neleta

GRCKA, avionom, dvoje dece, pescana plaza, hotel

36 poruka u ovoj temi

Nezahvalno davati savete ali meni ovaj hotel izgleda povoljno. Krini Beach Bomo Club kod Retimna. 10 All za dvoje odraslih i dvoje dece 1474€ 2. avgust i lezaljke na plazi ukljucene u cenu. Dobio dobre ocene na tripadvisor a i na tophotels.ru.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na tu cenu verovatno treba dodati i aerodromske takse jer cena sa svim taksama i troškovima (osim putnog osiguranja) je 1765e. Odličan hotel samo što nama treba za troje odraslih i dvoje dece a oni nemaju tu strukturu soba. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.mouzenidis.rs/hotel/krini-beach-hotel

Uracunate su sve taxe. Koliko vidim na sajtu u zavisnosti od polaska moze 7, 10, 11, 14, 17 noci. Bas ozbiljno letovanje. Mnogo Vas bre ima, to bas suzava izbor. 

Izmenjeno (cevap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E *&^()($#%@×?! Ih site. Moraju se uneti godine dece da bi se dobila prava cena. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam od ovog hotela odmah odustala,a da me pitate zasto,ne znam.nije mi se nesto dopalo po slikama,plaza takodje,pozicija..oni ga guraju jer je u njihovom vlasnistvu.

da,morate uneti godine dece,i sve je uracunato u tu cenu koja izadje.samo zdravst.osiguranje jos treba platiti.

takodje,misle da ce na 14noc.biti polazak isto iz Bg oko 11.15,povratak je 9.30.lepo vreme za putovanje,ali se gubi dosta,ja sam navikla na egipat u sitne sate,ali je zato bila maximalna "iskoristljivost":rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos nista ne nadjoh, ima li jos neko neke preporuke za hotele?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26044
    Ukupno tema
    869082
    Ukupno poruka