GrujaNS

Kombi prevoz (Autoprevoznici do razlicitih destinacija)

39 poruka u ovoj temi

Mi smo isli sa Pexonom par puta,zadovoljni,.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj sin je ove godine putovao kombi prevozom sa Terra travelom iz Novog Sada preko Mađarske do Graca i bio je vrlo zadovoljan. U Gracu su ga odvezli tačno na adresu na koju je trebalo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koju agenciju predlažete za prevoz od Beograda do aerodroma u Budimpešti i nazad? 

Može li neko da mi opiše kako se dogovara povratak i gde se čeka na aerodromu? Mi se vraćamo avionom oko ponoći. 

Poludela sam čitajući komentare i ovde i na drugim sajtovima. Izgleda da je peške najsigurnije? Ha, ha, haaaa... 

 

Ja sam koristio TerraTravel i sve je bilo bez problema. Ono što je vrlo bitno je to da oni imaju jako puno polazaka u toku 24h. Mi smo krenuli iz BGD oko 21,00 i na nekoj OMV pumpi pre aerodroma kada je bila pauza, u istom momentu je bilo 5 njihovih kombija koji su išli ka Budimpešti. U povratku se javiš odmah nakon kontrole kod izlaznih vrata njihovom predstavniku i on te odvede do kombija. Mi smo čekali oko 15 minuta.

Ne brini što je let oko ponoći jer to nije tako neuobičajeno vreme, ima dosta letova koji stižu tada. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, i mi da ih pohvalimo. 

24.10. i 05.11. smo putovali njihovim kombijem Beograd-Budimpešta-Beograd. Sve je bilo tačno na vreme po prethodnom dogovoru, od naše kuće do hotela u Budimpešti i nazad. 

Vozači su bili veoma dobri i ljubazni. Kombi sa 7-8 mesta, čist i udoban. 

 

IMG_20191024_090710-768x1024.jpg.b9ba1f6

 

IMG_20191024_104427-768x1024.jpg.47d7937

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam problem da pronađem kombi prevoz od Beograda do aerodroma u Sofiji. Pretražujući sajtove shvatio sam da to uglavnom funkcioniše na relaciji Niš-Sofija, a sve ovo što je udaljenije ili ne rade (bez obzira što reklamiraju !), ili ti traže nerazumne sume kao da je taksi prevoz. Dobio sam neku ponudu od Vito sprinta, ali nikad nisam čuo za njih, a posebno sam podozriv jer krećemo na problematičan datum - 1. Januar. Zato me zanima da li neko ima iskustva sa korišćenjem njihovog prevoza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Nakon što sam se sabrala, da podelim sa vama svoje ponižavajuće i traumatično iskustvo sa kompanijom Terra Travel i da vas upozorim da ih izbegavate u širokom luku. Post kopiram sa Gugl reviews.
"Imala sam traumatično iskustvo sa ovom kompanijom. Imala sam rezervisanu povratnu kartu do Sarande i nazad. Tokom odlaska se ispostavilo da vozilo ne poseduje zeleni sertifikat, pa je vozač meni dao u ruke 10 evra da podmitim radnika na granici.
Na moru mi se pokvario mobilni telefon i moj broj nije bio u funkciji. Uredno sam im javila preko Mesendžera i dala sam im broj devojke koja radi na recepciji hotela. Pre nego što sam im obezbedila broj kontakta, bilo mi je rečeno da mi ne garantuju da će vozač doći po mene, iako je imao moju adresu. Ja sam ih preklinjala da me ne ostave na cedilu jer sam sama. Rekli su mi da se u krajnjem slučaju čujemo preko Mesendžera. Takodje, na dan povratka, moja drugarica se dopisivala sa njima i zvala ih je da proveri da li je sve u redu.
Dva dana pred povratak mi je bilo rečeno da će dan pred povratak da jave tačno vreme povratka. Medjutim, to se nije desilo. Na dan povratka sam im poslala pitanje koje su izignorisali.
Ostavili su me na cedilu u Sarandi i uz pomoć drugarice sam tek u 15h saznala da je polazak izmedju 11-12h. Ona ih je iskritikovala i na njeno pitanje zašto nisu uzeli njen broj telefona kao kontakt, oni su odgovorili da nisu znali da je ona kontakt.
Morala sam sa strmog brda, natovarena punim koferom, rancem i torbom za plažu da potražim nov smeštaj kako bih još jednom prenoćila. Drugarica je pokušala da napravi rezervaciju za sutradan sa njenim brojem. Poruku su ignorisali.
Srećom, rodjak je u kombiju rekao vozaču da treba da podju po mene. Ispostavilo se da je opet zvao moj broj koji više nije bio u funkciji.
Došli su po nas sat vremena pre ugovorenog termina, tako da nismo stigli da doručkujemo. Zato je vozač uredno zastao sebi da kupi doručak i da pojede. Bio je izuzetno neprijatan, prost. Mnogo je psovao i vredjao je Albaniju.
Medjutim, nevoljama nije kraj.
Čovek u opšte ne prati tablice već sluša navigaciju na Guglu. Kosovom smo se vozali četiri sata zato što je zalutao na Makedonsku granicu. Zastao je da psuje i pitao nas je da li nam radi Gugl mapa. Nakon konsultacije sa kolegom, shvatio je kojim pravcem treba da se uputi.
Ovu agenciju treba zatvoriti i ne dozvoliti im ikad više da se pojave na tržištu. Dno dna! Moje najtraumatičnije iskustvo na putovanju ikada.''
Izmenjeno (gelmar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hteo sam da putujem jednom sa njima i dosta su skupi,Gea turs je kao povoljnija agencija ali je kombi bio baš krš,u pitanju je bila vožnja u zemlji.

Pročitao sam post iznad i moj utisak je da ste ispali vrlo naivni,blago rečeno.Osloniti se na nekog privatnog i neproverenog kombi prevoznika i tako otići u turistički nerazvijenu zemlju.Makar kod nas postoji šala "razvijen kao albanski turizam" i očigledno da to i dalje važi jer mi sa njima nismo povezani javnim saobraćajem a u susedstvu smo.Jedino nisam siguran za avion do Tirane,to možda postoji.Da je postojala neka alternativa za prevoz sve bi bilo puno drugačije.Razvijene turističke zemlje imaju nekoliko vidova javnog prevoza i onda možemo da biramo izmedju kopnenog,vazdušnog i vodenog puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocigledno naručen tekst da se popljuje Terra Travel. Tekst pun rupa, manjkavosti, nelogičnosti pa i besmislica. Kombi prevoznici  a ima ih vise rade kako rade, necija iskustva su odlicna, necija vrlo neprijatna sto zavisi od mnogo okolnosti ali ovo je vrlo tendenciozan tekst sa namerom da se diskredituje jedan prevoznik

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putovali smo sa Terrom pre dve godine, odlazak- povratak Budimpešta, sve ispoštovano i korektno.

Ali Gea....DNO,evo mog komentara sa Googla i odgovora lažljivog vlasnika :uterivac-reda:

" Nepojmljivo bezobrazni, drski, neotesani!!! Na vreme sam otkazala rezervaciju jer nisu mogli da mi preciziraju povratak, već po sistemu "ne brinite...bice nesto...", tipicno da vas dovedu pred svrsen cin. Popodne zovu iz agencije i ako sam prepodne otkazala i nadobudni, bahati "kauboj" mi cita bukvicu u smislu kako sam to otkazala a juce se sa mnom davio i ja ga davila 10 min. preko telefona, a oni su ozbiljna agencija... Zaobidjite u sirokom luku, nikad vise!!!
Posto su mi iz agencije sugerisali, dodajem podatke i nadam se da Vas odgovor nije samo zamazivanje , nazalost, lose slike , vec da ce te uvaziti komentare i poraditi na evidentnim greskama i propustima.
Na snimcima je vreme rezervacije, otkazivanja i ponovnog poziva vaseg operatera i ako sam prepodne otkazala. Destinacija je Temisvar, za subotu12.10, a povratak sledeceg dana."

 

" Poštovana V.....

Hvala na vremenu i recenziji. Bilo bi nam od velike pomoći da navedete kada se dotični incident dogodio i za koju destinaciju ste zakazali/otkazali rezervaciju. Vaše ime nemamo ni u bazi aktivnih putnika a ni putnika koji su otkazali prevoz pa nam predstavlja problem da identifikujemo gore spomenute detalje."

LAŽ NOTORNA, nego kao glumata profesionalnost...Nego je zabrinjavajuće što se cela knjiga svela na dva slova...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka