GrujaNS

Kombi prevoz (Autoprevoznici do razlicitih destinacija)

8 poruka u ovoj temi

Posto sam video da ovakva tema na forumu ne postoji, a iz licnog iskustva znam da nam cesto trebaju kombi prevozi do nekih destinacija i aerodroma pa sam odlucio da pokrenme ovu temu, sa zeljom da razmenimo iskustva o razlicitim autoprevoznicima (kombi prevoz) i da pomognemo ljudima kojima je potreban ovaj vid prevoza do neke destinacije nasim savetim i iskustvima, nadam se da ce ova tema biti od koristi na forumu. Pozdrav :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@GrujaNS podržavam otvaranje ove teme! Dajte Vaša iskustva.:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aj evo ja ću prva, pošto sam relativno skoro, po prvi put, putovala kombijem. Agencija je Terra travel, išla sam u februaru do Bohinjskog jezera. Put na tamo je protekao odlično, vozač je došao po mene na vreme (uz prethodnu najavu mobilnim, kako je i predviđeno), vozilo je bilo odlično, dobra vožnja, ok vozač, stigli na vreme i po planu, stvarno nikakvih zamerki.

Što se puta nazad tiče, ni tu nemam značajnih zamerki. Malo smo vremena izgubili dok smo čekali u Ljubljani da nam se priključe putnici iz Istre (negde između pola sata i sat), i druga zamerka, važnija, je da je inicijalno plan bio da se do Bg-a vozimo nekim malim kombijem u koji, od prilike, ni prtljag svih nas ne bi mogao da stane :) Ali naravno, vozači su videli da je to nemoguće tako da smo se vratili opet adekvatnim vozilom.

Sve u svemu imam pozitivan utisak, vozači su profesionalni, satnica je ispoštovana, vozila su dobra i adekvatna za takvu vrstu putovanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovom opisu. Inace ja silom prilika organizujem prevoz nezavisno od agencije(ne sopstvenim kolima) a putovao bih do Sitonije u Grcku. To je malo duzi put. Vidim da ste imali lepo iskustvo sa njima. Ovo mi je interesantno jer vidim da razni ljudi imaju razlicita iskustva sa njima. Sto pozitivna sto negativna.  Koliki su ti kombiji posto je ipak to put sa koferima na more a sigurno ne bih bio jedini putnik?

 

Posle raznog kopanja po internetu(Google) naletoh na agenciju  NUS za prevoz do Grcke . Odgovaralo bi mi jedino sto ima presedanje u Solunu prema Toroniju. Al dobro sta sad da se radi. Ima li neko informacije o njoj?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kombiji Terra Travela su veličine da može da stane max 8 putnika, a ima sasvim dovoljno prostora za prtljag ako se baš ne preteruje. Meni su recimo na Bohinj nosili i ski opremu, mada ja sam za ski opremu unapred pitala da li će biti mesta baš da ne bi bilo iznenađenja. Oni voze i u Grčku, nisam išla sa njima ali moji prijatelji jesu, iskustva su uglavnom jako pozitivna (dobro su organizovani, idu na granične prelaze gde ima najmanje gužve, itd.) jedino što mi je jedan poznanica rekla da je njoj smetalo što jako brzo voze po autoputu. Koliko znam, voze do Halkidikija tokom cele letnje sezone.

Izmenjeno (Jasminas)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju sam izvrsio transfer preko Sabra Travela do Neos Marmarasa autobusom pa me je zet odatle pokupio. Isto bilo i pri povratku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kog autoprevoznika preporucujete na relaciji do Budimpeste?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije kombi, ali svaki drugi dan ide Fudeks.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka