Hipija

Smestaj na plaži

16 poruka u ovoj temi

Ova tema neka bude posvecena smestaju koji se nalazi van naseljnog mesta i ima direktan izlaz na plazu,bez prelaska preko puta ili setalista.Moze oko Pefkohorija,Haniotija i Polihrona ili nekog drugog mesta.Razlog zbog cega trazim ovakav smesta je sto sam bio u takvom tipu smestaja prosle godine na Sitoniji i jako mi se svideo,a ne volim da idem ponovo na ista mesta pa trazim takvu vrstu smestaja na Kasandri.Jednostavno volim blizinu mora,plaze, da u svakom trenutku dana,veceri mogu biti na plazi.Nosimo bajkove sa sobom tako da mi nije problem otici u naselje par kilometara po hleb i namirnice bez paljenja kola.Evo slike od prosle godine,na ovako nesto sam mislio.

 

SN856926.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima baš tako lep deo od Polihrona ka Kriopigiju. Ne mogu sad na brzinu da se setim kako se zovu kuće (ima ih više), pogledaj na google maps.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi izvori sto internet nudi su pretrazeni od google maps,bookin-a,tripadvisor i ostalih stranih i nasih sajtova.Tako da bi dobro dosao,neki kontakt sto su ljudi sami ostvarili,a sto se ne reklamiraju na internetu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.1.2016. at 10:33, Hipija je rekao/la:

Evo slike od prosle godine,na ovako nesto sam mislio.

 

SN856926.JPG

Koji je ovo smeštaj i u kom mestu,  odnosno blizu kog mesta se nalazi? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je na Sitoniji na pocetku ulaska mesta Toroni iz pravca Neos Marmarasa.Smestaj je Georgiadis house.U Toroniju sa te strane ulaska u mesto ima par kuca koja imaju ovako dvoriste-plaza i posle tih kuca krece setaliste do kraja mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Zaista lep smeštaj.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja je cena za ovaj smestaj i da li je plaza tj ulazak u more odmah dubok kao na celoj plazi u toroniju ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je bila 50 eura septembar,75 eura avgust.Moje misljenje je da ulazak u vodu nije odmah dubok.Sa nama je tad bilo dete koje je imalo 2,5 godine i nije bilo problema.Naravno nije plicak 20-30-50 metara od obale,ali mi nismo imali problema sa tim.Meni je bilo bitno da je ulazak u more normalan,da kamenja i stena nema,kao sto sam video da ima na Kasandri pa ljudi stavljaju vrece sa peskom da se moze uci u vodu.Kao i da je plaza pekovita ili sa sitnim kamencicima kao sto je ova bila.

SN856874.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hipija,

Da iskoristim to sto si bio skoro tamo pa da te pitam ze neke stvari jer ne postoji posebna tema za ovaj smestaj. Najvise me interesuje ta plaza, da li ima lezaljki na njoj ili se mora ici na neke druge delove sa beach barovima? Kakav je bazen, ima li i plici deo za decu? Da li je velika guzva na plazi, doduse ne znam kad si ti biom mi bi isli u prvoj polovini jula.

Hvala unapred

 

 

Izmenjeno (mlax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice lezaljki,u ovom smestaju imas obezbedjene lezaljke.Vidi se na prvoj slici kako su naslagane.Za ostali deo plaze uglavnom je slobodan,tamo gde imaju lezaljek i suncobrni tu narucujes pice i dobijes dva lezaljke i suncobran.U Toroniju nemas beach barova tako da gde god budes odabrao lezaljke nece ti biti glasna muzika,a ni velika guzva iz razloga to je plaza dosta dugacka(oko 2 km) a mesto je malo,pa koliko god bude turista to se nekako rasiri i ne bude guzva.Mi smo isli pocetak septembra i nije uopste bilo guzve.A za tvoj termin u junu isto nema guzve,cak i  manja je guzva nego u septembru,provereno.

Bazen nema plici deo decu,ima jedan deo gde je oko 1.6 metara i dublje preko 2 metra.Usustini mi smo bazen koristili kad bi bila kisa i onda pored kuce ima kanal koji kisnicu sa planina sliva i uliva se u more,tada ta kisnica ulazi u more i malo ga isprlja pa dok to ne prodje koristimo bazen.Sve zavisi koja kolicina kise bude,ako je manja kisa onda se i neizlije taj kanal u more,a ako je veca kisa onda bazen dobro dodje.Na bazenu imas bar gde mozes poruciti pice,sendvice,sladoled.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Ako te jos intersuje neki slican smestaj blizu plaze mogu da ti preporucim jedan u kojem smo mi bili pre dve godine:

http://www.theroses.gr/en/profile.htm

Isto je na samoj plazi, jako prijatan ambijent, prelepo dvoriste, pristojan smestaj.

Mana je malo uza plaza i to sto nema bazena. Ako te jos nesto intersuje pitaj.

Izmenjeno (mlax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani forumaši, da li imate predloge za smeštaj uz samu plažu na kasandri/sitoniji. Idemo sa bebom pa nam je blizina plaže bitna. Znači trazimo smestaj uz plažu, bez prelaženja puta/magistrale itd, tzv. ''nulti red''. Hvala svima unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Siviri, Alkioni By The Sea.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakvo je more ispred iliashouse? Pravo sitonsko, lepa boja, sitan pesak? Pitam zbog malecke dece :) I ako ste bili, moze i neki opsti utisak? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka