mika

Kopaonik

315 poruka u ovoj temi

 

Moze pomoc? Ove godine bismo isli par dana na Kopaonik u februaru, neskijasi smo i imamo dete od 4 god. S obzirom da o Kopaoniku ne znam nista. pitanje je preporuka gde se smestiti, gde se parkirati, odakle krecu zicare, sta sve obici, gde su dobra mesta za decije igrarije. Hvala unapred.

Ako niste skijaši bolje je da sa detetom od 4 godine idete na Zlatibor u februaru. Em je jeftinije, em ima mnogo više sadržaja za malu decu. Februar je na Kopu dosta skup i nema baš mnogo mesta za igranje i sankanje dece tog uzrasta. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Problem Zlatibora je sneg. Nema ga koliko ga ima na Kopaoniku ili u Banskom ili pogotovo na Borovecu. Ove godine, početkom februara skoro ga nije bilo. Ako ima snega, za početnike je super a i cene si usluga su dosta jeftinije. Ipak cene smeštaja ipak to poništavaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Problem Zlatibora je sneg. Nema ga koliko ga ima na Kopaoniku ili u Banskom ili pogotovo na Borovecu. Ove godine, početkom februara skoro ga nije bilo. Ako ima snega, za početnike je super a i cene si usluga su dosta jeftinije. Ipak cene smeštaja ipak to poništavaju.

 Tako je. Zlatibor je godinama unazad skoro bez snega u februaru, a u Bugarsku je pitanje da li ce se i pod kojim uslovima moci zbog ovogodisnje situacije...

 

Ako niste skijaši bolje je da sa detetom od 4 godine idete na Zlatibor u februaru. Em je jeftinije, em ima mnogo više sadržaja za malu decu. Februar je na Kopu dosta skup i nema baš mnogo mesta za igranje i sankanje dece tog uzrasta. 

Slazem se, ali bili smo na Zlatiboru puno puta, a na Kopu nikada. Sta mislite o Brzecu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Slazem se, ali bili smo na Zlatiboru puno puta, a na Kopu nikada. Sta mislite o Brzecu?

Ove godine se pušta u pogon gondola iz Brzeća do Kopa, tako da je to povoljnija varijanta smeštaja u odnosu na centar. U februaru ako tražite smeštaj u centru, ne računajte ispod 70-80 evra dnevno za najam nekog studija.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ove godine se pušta u pogon gondola iz Brzeća do Kopa, tako da je to povoljnija varijanta smeštaja u odnosu na centar. U februaru ako tražite smeštaj u centru, ne računajte ispod 70-80 evra dnevno za najam nekog studija.

 

Moje prvo skijanje i učenje je bilo na stazi kod hotela Junior u Brzeću. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bugarska je ove sezone spustila cene smeštaja na minimum. Hotel u kome smo bili zadnje 4 godine, Murite Club preko Bookinga košta 421 EUR za 7 PP, za 2+2 osobe, za početak februara. Kopaonik, Grand hotel 4000 eur, Konaci 1900 EUR samo smeštaj i Angela 3000 EUR. S

Staraplanina hotel oko 3000 eur, Babin zub oko 1700 EUR. Gde mi živimo, u Švajcarskoj možda.

Bugari nam još uvek ne traže PCR testove a već su objavili plan rada žičara u Covid merama. Ja za Kopaonik nisam video mere zaštita protiv Covida na žičarama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze pomoc? Ove godine bismo isli par dana na Kopaonik u februaru, neskijasi smo i imamo dete od 4 god. S obzirom da o Kopaoniku ne znam nista. pitanje je preporuka gde se smestiti, gde se parkirati, odakle krecu zicare, sta sve obici, gde su dobra mesta za decije igrarije. Hvala unapred.

I ja bih se slozila sa preporukama da Kopaonik nije idealan za one koji ne skijaju.

Pogotovo sa malim detetom, nije za setnju, previse je hladno, vreme zna brzo da se menja (na gore) i jednostavno mi nije za tu opustenu varijantu-mi neskijasi sa malim detetom :) 

I ja mislim da je Zlatibor bolja opcija, ali posto kazete da ste bili i ne bi opet, probajte Taru npr. Ona vam je nesto izmedju, a opet dosta pitomija od Kopaonika. Ili Divcibare. Tamo je bas idealno za tu vasu kombinaciju. Imate i da setate, nije ludacki hladno, a imaju i zezalice za decu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Da li znate koja je cena iznajmljivanja sanki za dvoje dece trenutno na Kopaoniku? Dakle jedne sanke sa dva sedista. 

Letos smo bili na Kopaoniku i mogu da preporucim  apartman Racic, on se nalazi odmah preko puta hotela Mujen lux, jako je lep i pristupacna je cena, nasa petoclana porodica se smestila bez problema. Najvise mi se svidja sto je mnogo svetla i prozora, prelep pogled i odmah je uz put. Planiramo i sad ove zime da idemo tamo. Vidim da ne preporucujete zimi za malu decu, mi planiramo sina da damo na casove skijanja. Da li neko ima informacije o tome? Ili da preporuci nekog ko nije preskup? Sin ima 4 godine.

Zar stvarno nema nigde staze za setnju sa decom, sankanje itd? Znam da ima u  centru, ali pretpostavljam da je velika guzva tamo. 

I ako moze informacija o cenama restorana u Mujen luxu za one koji nisu gosti hotela i tu negde blizu? Verovatno cemo spremati u apartmanu, ali ne bi bio lose da nekad negde i svratimo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@irenabob,  ne znam kada planirate da idete na Kop, ali trenutno je Kop jako tanak sa snegom, u funkciji su samo 2 staze koje su veštački osnežene. Sutra počinje raspust i verujem da će biti jeziva gužva jer nema uslova da radi više staza. Čak i ako osposobe još nekoliko u Dolini sportova, opet verujem da kapaciteti neće zadovoljiti potrebe. Poenta je u tome da će biti gužva i da ne znam da li će biti snega i mesta za sankanje. To su obično praktikovali po završetku rada žičara kada odu skijaši na početku staze Karaman Greben. 

Što se tiče ski instruktora za dete od 4 godine, mislim da su na Kopu svima iste cene, baš iz razloga da bi svi bili ravnopravni. Umesto individualnih časova za tako malo dete ja bih preporučila da se informišete za grupnu obuku koja je i jeftinija i interesantnija tom uzrastu. Ima raznih ski štola, ja bih preporučila ovu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav! Da li znate koja je cena iznajmljivanja sanki za dvoje dece trenutno na Kopaoniku? Dakle jedne sanke sa dva sedista. 

Letos smo bili na Kopaoniku i mogu da preporucim  apartman Racic, on se nalazi odmah preko puta hotela Mujen lux, jako je lep i pristupacna je cena, nasa petoclana porodica se smestila bez problema. Najvise mi se svidja sto je mnogo svetla i prozora, prelep pogled i odmah je uz put. Planiramo i sad ove zime da idemo tamo. Vidim da ne preporucujete zimi za malu decu, mi planiramo sina da damo na casove skijanja. Da li neko ima informacije o tome? Ili da preporuci nekog ko nije preskup? Sin ima 4 godine.

Zar stvarno nema nigde staze za setnju sa decom, sankanje itd? Znam da ima u  centru, ali pretpostavljam da je velika guzva tamo. 

I ako moze informacija o cenama restorana u Mujen luxu za one koji nisu gosti hotela i tu negde blizu? Verovatno cemo spremati u apartmanu, ali ne bi bio lose da nekad negde i svratimo. :)

Naravno da ima deo za decu, za sankanje, ski vrtic, skola skijanja, otvorena igraonica i sve je to u dolini sportova, ispred hotela Grand. Moze da se seta po stazama masinac, ima puno ski barova, krug konaka je isto za setnju, ima mesta gde da se provede vreme. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, dva drugara i ja idemo prvi put na Kopaonik na skijanje, 21.01. bi trebali tamo da stignemo.

Da li možete da mi kažete gde da tražimo smeštaj, konkretno, čujem da u mestu Brzeće kreće sa radom gondola koja će da vodi do neke tačke za skijanje.

Da li možete da mi pojasnite šta je bolje, da li u samom mestu Kopaonik ili u Brzeće pa da putujemo tom gondolom.

 

Znam kako izgleda gondola od Zlatibora do Tornika, pa ako možete da napravite paralelu?

Prilično nam je bitna cena smeštaja pa zbog toga isputujemo sve ovo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godnola Brzeće-Mali Karaman

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kopaonik 2021

 

Izmenjeno (Genije)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karaman Greben 2021

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nove sezona 2020/2021

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka