matejas

NEA FLOGITA

1278 poruka u ovoj temi

Danas probali giros u Mik Maku,preko puta RazzMataza, sasvim pristojan...Ljudi ima,ali su svi kafići i restorani (polu)prazni,svi su na šetalištu :)

Za klince ima par onih mesta sa igricama,zezalicama tipa stoni fudbal,hokej,itd..

Giros je od 2,5 do 3 evra,palačinke 2,5..Sladoled na točenje 1,5..

Ima dva tri kamiončića sa voćem i povrćem na samom šetalištu,ima svega od breskvi, lubenica, kajsija do tikvica,krompira,paradajza...

Pijaca na kraju džade je tek počela sa radom,mi smo doduše oko 22h naleteli na prodavca koji je imao samo paradajz,ali sutra ćemo da odemo ranije, pa možda nađemo i nešto drugo :D

Recite mi molim vas dali se može parkirati auto na plaži bez rizika od skidanja tablica? I hvala na najsvežijim informacijama. Mi smo dole od 13.07. I smeštaj nam je oko 700-800 m od plaže, a imamo troje dece pa nam je info oko parkinga bitan. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa gde god da ste smešteni, blizu ste plaže,tako da nemate brigu oko toga..Baš na samoj plaži teško jer su tu kafići i restorani i prva linija apt,koja ima parking za svoje goste..Parking zaista nije problem.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima dosta delova slobodne plaze, plaza i morsko dno su peskoviti ali ne celom duzinom plaze, a plicaka ima dosta ...

flogita ima najbolju plazu i more od gore navedenih destinacija ...

zanimacija ze decu ima na pretek, od "fliperana", internet kafica do luna parka sa velikim brodom na ljuljanje ...

Hvala. Citala sam negde,da nema puno radnji i suvenirnica,da li je to istina?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851331
    Ukupno poruka