mika

Kopaonik

291 poruka u ovoj temi

Koliko znam, otvoreni bazen postoji u hotelu Grand. U Kraljevim cardacima je trebao biti gotov do sada...

Cene ne znam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisao sam Konake u februaru. Vidim a i cujem da su sada svi renovirani. Kakvi su utisci onih koji su bili, kazu da se uvece cuje buka iz kafica do kasno, da li je to tacno i opsti utisci o Konacima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle zime u renoviranim Konacima....cini mi se Maglic, ali koliko cujem sada su svi renovirani.

Uzeli smo 2+1, za nas cetvoro (2 dece, 2 odraslih).

Generalno, sam vrlo zadovoljna smestajem. Sve je super skockano. Kuhinjica super opremljena. Jedina mana je mali frizider, pa ne mozes bas puno stvari da smestis. Soba je generalno mala, pa kad razvuces sofu, neophodno je malo preskakanja, ali taj problem smo resavali tako sto smo je svako jutro sklapali.

Mana zaista jeste buka iz kafica. Tamo smo bili druge nedelje skolskog raspusta i za nasu novu godinu. Te noci nismo oka sklopili.

Drugi problem su nam bile komsije, njih 10-ak u ne znam koliko soba koji su ludovali po celu noc. Cak smo par puta i zvali obezbedjenje. Ali to generalno nema veze sa samim Konacima, nego kako ti se zalomi.

Ako budem ponovo isla na Kop na skijanje, svakako cu tamo ici. Vidim da su ove godine malo spustili cene u odnosu na proslu, bar za ovaj apartman u kom smo mi bili.

Ako te nesto jos zanima, pitaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put idem u Konake, imaju li vise skijasnica ili jednu centralnu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To ne bih znala da ti kazem jer je nismo koristili.

Ostavljali smo skije tamo gde smo ih i rentirali (jugobanka).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema skijasnica vise, ali tamo gde iznajmis opremu mozes da ostavis i svoje skije, mi smo nesto iznajmili nesto imali i sve su nam cuvali, u Beo sportu.

Apartmani jesu lepi, ali skuceni i nije dobra izolacija, buka se cuje i iz susednih soba i iz kafica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko znam, otvoreni bazen postoji u hotelu Grand. U Kraljevim cardacima je trebao biti gotov do sada...

Cene ne znam...

Bazen u Cardacima je u funkciji, najbolji spa centar na Kopu. Vrh smestaj za ljude koji znaju sta valja.

Izmenjeno (bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam 2012. bio sa suprugom u Grandu, u aprilu. Ne skijamo, ali nam je bio potreban odmor od gužve i ludnice. Pogodili smo pravi termin, kraj sezone, malo skijaša, družili smo se sa momcima iz gorske službe i naravno uživali u bazenu, sauni i turskom kupatilu u Grandu. Usluga na nivou, sve kako valja i trebuje.

Ove godine se dvoumimo između Kopaonika i Stare planine...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u vili Raj na Kopaoniku i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto mi se niko ne javlja na telefon niti odgovaraju na mail treba mi info vezano za Jatove apartmane - imaju li WiFI

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nemaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na njihovom sajtu piše da imaju.

http://www.jatapartmani.com/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da skoro nije pisano na temi pa resih da napisem koji redak.

Steta sto je Kop aktuelan za mnoge samo zimi. Ovde sam vec 3 dana i uzivam punim plucima. Temperature se krecu od 17-23 stepena, suncano je i sve se predivno zeleni. Zicara radi od 10-15h i to samo za Pancicev vrh. Krajem jula su zvanicno zavrseni Dani borovnice, ali se jos bere. Na pijaci 1/2 kg kosta 250 din., a 1 kg 500 din. Isto toliko kosta i domace slatko od borovnica. Prodavnice u Konacima mahom rade, ali samo do nekog doba, ne puno radno vreme. Naroda ima, ali nije guzva kao na Zlatiboru u ovo doba. Ima dosta obelezenih setackih staza, kao i biciklistickih. Staza za bob se trenutno uredjuje, a Rtanj se obnavlja posle majskog pozara. Nadogradili su mu jos dva sprata, ali mislim da time nece izgubiti svoju dusu. Je l' treba da kazem da su putevi potpuno prohodni? :)))

Edit:

Dnevna karta za spa centar u Grandu za one koji nisu gosti hotela kosta 3.000 din. Rade i spoljasnji i unuzrasnji bazen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divno što si se javio sa Kopaonika, jer ja gledam da odem sa suprugom i decom na nekoliko dana. Reci mi gde si smešten/a, da li postoji bazen samo u Grandu? Koliko je rentiranje bicikala? Cene kafe i sokića? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

malo mi mnogo kosta ta dnevna karta !

je to po osobi ili porodicna ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26792
    Ukupno tema
    899434
    Ukupno poruka