GrujaNS

Kombi prevoz (Autoprevoznici do razlicitih destinacija)

33 poruke u ovoj temi

Mi smo isli sa Pexonom par puta,zadovoljni,.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj sin je ove godine putovao kombi prevozom sa Terra travelom iz Novog Sada preko Mađarske do Graca i bio je vrlo zadovoljan. U Gracu su ga odvezli tačno na adresu na koju je trebalo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koju agenciju predlažete za prevoz od Beograda do aerodroma u Budimpešti i nazad? 

Može li neko da mi opiše kako se dogovara povratak i gde se čeka na aerodromu? Mi se vraćamo avionom oko ponoći. 

Poludela sam čitajući komentare i ovde i na drugim sajtovima. Izgleda da je peške najsigurnije? Ha, ha, haaaa... 

Ja sam koristio TerraTravel i sve je bilo bez problema. Ono što je vrlo bitno je to da oni imaju jako puno polazaka u toku 24h. Mi smo krenuli iz BGD oko 21,00 i na nekoj OMV pumpi pre aerodroma kada je bila pauza, u istom momentu je bilo 5 njihovih kombija koji su išli ka Budimpešti. U povratku se javiš odmah nakon kontrole kod izlaznih vrata njihovom predstavniku i on te odvede do kombija. Mi smo čekali oko 15 minuta.

Ne brini što je let oko ponoći jer to nije tako neuobičajeno vreme, ima dosta letova koji stižu tada. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868351
    Ukupno poruka