matejas

NEA FLOGITA

1457 poruka u ovoj temi

Upravo rezervisem Hotel Mavridis. Da li je mozda neko bio tamo? mislim da sma vecinu informacija pronasao koja me zanima,a molim iskusnije za savet, da li na ovom porezu ima meduza? (od desetog septembra) hvala.

Pitanje za Drzontru (ili one koji su uplacivali depozit). kako se to radi? Da li banka naplacuje klasicne troskove transfera novca koji su kod nas oko 30 eur?

Izmenjeno (gpetar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvih 30 eura, ja sam platio prosli put 7 eura u ALFA Banci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za hotel Mavridis, ciste i nove sobe, na samoj plazi. Gazde su veoma usluzne, peskiri se menjaju na par dana ali su nam uvek izlazili u susret i davali ciste kad god nam zatreba. Jedina mana je jednolican dorucak.

Plaza je poluprazna radnim danima, vikendom malo veca guzva, nista strasno.

Meduza nije bilo krajem juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gpetar

Prošle godine 15.9. moja supruga je prilikom prvog ulaska u more imala bliski susret sa meduzom, narednih 12 dana nismo videli ni jednu na tom poRezu, mislim potezu. ;)

Izmenjeno (tihi74)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ wladinho. Plaža nema greške, nama je bilo super. Mi smo bili na delu koji je otprilike u ravni sa kućom. Pisao sam već da sam video delove plaže u Nea Plaji koji mi se baš i nisu svideli što se tiče ulaza u vodu. Neki džakovi na dnu, malo veće kamenje... Neko je meduze spominjao, mi nismo videli ni jednu. Smeštaj kod Manolisa je takođe korektan, ne znam kakvi su mu ostali apartmani ali smo mi zadovoljni ovim u kojem smo bili, na prvom spratu, 2 sobe, 4 kreveta, 2 terase... prostrano je. Net mu radi ok, odlično u sobi koja ima terasu sa unutrašnje strane kuće (tu je i njegov apartman i vajerles ruter), u sobi koja gleda na ulicu sasvim solidno. Skajp funkcioniše bez problema. Jedino što gasi ruter noću, nemam pojma zašto i pali ga tek negde oko 10 ujutru, valjda tad ustaje. Ja ga par puta malo iskritikovao pa nije gasio, jer ustajemo rano i volim da pogledam mailove i malo novine pre nego što odemo na plažu. Ako imaš slične potrebe, naglasi mu da ti ne gasi ruter. I ako budeš išao, pozdravi ga s moje strane, reci mu samo Zvezdaš (pošto me čovek sačekao sa majicom u nekom fazonu paok-partizan, al je pocrveneo kad je video na meni neku Zvezdinu majicu) koji je letovao kod njega s početka jula sa ženom i ćerkom.

@ gpetar. Ja sam platio preko Intese, u principu uvek plaćaš proviziju banke preko koje šalješ i proviziju banke gde se podiže novac. To je negde oko 15EUR bilo u mom slučaju. Jer da nije tako Manolis ili neko drugi ne bi mogao da podigne 100EUR već iznos umanjen za proviziju njegove banke (što je i bilo u mom slučaju jer nisam znao šta se tamo na nekom listu koji su mi dali u banci zaokružuje, ali je ispao korektan a ja mu to nadoknadio kad smo stigli).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovorima . Bitno da je sa porezom sve u redu :) nego citam sad nesto o sigurnosti u Grckoj i boga mi,dosta su me naplasili. Ima li potrebe za sefom ako smo u Mavridisu. Nosim laptop, digitalni aparat, telefone, neke kartice.

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ wladinho. Jedino što gasi ruter noću

čovek sačekao sa majicom u nekom fazonu paok-partizan, al je pocrveneo kad je video na meni neku Zvezdinu majicu

E ja onda sa netom necu da imam problem jer nisam Zvezdas :) A ima i ja da obucem Majicu Paok-Partizan!

Hvala ti na informacijama, posto imam korektnu cenu od njega!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ gpetar

U prizemlju nema soba, sve su na prvom ili drugom spratu. U hotelu su bile samo porodice sa malom decom tako da nismo mislili da bi neko presao na nasu terasu i usao u sobu.

U svakom slucaju postoji sef na recepciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sjajno.koliko se sef placa?Kada ste isli, da li ste isli preko neke agencije ili direktno? hvala

Izmenjeno (gpetar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gpetar

Sef nismo koristili tako da zaista ne znam da li se i koliko placa. Vlasnika smo direktno

kontaktirali mailom i uplatili 30 posto za rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo vratih se iz flogite.Otisli smo na bum,smestaj smo nasli sasvim ok,cena pristojna,mnogo bolje nego preko agencija.Tako da od sada idem samo na bum.Mesto ko mesto,i nije mi se nesto dopalo.Citala sam ovde i da je malo,i da nije za zabavu,al nisam mogla zamisliti da je to bas tolicno.I Nei Pori je mali,ali i mnogo bolje i uredjeno letovaliste.U Flogiti se ne nosi smece,ako se uopste nadje mesto gde da se baci,dve fontane koje bi trebalo da ulepsaju to mesto,ne rade,taj parkic gde se nalaze,neosvetljen,totalno ne sredjeno mesto.Nisu mi jasni ti grci,imaju potencijala da sve to iyleda vrhunski,a oni nista,bas ih briga.Na plazu smo vise isli u Nea Moudaniju,koja je sasvim ok,i ima lepsu plazu.Toliko od mene za sada,mada vidim po komentarima da retko koga i zanima ovo mesto,al ja sam odlucila da cu sve da obidjem pa kako bude.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PIS - Pa nije valjda toliko lose? Nama je ovo mesto zapalo za oko i do sad sam nailazila na pozitivne komentare,pa ga imamo u planu za naredno letovanje. Ali sad se pokolebah. Inace volimo mirnija mesta ali da je lepa plaza i more. Bili smo u Polihronu koji je takodje mali ali nama se svideo, pa ako mozes da mi uporedis sa tim mestom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mojne sad da me ukopavate, rezervisao sam Mavridis hotel. On izlgeda cist ,uredan i relativno moderan,a to mi je najbitnije. Idemo kolima, pa ako naletimo na neki lepzu plazu ok. Al onaj gore komentar me ubi u pojam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PIS - Pa nije valjda toliko lose? Nama je ovo mesto zapalo za oko i do sad sam nailazila na pozitivne komentare,pa ga imamo u planu za naredno letovanje. Ali sad se pokolebah. Inace volimo mirnija mesta ali da je lepa plaza i more. Bili smo u Polihronu koji je takodje mali ali nama se svideo, pa ako mozes da mi uporedis sa tim mestom.

nemojte da brinete ... mesto je skroz ok ... i vise od toga a vece je od polihrona, hanijotija i pefkohorija zajedno ...

ja sam bio prijatno iznenadjen ove godine kad smo odabrali flogitu da nam bude smestaj na 2 dana, a ostali smo 15 ...

flogita.jpg

imate jaaakoo dugo setaliste od pocetka flogite do kraja plagije sa mnooogooo barova, restorana, taverni, picerija, zezalica za decu, poslasticarnica itd ...

samo put pod noge, osmeh na lice i uzivajete u flogiti :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo vratih se iz flogite.Otisli smo na bum,smestaj smo nasli sasvim ok,cena pristojna,mnogo bolje nego preko agencija.Tako da od sada idem samo na bum.Mesto ko mesto,i nije mi se nesto dopalo.Citala sam ovde i da je malo,i da nije za zabavu,al nisam mogla zamisliti da je to bas tolicno.I Nei Pori je mali,ali i mnogo bolje i uredjeno letovaliste.U Flogiti se ne nosi smece,ako se uopste nadje mesto gde da se baci,dve fontane koje bi trebalo da ulepsaju to mesto,ne rade,taj parkic gde se nalaze,neosvetljen,totalno ne sredjeno mesto.Nisu mi jasni ti grci,imaju potencijala da sve to iyleda vrhunski,a oni nista,bas ih briga.Na plazu smo vise isli u Nea Moudaniju,koja je sasvim ok,i ima lepsu plazu.Toliko od mene za sada,mada vidim po komentarima da retko koga i zanima ovo mesto,al ja sam odlucila da cu sve da obidjem pa kako bude.

u kom ste smestaju bili ?

kanti imate na ulici (na svakih 100tinak metara) a korpi za smece skoro da nema (to smo se i mi cudili) ...

a da je malo mesto nije jer je vece od nei porija i to dosta ... i ima gde da se izadje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka