Barkmann

Kalabrija

149 poruka u ovoj temi

U 5/2/2016 at 20:00, Tijuana je rekao/la:

Sto se Kalabrije tice rekli su mi Italijani da moze da bude meduza :(, a da je mnogo lep Soverato. Verujem da ce biti super pa cu preneti utiske.     

...cakamo iskustva..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima,

Kao prvo,zahvaljujem se svim članovima koji su mi godinama unazad pomagali u odabiru destinacija za odmor,:D.Pre par dana smo uplatili Kalabriju,hotel Villaggio Sole Mare,pa ako neko ima kakve informacije o hotelu,uopšte o mestu Capo Vaticano i Tropee neka piše .Inače idemo sa detetom od 9g.tako da očekujemo avanturu u svakom smislu,pogotovo po siiilnim stepenicama.:rolleyes::plez:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jozicakoliba, recite nam jos nesto, ja idem sad u petak, isto u Kapo Vatikano. I za moj hotel sam procitala da je izolovan i da mora da se ide taksijem do supernaketa. Bedak. Kakvo je more? Da li ste isli na neke izlete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jozicakoliba,hvala ti puno na ovim informacijama,ako ti nije problem da malo detaljnije opišeš kakva je hrana..ono,šta sve ima za doručak ,šta za ručak...dete mi je malo izbirljivo pa me interesuje da li je izbor jela dovoljan za takvo dete :rolleyes:.Nisi pomenula rent-a car,mi planiramo da iznajmimo auto tamo,da li znaš nešto o tome?Da li je bilo još nekog osim vas iz Srbije?.Šta ima u tom baru na plaži osim pica,koje su cene itd.Nadam se da nisam postavila previše pitanja :D.E da,i da li ste bili na onoj plaži u Tropei,jel voda stvarno Karipsko plava,

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na TA su dosta lose recenzije hotela, ali Italijani su jako probirljivi, kazu da je hotel uglavnom za turiste iz Istocne Evrope, kojima odgovara, ali da nije za italijanske standarde.

Reggio Calabria je glavni grad regije i  cini mi se da je neko obisao i stavio fotografije (Jozicakoliba?) bronzanih statua iz Riace.

Sladoled koji se zove tartufo nema veze s tartufima, to je sladoled od lesnika sa srcem od tecne cokolade, ima ga svuda u Italiji, ali kazu da su ga u Pizzo izmislili i da je tamo najbolji.

I ja mislim da je najbolje iznajmiti auto, izmedju Capo Vaticana i Tropeei okolo ima mnogo lepih plaza.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glavni grad Kalabrije je Katanzaro, a ne Redjo Kalabrija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ju, toliko sam bila sigurna i ubedjena u to godinama, da mi nije palo na pamet ni da proveravam!Ali svejedno, ako neko ide na izlet, mozda bolje Reggio nego Catanzaro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za odlican putopis a narocito za sve informacije oko organizacije puta, Oljice. :) Za Tropeu sam cula jos odavno po preporuci prijatelja Italijana koji cesto tamo letuju i bas kao i ti zaljubila sam se u nju samo na osnovu nekoliko fotografija. Nadam se da cu i ja jednom biti u prilici da je posetim. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fantasticno, Oljice, ako te ne mrzi, stavi jos neku fotografiju plaze.Nema niceg lepseg nego putovanja u sopstvenoj organizaciji. Iz Milana (a verovatno i sa drugih destinacija) postoje letovi za Lamezia Terme, ali uvek su dosta skupi, u ovo vreme jeftinih avionskih karata. Doduse, nikada nisam gledala jako unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka