Barkmann

Kalabrija

149 poruka u ovoj temi

Evo nekih koji su u centru mada se mora malo pesaciti do plaze Blue Tropea Maison 3*

La Perla 100 m od trga 3*

Residence le Roccette San Leonardo 1km od Tropee

Scoglio del Leone 4* i Roccette Mare 3* on je u centru na privatnoj plazi,to je ono sto sam ja uspela naci sto bi mozda tebi odg nude ih Odeon,Ponte i Filip:-) 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga,pogledacu,zvala sam i njih u agenciji,javice za 1-krev.znas da je to problem,ja ni cenu ne znam..1km je misaona imenica sa detetom :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam,znam sve samo predlazem ni ja nista jos nisam odlucila heh...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila u Ponte i Filipu.Iz Ponte-a ce javiti za cene,u Filipu mi rekli  da skoro sve ide duplo :-( samo mi za Perlu rece i 1 hotel na Siciliji,pa cu jos gledati,preracunavati...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Au:/ To sam htela da ti kazem videh da neki hoteli na Siciliji imaju animaciju za decu i to ali su daleko,mada lezaljke se placaju i tamo,G Naxos i Letojani imaju blizu hotele gledaj trazi tumbaj tako i ja,kad planirate odmor?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja bih prvi polazak 20.6.ne znam kakvo je vreme i more,dal je toplo..javise mi sad iz pontea doplatu za 1kr.oko 135e..doplata za all Vi voi pizzo 135e x2..sad cu da sednem i preracunam ima li smisla uopste za 9dana..eto tako..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima sigurno neki sajt koji pokazuje temp mora itd,nadam se da ces uspeti da se iskombinujes drzim palceve:-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da pokušam da pomognem, jer i ja gledam Kalabriju, ali za kraj avgusta. Na Holiday Weather kažu da je prosečna temp. vazduha u Tropei za juni 22 stepena, tj. od 18 do 26, što meni deluje malo za jug Italije. Nadam se da je to ipak samo statistika.:neznam:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako je tako,mene tamo nece biti,kolko li je onda more toplo tj.hladno..?posle crvenog mora,verovatno cu se smrzavati..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa toplije od Crvenog neemaa..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hm,proucavajuci malo meni se svidja Roccette Mare,ali mi cena ne odgovara,tek sad videh koliko je za dete,pa onda samo je ND,plus kazu da je plaza 20e dan,a neko kaze 35e nedeljno,pa sad nista ne znam..ali mi je skupo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je otprilike u Riminiju plaže (sređene) se plaćaju oko 20 evra s tim da imate popust ako uplatite više dana. Postoje i besplatne, slobodne plaže gde nemate ništa, ni suncobrane, ni zaklon, sve morate svoje da nosite ali makar ništa ne plaćate:)Pretpostavljam da je i u Tropei takva situacija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam odustala od Kalabrije..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila Kalabriju preko Filip Travel-a za pocetak jula pa cemo videti. Htela sam da iskoristim to sto preko nasih agencija ima carter let. Jer moze da se desi da im aranzman ne bude popularan, pa da ga ukinu, kao sto se desilo sa Costa Almeria. Moja drugarica je to iskoristila i pre 2 godine bila tamo na letovanju za neke smesne pare u super hotelu i usput obisla Andaluziju, ali vec sledece godine tog aranzmana vise nije bilo :(  I uvek kada tek ubace neku novu destinaciju bude jeftinije nego narednih godina. Ja sad kad gledam kolike su cene za Majorku, ne mogu da verujem da sam 2012. bila u hotelu sa 3 zvezdice polupansion 10 nocenja charter let za 550 evra. Sad za te pare na Majorci nema sanse da se nadje to isto. 

Sto se Kalabrije tice rekli su mi Italijani da moze da bude meduza :(, a da je mnogo lep Soverato. Verujem da ce biti super pa cu preneti utiske.     

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887854
    Ukupno poruka