marej

Vueling - iskustva

32 poruke u ovoj temi

Pozdrav,

Kupila sam kartu preko Vuelinga, ali sam na mail dobila samo booking confirmation. Da li je to dovoljno da se cekiram pred let. Pokusala sam online, putem aplikacije ali pise da nije moguce vec da moram na desk-u. Isto tako pise da mi je dozvoljeno da se chek ii-ujem za povratni let iz Barselone, ali kada unesem da sam iz Srbije pise da je to nemoguce.

Da li je neko imao iskustva sa check in-om, iz Beograda i iz Barselone?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.vueling.com/en/vueling-services/check-in-online

Na ovoj stranici imaš te informacije. Za let iz Beograda nije moguć online Check-in a za let iz Barcelone je moguć, ali u periodu izmedju 7 dana pa sve do 1 sat pre leta.

A sad malo da odem u off. Nisi ni prva ni jedina koja na forum dodje tako što ima neki problem, registruje se, proba da reši problem, ode i više se ne vrati.

Naravno da imaš pravo na to ali sve više je onih koji pitaju ono što je već pisano na forumu (ne mislim na tvoj problem sa čekiranjem, već uopšte) dobiju odgovor ili ne, ali nisu spremni da se nakon toga vrate na forum da možda oni pomognu drugima.Oni forum doživljavaju kao neki probono servis u kojem imaju prava ali ne prepoznaju svoje obaveze.

Takođe su interesantni ljudi koji se registruju i postave pitanje tipa, uplatili smo u agenciji XY hotel i sutra idem na put da li možete da mi date neki savet, ili pitaju da li je hotel daleko od plaže i slično. Znači nakon što si odabrao destinaciju postavljaš takva pitanja i očekuješ da ti se javi ozbiljni ljudi i daju savet. Naravno kada se vrate sa putovanja ne padne im na pamet da ono što su iskusili na putu podele na forumu.

Inače samo prvi boldovani deo poruke gde sam ti odgovorio koliko sam mogao usmeren je ka tebi, a ostatak delom tebi ali mnogo više prema jednom ne malom procentu članova ovog foruma koji po mom mišljenju zloupotrebljavaju forum time što ne žele da doprinose već samo da ubiraju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka