GrujaNS

Kombi prevoz (Autoprevoznici do razlicitih destinacija)

35 poruka u ovoj temi

Mi smo isli sa Pexonom par puta,zadovoljni,.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj sin je ove godine putovao kombi prevozom sa Terra travelom iz Novog Sada preko Mađarske do Graca i bio je vrlo zadovoljan. U Gracu su ga odvezli tačno na adresu na koju je trebalo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koju agenciju predlažete za prevoz od Beograda do aerodroma u Budimpešti i nazad? 

Može li neko da mi opiše kako se dogovara povratak i gde se čeka na aerodromu? Mi se vraćamo avionom oko ponoći. 

Poludela sam čitajući komentare i ovde i na drugim sajtovima. Izgleda da je peške najsigurnije? Ha, ha, haaaa... 

Ja sam koristio TerraTravel i sve je bilo bez problema. Ono što je vrlo bitno je to da oni imaju jako puno polazaka u toku 24h. Mi smo krenuli iz BGD oko 21,00 i na nekoj OMV pumpi pre aerodroma kada je bila pauza, u istom momentu je bilo 5 njihovih kombija koji su išli ka Budimpešti. U povratku se javiš odmah nakon kontrole kod izlaznih vrata njihovom predstavniku i on te odvede do kombija. Mi smo čekali oko 15 minuta.

Ne brini što je let oko ponoći jer to nije tako neuobičajeno vreme, ima dosta letova koji stižu tada. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, i mi da ih pohvalimo. 

24.10. i 05.11. smo putovali njihovim kombijem Beograd-Budimpešta-Beograd. Sve je bilo tačno na vreme po prethodnom dogovoru, od naše kuće do hotela u Budimpešti i nazad. 

Vozači su bili veoma dobri i ljubazni. Kombi sa 7-8 mesta, čist i udoban. 

IMG_20191024_090710-768x1024.jpg.b9ba1f6

IMG_20191024_104427-768x1024.jpg.47d7937

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam problem da pronađem kombi prevoz od Beograda do aerodroma u Sofiji. Pretražujući sajtove shvatio sam da to uglavnom funkcioniše na relaciji Niš-Sofija, a sve ovo što je udaljenije ili ne rade (bez obzira što reklamiraju !), ili ti traže nerazumne sume kao da je taksi prevoz. Dobio sam neku ponudu od Vito sprinta, ali nikad nisam čuo za njih, a posebno sam podozriv jer krećemo na problematičan datum - 1. Januar. Zato me zanima da li neko ima iskustva sa korišćenjem njihovog prevoza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877844
    Ukupno poruka