Ventimille

KRAKOV

297 poruka u ovoj temi

Tri sata traje sam obilazak, od kada uđeš unutra do izlaska. Plus treba stići do Veličke i vratiti se. Grub račun: jedno prepodne ili popodne.

Računaj da je rudnik pod zemljom pa je svejedno da li se obilazi po suncu ili kiše, noću ili danju. Ali nije svejedno za neka druga mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je mozda neko od vas bio u Krakovu za Novu godinu? Ako jeste, interesuje me da li sve radi 01.01. i 02.01.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvog ti je sve zatvoreno. Drugog je radni dan, koliko se ja secam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je mozda neko od vas bio u Krakovu za Novu godinu? Ako jeste, interesuje me da li sve radi 01.01. i 02.01.?

Mi idemo u Krakov za Novu godinum nasli smo neku bas povoljnu ponudu. Rudnik radi 02.01osmeh1.gif Nadam se da sam pomogla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram da se za novaka ludo provedem u Krakovu :klap: ,samo trazim pravu ekipu i agenciju...Iz price sam cuo i za lepa i za ruzna iskustva ljudi sa pojedinim agencijama...Forumasi ako neko ima neki predlog.... :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo trazili po netu razne ponude ...naletili smo na neku extra ponudu za 90 e koja ukljucuje smestaj sa doruckom i prevozklap.gif u Krakovu je sve poprilicno jeftino i dobar je provod osmeh.gif

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ljudi ima super ponuda klap.gif Dobila sam flajer i skroz je kul. ******

Izmenjeno (DraganV)
reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Da li mozete da mi posaljete na mejl agenciju preko koje idete, u poslednjem terenutku smo se odlucili da mozda demo u Krakov? Da li ste se mozda raspitivali kakve su temperature oko NG, da li je mnogo hladno?

 

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za dva dana polazim kolima za Krakow, i jos uvek se premisljam oko rute kojom treba ici. Dobro bi mi dosle informacije od ljudi koji imaju iskustva za zimskim putem do Krakowa tj. koji je najpogodniji, ne mora i najkraci. Takodje me interesuje da li je uputnije koristiti kes prilikom konverzije u zlote ili moze i preko ATM-a obzirom na poznate kursne razlike kod banaka i menjacnica.

Hvala unapred na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa imaš dve opcije, jedna direktno gore od Budimpešte magistralnim putem E77, a druga je autoputem preko Bratislave koji je duži 260 km, skuplji, jednim kratkim delom prolaziš i kroz Češku, i opet kroz Poljsku ideš magistralnim putem.

Ova prva opcija (išao sam tim putem u martu) ti je mnogo bolja jeste da se ide preko Tatri i da je zima ali pretpostavljam da se ti "međunarodni" putevi u EU veoma dobro čiste.

Što se tiče menjanja deviza, ako imaš kartice Unicredit banke onda se ne plaća nikakva provizija za podizanje na njihovom bankomatu (isto valjda važi za Erste banku) pa nema porebe da obilaziš menjačnice jer su razlike u kursu zanemarljive. Za kartice drugih banaka, se naplaćuje provizija 3+€ pa to baš i nije povoljno.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plana Turs otkazala Krakov, malo interesenata... :tuga:

Moze li neko dami posalje poruku da li ima neka ponuda za krakov 8.marta a da nije otkazano?

Presaltovao sam se odmah na Italiju, ali i tamo pljuste otkazi u svim agencijama... a idem na godisnji odmor (ostatak) od 8.marta... :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@karadjordje

Pa sto se ne organizujes sam, nadjes bus ako neces kolima, na hostelrworld.com nadjes smestaj, koliko dana hoces i sve bude cool.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,planiram sa ekipom da idem u Krakov krajem oktobra.Interesuje me kakvo je grejanje u sobama u hostelu Free,posto su neki drugari jako zimogrozljivi:)i ,ako je neko bio u skorije vreme ,pomogla bi neka preporuka za restoran poljske kuhinje,sa cenama hrane,hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ti preporučujem hostel Centrum, ima bolji položaj, a znam da imaju dobro grejanje :hladjenje:.

Inače tih restorana nac.kuhinje ima puno (imaš restoran nac.kuhinje i u trežnom centru Galeria Krakowska, samo dobro razmisli šta naručuješ) ja baš i nisam nešto oduševljen hranom. Uglavnom ljudi preporučuju restorane u Florianskoj ulici. Ja sam više posećivao one turske pekare (ima jedan jedna odlična baš u samom centru u Grodzkoj ulici, tamo sam tamanio zapekanke).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka