marej

Vueling - iskustva

40 poruka u ovoj temi

Kompanija iz naslova je počela prodaju karata za 2016. za relaciju BEG-BCN. Malo traženja po netu je donelo gomilu očajnih iskustava putnika. Otprilike šanse da let bude na vreme ne postoje a šanse da izgube čekirani prtljag su 50%. Znam da ljudi svašta pišu i da su često neobjektivni pa bih voleo da ovde svoje iskustva iznesu ljudi koji su koristili njihove usluge, prvenstveno na realiciji BEG-BCN a zašto ne i na nekoj drugoj relaciji. Planiram na put sa decom pa pokušavam da što realnije sagledam rizike tj. koliko su veći od putovanja nekim drugim LCC jer sam sa drugima imao uvek lepa iskustva.

Izmenjeno (marej)
greška u kucanju
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja sestra je letela sa njima iz Dubrovnika do BCN, i nije imala nikakvih primedbi.

Ja cu, svakako, rizikovati iz Beograda, samo Barsa da dodje ponovo na red... Naravno, ako mi ne ukinu liniju do tad :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto nemam iskustva sa Vuelingom, da li neko zna gde mogu da vidim kolika je cena doplate za veliki kofer. I da li najjeftinija karta obuhvata rucni prtljag, kojih dimenzija i koje kilaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Basic" kategorija ne uključuje prtljag. Kada budeš kupovala karte i popunjavala tražene podatke, u 3. stavki "customise your flight" pojaviće se opcija kupovine prevoza prtljaga. Na prm. za put do Barselone i nazad, doplata za čekirani prtljag je 34e za povratno putovanje (23kg). Ako želiš samo proveriti kolika je doplata za prtljag na nekoj relaciji, popuni samo formalno upitnik(ne moraš navoditi svoje stvarne podatke) i "Isteraj" popunu sve dok ne dođeš do stavke 3. gde se nalazi opcija kupovine prtljaga. Posle samo izbriši stranicu - "iksiraj".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno Koldar. Ubi se trazeci:) Sada sam videla da basic kategorija ukljucuje i rucni prtljag i da se on ne naplacuje dodatno.

I'll only bring hand luggage
  • If your luggage does not weigh more than 10 kg (14 kg for the Excellence Fare) and is no larger than 55x40x20 cm, you can carry it on the plane with you.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ručni je uključen, ali ne i čekirani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čekirani kofer (23kg) za jul plaćen 40€ (povratna karta).

Ako nekom zatreba...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi od destinacije. Ja sam gledala za Palma de Majorku. Izadje 70 EUR. Verovatno je 35 EUR do Barse i 35 EUR do Majorke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusavam da se registrujem na Vueling al nikao da me prihvate?

Dobijem aktivacioni mail al kad pokusam da se ulogujem nista.

Da li je neko imao slican problem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupili smo karte iz Dubrovnika za Rim i zbog bolesti jedna osoba ne moze da putuje. Postoji li mogucnost  delimicne ili kompletne refundacije karte? Karta je kupljena preko Vueling sajta. Ne mogu da se snadjem bas najbolje.... Kupili smo dodatno osiguranje ali cini mi se da to ne pokriva mogucnost otkazivanja leta? Da li ima neko iskustva ili neki savet?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isao za Barselonu sredinom oktobra preko Vuelinga? Zanima me da li se u tom periodu popune letovi? Ne bih da se ispalim, narocito jer idem sama i to prvi put avionom. Do sad sam isla kolima. :))

 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

malo kasnim :) ali bilo bi lepo cuti odgovor na @Dragana Daca pitanje

ja sam se vracao za BG 30. septembra i let je bio pun (ako ikome znaci)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto nema datuma za Bgd-Barca nakon 27.oktobra? Ukidaju liniju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne ukidaju. Sezonska je linija. Krece u prvoj polovini sledece. Znali su da lete par dana oko nove godine. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aha. Znaci verovatno mart-oktobar. Dobro je da ne ukidaju, to nam je najlaksa konekcija sa celom Spanijom. Jos kad bi promenili termin leta, da se ne sleca u 1am, bilo bi super. Nisam jos leteo sa njima, al planiram sl godine.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka