ili vise odradjuju...A pogotovu sto mi zaova tamo radi...i pre par godina uplatismo rani buking, a oni posle podigose cene, pa i mi da platimo vise...Nismo ni rec rekli, cak je nismo ni pominjali, oni sami po prezimenima provalili...pa posle natezanje...Uvek bolje ipak beli svet nego "bliski"...:-( 

Sajapablo, i ja bih rezonovala slicno, no malo me brine ono brodicem do plaze drugog hotela...a i ona mi deluje sa podosta plicaka...valjda gresim...Znam da ima mnogo hotela boljih po usluzi, ali ja nesto i dalje mislim na FA, oni korali mi mnogo znace...Ima jos valjda vremena :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da nema veze sa ovom temom ali ni u jednoj agenciji neman ni rodjake ni poznanike. Tako da baš me briga kako se zove agencija....Svi su oni povezani... Ali danas je bitno ko ima najviše putnika na letu... Tu se vidi ko kako radi. Za 8 meseci sam bila 4 puta u Hurghadi. Tako sve 8 svašta sam videla i čula... Svima želim srećan put i predivan odmor :cvetic:

IMG_20170425_132119.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maštalica El gouna je cela u kanalima kao sto mozete videti i na Google maps koji po meni je najmerodavniji da li ima korala ili ne,da li je plicak ili ne.. Steigen izlazi na 2 lagune a ako zelim otvoreno more,onda sednem u brodic 3min i eto me na plazi hotela Club Paradisio koja je duga 2km. Ja od korala bezim,jer sam jako los plivac,tako da mene laguna i pesak zadovoljavaju. Svidja mi se takodje sto imaju program Dine around pa mogu da idem u druge hotele uz rezervaciju da veceram. Sve u svemu proucavala sam 2meseca Continental,FA,Labranda, Caribien, Samra,Jaz Aquamarine i ovom nisam nasla za sad manu,a verujte mi posle 2god u Al dau i ovo ce mi biti 8mo letovanje u Hurgadi jako je tesko naci i izabrati.

@vesnasm sto se agencija tice putovala sam i sa propalim Unitedom i Trinitijem,sa 1a poslednje 2god i 5puta sa Argusom i nikakvih problema ni sa jednima kad posle par meseci op ovi zeznu putnike (Triniti, United) a nikad nisam ni pomislila da to moze da se desi. E,sad ja sve svoje aranzmane nebitno da li je Egipat, neki evropski grad ili dr. uplacujem u Travel marketu,oni su subagenti i saradjuju sa preko 80agencija i devojke su realne jer zastupaju sve i njima je svejedno hocete vi ici preko Wayouta ili Argusa,a poenta je da je Big blue pre par godina hteo da uwede monopol na trzistu kupivsi Kontiki i napravivsi aferu Argusu (ukidanje Argusovog chartera itd) i od tad je Argus ni kriv ni duzan na losem glasu ali i dalje radi punom parom,a Wayout i Faros drze Egipcani i zato mu ne verujem,jer sve sto su drzali od agencija ovde je propalo,a ima najwise putnika jer ima najnize cene jer ima sigurno neke beneficije sa zemljacima. I nemoj te da mislite da branim neku agenciju,svi oni rade i zaradjuju ali neki su kod mene stekli reputaciju a neki ne :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, SajaPablo je rekao/la:

,a poenta je da je Big blue pre par godina hteo da uwede monopol na trzistu kupivsi Kontiki i napravivsi aferu Argusu (ukidanje Argusovog chartera itd) i od tad je Argus ni kriv ni duzan na losem glasu

 Apsolutno se slazem sa tobom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je potpuno tacno, zbog rodjake znam i detalje te akcije, ali ne samo Big blua, veci igraci su tu bili u akciji, ili je jasnije ako prebacim u jedninu :uterivac-reda: i od tada im sve krenu nizbrdo. Cilj je postignut jer kako se kaze "nema druge prilike za prvi utisak" i ko se nije ukljucivao u ovu beskrupuloznu akciju, mogao je lako steci negativan utisak o agenciji...a to i bese cilj.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam promenila misljenje o njima,i dalje mislim da bolje rade i da su manje alavi nego Big blue, sto se vidi po cenama.. a i Steigen El gounu ima jedino Argus,sto mi se isto svidja,jer na odmoru bezim od naseg naroda :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se u potpunosti sa tobom, ja sam preko njih putovala vise puta, i ne samo u Egipat, al prvi put u Egipat preko Kontikija kad je bio svoj, a ne kupljen od kriminalaca, tada mnogo dobro organizovani i sa zaista profesionalnim vodicem, a ne priucenim transferistima...Uvek cu se secati Vlade Zmijancevica...sve nas je do detalja informisao....a tek put od Hurgade do Kaira sa njegovom divnom pricom i jos boljom muzikom....ma prava egipatska atmosfera, svaka mu cast...A sada...sada samo pesmica ili recitacija :smorilo: Pa sa Big Bluom u Tursku...mi se tada vencasmo pa nam to doslo ko bracno putovanje...Mi stigli u Alanju u izabrani hotel, ja jurim vodica da ga "vrbujem" za bolje sobe zbog naseg "novovencani statusa", a on meni....sacekajte...imam dobru i losu vest....Tj. hotel je prebukiran trenutno, idete u drugi hotel i koristite njihov i ovog hotela All....Vracate se u izabrani hotel posle 7 dana, takodje, placen vam sef i plaza za svo vreme....Ispade drugi, samo jedan hotel dalji ,bolji, vece sobe i ostalo, ma mesetarise sa vlasnicima familijom, al prodjosmo super....Naravno nerviranje je bilo, ali ciknuh ne vracam se ponovo negde, ma ne pada mi napamet da se ponovo pakujem i selim...i tako ostade!

Naravno...ni jedna druga agencija mi ne uliva poverenje, prosle godine 1 a naplacuje cak po 3000 hiljade uslugu za rezervacije...al jedini imali OP, pa kud puklo da puklo...Ma sve su one manje -vise iste...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam poslednje 2god isla sa 1a i to u Al Dau,i sa tom taxom od 3000din bili su jeftiniji od svih agencija za taj hotel,i twrdim da su imali vrhunsku organizaciju i vodice, koja je svaki dan slala poruke da li je sve ok.. ja bilo gde da idem, 15,20dana pred put posaljem mail hotelu sa mojim zeljama za sobu i eventualno ako imam neka pitanja. Nikad mi se nije desilo da mi ne izadju u susret. I sta god mi se ne svidi odmah krecem da vristim (po prirodi sam svadljiva :) ) i sve bude ok za 5min

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ja 1A ni nesto kritikovala sem onog troska za usluge rezervacije, ali ko zna sta rade druge agencije , ovi bar to "transparentno"...Nas je vodic obisao sutradan i bi mi simpaticno da se od nas raspituje za hotel posto smo joj mi prvi gosti  u njemu. U povratku nam je bas prijala voznja limuzinom do aerodroma a ne nekim kombijem, sto je cesci slucaj. 

Ovo sa upitom hotelu je najbolje resenje, poslacu ga i ja ove godine. Jel u upitu navedees da putujes preko te i te agencije, od tada do tada, da bi jako volela tu i tu sobu...? Kad smo vec kod sobe posto sam sigurna da si maksimalno detaljno istrazila i FA preko TA i sl., i ja sam to poprilicno ispratila...ali vise ljudi...isto pitanje i za JelenuCizmic. Sta vam se, tj koje krilo cini boljim za boravak? Koliko sam shvatila, zapadno je renovirano i restorani u i pored njega...pa mislim da je ono bolje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka