GrujaNS

Kombi prevoz (Autoprevoznici do razlicitih destinacija)

39 poruka u ovoj temi

@Scorpio uglavnom je 50e povratna karta,a u jednom smeru 25e.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sveżih utisaka od 12. jula 2018 godine. Nas petoro je koristilo usluge fantomske agencije “Gea travel”, koju treba razlikovati od “Gea Tursa”. Agencija nudi svoje usluge samo preko interneta i jesu registrovani u APRu ali nemaju prostorije gde możete doći i dogovoriti detalje o putovanju. Preko telefona su rekli da ce nas prevoziti kombi i da ce se javiti neposredno pre polaska što već piše i na sajtu. U dogovoreno vreme po nas je stigao automobil sa tri reda sedišta koji ima minimalni prostor za prtljag. Vozač je bio veoma neprijatan na komentar da je dogovoreno da se prevezeno kombijem a ne putničkim autom. Na šta je odgovori da je to kombi čime ćemo se voziti, ali na pitanje zašto nemaju dva vozača rekao je da je ovo putnički automobil i kada idete sami na letovanje samo je jedan vozač. 

U putu je vozač sve vreme u Srbiji kucao poruke i telefonirao, jednom rukom vozeći a drugom drżeći telefon, vozio po punoj liniji tako da smo sve vreme kočili očima, dupla puna je za njega bila isprekidana linija, a pauze nepostojeći događaji. 

Stigli smo od Beograda do Jerisosa za nepunih osam sati samleveni i istraumirani, jer je vozač nastavio sa kuckanjem poruka i u Grčkoj, samo smo u Makedoniji bili malčice opušteniji jer je samo tada koristio blu tut.

Nażalost divlji prevoznici su i dalje veoma aktivni i treba biti oprezan i proveriti podatke koje postoje na internetu. “Gea travel” je  FANTOMSKA firma čiji bi rad trebalo zabraniti, ali oni bi otvorili onda “Gea troter” i nastavili sa prevarama. 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PEXON TEAM - ISKUSTVO

Kombi PEXON TEAM-a je po dogovoru trebao da me čeka u 7:00 na BAS. Zvala sam dežurni call centar od 05:00 da bih znala gde tačno da sačekam vozilo. U 08:10 (više od sat vremena nakon dogovorenog polaska) me je vozač pozvao i rekao gde da dodjem. Od call centra i cele kompanije tada nisam dobila nikakav povratni poziv niti izvinjenje! Inače putovala sam od Beograda do Budimpešte. EKSTREMNO LOŠA ORGANIZACIJA!!

Inače, vozači su profesionalni a vozila su dobra i komforna.

Izmenjeno (Manic_d)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vezi prevoza do aerodroma Nikola Tesla, što zna da bude veliki problem( u fazonu ako je u pitanju noć-koga da zovem da me vozi, ako idem svojim autom-gde da ga parkiram, ako idem taksijem-naplatiće mi previše itd) imao sam iskustvo koje bih da podelim ovde.

Dan pre leta uzeh da izguglam -prevoz do aerodroma- , ko da velim da vidim šta će da izađe.Ispade neki DAF TRAVEL kao najjeftiniji,pouzdani i ostala klasika, bla bla bla.

Ko velim ajde da probam,(imaju na sajtu da se proveri cena sa adrese sa koje  dingera  na aerodrom) i ukucam Hotel Bristol, pošto dolazim iz Kragujevca busem i to mi je blizu izlaznog perona, izađe mi cena 780 dingera. Molim???  ne mogu da verujem i pozovem ih na fon da proverim to. Jel tako? kažu tako, Jel to sigurno? kažu sigurno  i ja rezervišem .Nisam i dalje bio siguran ali kažem sebi ako je lerka tu je blizu taksi stanica i prevešću se nekako.

Još dok sam dolazio busem tog jutra, 10 min pre zakazanog vremena javlja mi se vozač iz DAF -a i kaže čekam Vas ispred hotela. Čovek me sačekao ubacio prtljag u gepek i prevezao do aerodroma za 780 dingera u 6 ujutru. Rezervišem i povratak od aerodroma do BUS stanice , sačekali me na aerodromu, moje je bilo samo da uključim fon kad sletim i vozač mi se opet javio.Obećao sam da ću da ih pohvalim i preporučim , ,što ovim putem i činim.

Sve preporuke za DAF TRAVEL kad je u pitanju prevoz do i od aerodroma

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji neki prevoznik do Beca ali sto kupi na kucnu adresu? samo da nije Fudeks

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima koliko hoces...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žule bre, ti si iskusan forumaš, kako tebe napecaše na temi gde se samo registruju, "ubodu i odu"?! :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U vezi prevoza do aerodroma Nikola Tesla, što zna da bude veliki problem( u fazonu ako je u pitanju noć-koga da zovem da me vozi, ako idem svojim autom-gde da ga parkiram, ako idem taksijem-naplatiće mi previše itd) imao sam iskustvo koje bih da podelim ovde.

Dan pre leta uzeh da izguglam -prevoz do aerodroma- , ko da velim da vidim šta će da izađe.Ispade neki DAF TRAVEL kao najjeftiniji,pouzdani i ostala klasika, bla bla bla.

Ko velim ajde da probam,(imaju na sajtu da se proveri cena sa adrese sa koje  dingera  na aerodrom) i ukucam Hotel Bristol, pošto dolazim iz Kragujevca busem i to mi je blizu izlaznog perona, izađe mi cena 780 dingera. Molim???  ne mogu da verujem i pozovem ih na fon da proverim to. Jel tako? kažu tako, Jel to sigurno? kažu sigurno  i ja rezervišem .Nisam i dalje bio siguran ali kažem sebi ako je lerka tu je blizu taksi stanica i prevešću se nekako.

Još dok sam dolazio busem tog jutra, 10 min pre zakazanog vremena javlja mi se vozač iz DAF -a i kaže čekam Vas ispred hotela. Čovek me sačekao ubacio prtljag u gepek i prevezao do aerodroma za 780 dingera u 6 ujutru. Rezervišem i povratak od aerodroma do BUS stanice , sačekali me na aerodromu, moje je bilo samo da uključim fon kad sletim i vozač mi se opet javio.Obećao sam da ću da ih pohvalim i preporučim , ,što ovim putem i činim.

Sve preporuke za DAF TRAVEL kad je u pitanju prevoz do i od aerodroma

 

Već nekoliko godina ih koristim, i ja mogu samo da ih pohvalim, više nego korektni, povoljna cena.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa Tera travel kombijem? Do Grcke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo isli do Grcke, ali bar 10 puta smo koristili njihove usluge do budimpestanskog aerodroma, i od aerodroma, uvek sve bilo vise nego korektno. Tacni, pouzdani, spremni da izadju u susret koliko god je moguce. Verujem da se isto odnose prema putnicima ka bilo kojoj destinaciji.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koju agenciju predlažete za prevoz od Beograda do aerodroma u Budimpešti i nazad? 

Može li neko da mi opiše kako se dogovara povratak i gde se čeka na aerodromu? Mi se vraćamo avionom oko ponoći. 

Poludela sam čitajući komentare i ovde i na drugim sajtovima. Izgleda da je peške najsigurnije? Ha, ha, haaaa... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam par puta isao sa Terra travel i sve je bilo odlicno. Povratak odmah najavite kada dogovarate i odlazak, a dan pre povratka na viber samo pustiti poruku da potvrdjujete. Sto se tice mesta cekanja, cekace vas njihov predstavnik cim prodjete sve kontrole itd a onda ce vas odvesti do kombija.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Filip_94

Hvala! Mi se jedino brinemo oko povratka, jer nam avion sleće oko ponoći. Nije baš zgodno čekati dugo na prevoz u noćnim satima, a sigurno čekaju da skupe više putnika. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusajte i kod VITO Sprinta. Oni imaju povratke sa aerodroma u Budimpesti, izmedju 20 i 22h, jer su to najcesci termini, ali mozete da se informisete i za kasniji termin,

 

Izmenjeno (divmicika)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Filip_94

Hvala! Mi se jedino brinemo oko povratka, jer nam avion sleće oko ponoći. Nije baš zgodno čekati dugo na prevoz u noćnim satima, a sigurno čekaju da skupe više putnika. 

Ja sam se vracao i iz Madrida i iz Lisabona izmedju 23h i ponoci, a cekali smo da krenemo do pola sata maksimalno. Uvek ima dosta low cost sletanja u to doba.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka