Barkmann

Kalabrija

149 poruka u ovoj temi

Поздрав свима,

Видим да су неке наше агенције избациле понуду за Калабрију? Имате ли искуства? Каква је за летовање са малом децом (старости до 3 год). Нема много информација на форуму. Колико сам прочитао, цене нису превисоке, вода је топла и сл. 

Које место бисте 

препоручили за летовање са малом децом? На сликама предео изгледа прилично живописно, од стеновитих обала и клифова до пешчаних увала.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalabriju sam gledala i ja. U ponudi jedne nase agencije je bas stenoviti deo, pa ima dosta stepenica ili nizbrdo sto nama sa detetom od 9 god. bas i nije dobro.

Molim te posalji mi  u PP cije si ponude gledao i sta ti izgleda povoljno

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isto i mene zanima ima li tamo peskovitih plaza,kakvo je more itd? Hvala:-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Predivno zaista :-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja zamalo da odem u Kalabriju prošle godine tj. mesto u blizini Trope-e. Savetovala bih vas da dobro proučite lokaciju hotela za koji ste se odlučili jer je ovaj naš bio podaleko od samog grada zbog čega smo na kraju i odustali. Vidim da i sad neke agencije imaju taj hotel u ponudi ali ako niste za aktivan odmor onda će vam možda taj hotel i odgovarati. Na osnovu onoga što sam googlala tada saznala sam da taj deo Italije nije baš turistički razvijen i ne možete se baš osloniti na autobuse i njihove redove vožnje već je najbolje iznajmiti rent a car. A more mislim da je predivno, i da tamo dosta Italijana ide na odmor a silazak na plažu stepenicama (ako niste u nekom hotelu van grada na samoj plaži) mislim da je neminovan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

gledajuci po agencijama odnos cena-kvalitet mislim da je kalabrija za ovu sezonu odlican izbor . 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I meni se dopada,ali nigde nisam nasla vise od 9 nocenja,to mi je malo..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

stvar izbora . za mene sasvim dovoljno 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svakako:-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2/21/2016 at 15:14, Milica Zikic je rekao/la:

I meni se dopada,ali nigde nisam nasla vise od 9 nocenja,to mi je malo..

Milice,i ja sam gledala,cak bih i "progutala" 9noc. ali nikako mi ne odgovara pp,a koliko vidim u blizini nigde radnji pa nesto i da kupimo..mislim da bi me to onda dosta skupo kostalo..njima cene jake,dete bi stalno nesto trazilo,a nema gde da kupis sem u hotelu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa da sto se tice Italije uglavnom su aranzmani nd i pp,sto za nas velike i nije strasno ali sa klincima svakako komplikovanije,eh da nam je neki all i bar 13 nocenja bas sam skromna :D U Kalabriji moj fav bi bila Tropea :-) 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima All (light all) Vilaggio Dolomiti (Briatico),samo to videh..kad su odrasli u pitanju,ja ne bih brinula,ma ne moram ni da jedem :-),ali zaista moram misliti o detetu,a on povazdan jede i nesto trazi.takodje,nema ni zabave za njega kao u EG.ali ok,i da prodjemo bez toga,al ostaje problem sa ovim..

ali hit mi je "ciscenje se placa poslednjeg dana 18e"(Roccette mare,Tropea)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko sam uspeo da vidim "vozajuci" se stret view-om u tropei ima dosta prodavnica i piljarnica za snabdeti se tako da mislim da bi pp bio sasvim ok 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ste vise istrazivali,mozete li mi reci koja ponuda (hotel) je najbliza tom delu gde su radnje? da se ide pesice,sa malim detetom,bez auta?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka